LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

Dünyadaki büyük şehirler arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan İstanbul, insanlara vaat ettiği yaşam ve olanaklarla her zaman tercih sebebi oluyor. Çünkü bu büyük şehirde, istediğiniz her hizmetin en kalitelisini bulmanız mümkün. Bunlardan bir tanesi de elbette, otellerİstanbul oteller ve İstanbul Avrupa Yakası oteller, müşterilerine dünya standartlarında bir hizmet sunuyor. Oteller konusunda oldukça gelişmiş bir bölge olan İstanbul, içerisindeki fark yaratan mimari ve diğer niteliklere sahip otelleriyle sadece İstanbul ve farklı şehirlerdeki insanların değil; tüm dünyadan gelen konukların beklentilerine en iyi şekilde karşılık veriyor. Ancak elbette İstanbul oteller ve İstanbul otelleri Avrupa Yakası konusunda karşımıza çıkan oteller, özellikleri nedeniyle birbirinden ayrılıyor. 

İşte İstanbul otel ve İstanbul otelleri 5 yıldızlı dendiğinde akla gelen otellerden üç tanesi, bulunduğu önemli konumlarla dikkat çeken Elite World İstanbul Hotel, Elite World Europe Hotel ve Elite World Business Hotel oluyor. Elite World Otelleri, bulundukları konum ve benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sebebiyle, hem ülkemizden hem de dünyadan insanlar tarafından İstanbul oteller arasında ilk tercih edileni oluyor. Peki Elite World Otelleri'nde hangi hizmetler sizi bekliyor? İşte Elite World İstanbul Hotel, Elite World Europe Hotel ve Elite World Business Hotel'de sizleri bekleyen fırsatlar dünyası!

 

Teknoloji ve konforun bir arada sunulduğu mekanlar

Toplantı ya da çeşitli organizasyonlarınızı, teknoloji ve konforun bir arada bulunduğu mekânlarda gerçekleştirmek için,  5 yıldızlı İstanbul otelleri dendiğinde akla gelen bu üç Elite World Oteli’ni gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü Elite World Hotels'in deneyimli ve güler yüzlü ekibi, organizasyonlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilmeniz için sizinle birlikte bu süreci birebir planlıyor. Size de sadece muhteşem organizasyonunuzun tadını çıkarmak kalıyor.

 

Farklı zevklere hitap eden şık odalar

İstanbul otelleri Avrupa Yakası bölgesinin üç yıldızı Elite World İstanbul Hotel, Elite World Europe Hotel ve Elite World Business Hotel, konuklarının her türlü beklentisine karşılık verecek niteliklerle donatılan olanakları ile onları en iyi şekilde ağırlıyor. 

 

Unutulmaz düğün ve nikâh organizasyonları

İstanbul otel, özellikle düğün ve nikah organizasyonları için oldukça sık yapılan bir aramadır. Eğer siz de düğününüzü, nikâhınızı ya da kına gecenizi bir otelde gerçekleştirmek istiyorsanız, kendinizi Elite World Hotels'in güvenli ekibine emanet edebilirsiniz. Çünkü Elite World İstanbul Hotel, Elite World Europe Hotel ve Elite World Business Hotel, birbirinden şık mekanları, özel menüleri ve alanında uzman ekibi ile düğün gününüzü hem siz hem de tüm misafirleriniz için unutulmaz bir anıya dönüştürüyor. Size ise sadece eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

 

Verimli spor deneyimi, rahatlatıcı spa ve masaj hizmetleri

İstanbul oteller; sadece konaklama, toplantı organizasyonları, düğün, nişan gibi özel etkinlikler için değil; spor ve spa & masaj gibi sağlık aktiviteleri için de oldukça sık tercih ediliyor. İşte Elite World İstanbul Hotel, Elite World Europe Hotel ve Elite World Business Hotel de, bu alanlarda verdiği kaliteli hizmetle konuklarını memnun ederek onların tüm beklentilerine karşılık veriyor. Elite World Hotels çatısı altında bulunan Fit Life Spa & Health Center'lar, müşterilerine sunduğu 5 yıldızlı sağlık hizmeti ile hem sağlıklı hem de stresten uzak zaman geçirme olanağı tanıyor. 

Siz de, İstanbul otelleri Avrupa Yakası ve İstanbul otelleri 5 yıldızlı aramanıza kaliteli bir hizmet ile karşılık verilsin istiyorsanız, Elite World İstanbul Hotel, Elite World Europe Hotel ve Elite World Business Hotel'in ayrıcalıklı dünyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın: Elite World Hotel