Bilgilerinizi Bırakın
Sizi Arayalım

Aydınlatma Metni 'ni Okudum.
Elektronik Ticari İleti Onay Formu kapsamında kişisel verilerimin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi ile bana önerilmesi amacıyla işlenmesine açık rıza veriyorum.
Bizi Arayın 0212 404 05 50

Kendinizi Yeniden Bulacağınız Bir Yaşam Yolculuğuna Hazır Mısınız?

Uzman terapistlerimiz eşliğinde uygulanan masaj terapileri, fitness ihtiyaçlarınıza yönelik antrenman programları, ruhsal ve bedensel arınmaya dair sağlıklı yaşam uygulamaları sizin için hazır.

Fit Life Spa & Health Center; 2’si VIP olmak üzere 7 masaj odası, açık havuz, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, 2 sauna, 2 buhar odası, 3 kese / köpük odası, fitness salonu, macera duşları, kar çeşmesi, dinlenme alanları, reformer pilates, spinning, grup dersleri için stüdyo, Vitamin Bar ve kuaför bulunan konforlu alanları ile sizleri bekliyor.

Technogym Ekipmanları ile Verimli Spor Deneyimi

Technogym’in modern ve ergonomik spor ekipmanları ile spor yapmaya ayırdığınız zamanı verimli kullanın.

Botanik Bahçesi Manzarası

Çeşitli tropikal bitkilere ev sahipliği yapan, yağmur ormanı konseptli Botanik Bahçesi manzarası eşliğinde spor aktivitelerinize keyif katın.

Özel Dersler ile Amacınıza Odaklanın

Zamanını tamamen size ayıran kişisel eğitmeniniz eşliğinde spor yaparak hem motivasyonunuzu yüksek tutun hem de hedeflerinize kısa sürede ulaşın.

Açık ve Kapalı Yüzme Havuzunda Her Mevsim Zinde Hissedin

Kapalı havuzun yanı sıra açık havuz imkânıyla yaz aylarında da formda hissederken serinlemenin keyfine varın.

Uzak Doğulu Terapistler Eşliğinde Masaj ve Bakım

Uzak Doğulu terapistlerimiz eşliğinde gerçekleştirilen Aroma Terapi Masajı, Shiatsu Masajı, Fit Life Spor Masajı, Refleksoloji, Thai Masajı, İsveç Masajı, Senkronize Bali Masajı (4 el), Kese & Köpük Masajı ve Cilt Bakımı uygulamaları ile yorgunluğa veda edin.

Her ana değer katan Elite World Hotels & Resorts dünyasını keşfetmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Galeri

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres’te yer alan Fit Life Spa & Health Center’ın konforlu alanlarında sizleri bekleyen spor ve sağlıklı yaşam deneyimini keşfetmek için fotoğraf galerimizi inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı ve Fit Bir Yaşamın Merkezi: Fit Life Spa & Health Center

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres’te yer alan Fit Life Spa & Health Center’da, spor deneyiminizi bir adım ileri taşıyacak fitness programları ve şehir hayatının yorgunluğuyla vedalaşacağınız pek çok sağlıklı uygulama ile tanışın.