Bilgilerinizi Bırakın
Sizi Arayalım

Aydınlatma Metni 'ni Okudum.
Elektronik Ticari İleti Onay Formu kapsamında kişisel verilerimin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi ile bana önerilmesi amacıyla işlenmesine açık rıza veriyorum.
Bizi Arayın 0212 411 46 46

Seçkin Bir Ortamda Zindelik Kazanırken Rahatlayın

Deneyimli terapistlerimizin aromatik yağlar eşliğinde uyguladığı masaj terapileri, bedensel ve ruhsal arınmaya dair bakım ritüelleri, fitness ihtiyaçlarınıza yönelik antrenman programları sizi bekliyor.

Fit Life Spa & Health Center; 1’i VIP olmak üzere 5 masaj odası, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, kese / köpük odası, fitness salonu, kar çeşmesi, dinlenme alanları ve Vitamin Bar’ın yer aldığı konforlu alanları ile sizleri bekliyor.

Son Teknoloji Ekipmanlar ile Etkili Bir Spor Deneyimi

Son teknoloji Technogym ekipmanları ile donatılmış spor merkezinde, hayalinizdeki vücut yapısına ulaşmak için verimli bir spor deneyimi yaşayın.

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu

Yarı olimpik kapalı havuzda kulaç atarken yaşamın sağlıklı enerjisini tüm bedeninizde hissedin.

Uzak Doğulu Terapistler Eşliğinde Masaj ve Bakım

Bedeninizi ve ruhunuzu şifa ile buluşturacak bakım ritüelleri ve her biri ihtiyaçlarınıza özel uygulanan Aroma Terapi Masajı, Fit Life Spor Masajı, Refleksoloji Masajı, İsveç Masajı, Sıcak Volkanik Taş Terapisi, Geleneksel Bali Masajı, Senkronize Bali Masajı (4 el) ve Kese & Köpük Masajı ile kendinizi eşsiz bir rahatlama anına bırakın.

Vitamin Bar’da Hafifleten Lezzetler

Sağlıklı atıştırmalıklar ve ferahlatıcı detox içecekleri ile taptaze bir deneyim, fitness ve spa deneyiminden sonra Vitamin Bar’da sizi bekliyor.

Sağlıklı Yaşamın Kapılarını Elite World İstanbul Florya’da Aralayın

Sağlığınız için hijyenin ön planda tutulduğu Fit Life Spa & Health Center’ın geniş ve konforlu alanlarında, ihtiyaçlarınıza uygun fitness ve sağlıklı yaşam uygulamalarıyla tanışın.

Her ana değer katan Elite World Hotels & Resorts dünyasını keşfetmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Galeri

Elite World İstanbul Florya’da yer alan Fit Life Spa & Health Center’ın seçkin ortamında yaşayacağınız spor ve sağlıklı yaşam deneyimini keşfetmek için fotoğraf galerimizi inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı ve Formda Bir Yaşam, Size Çok Yakın!

Elite World İstanbul Florya’da yer alan Fit Life Spa & Health Center’da hem keyifle spor yapın hem de uzman terapistlerimiz eşliğinde şehir hayatının yorgunluğuyla vedalaşın.