LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

Her insan hayatının en özel günlerinden biri olan düğün gününü muhteşem bir şekilde organize etmek ve planlamak ister. İşte bu noktada çiftlerin en fazla tercih ettiği düğün mekânlarından biri de otel düğünleridir. Çünkü otel düğünü, çiftlere düğün organizasyonu ve düğün sonrasında birçok özel seçenek sunar ve çıkabilecek aksaklıklar konusunda daha az risklidir. Ayrıca otelin içinde yer alan düğün salonu konusunda da çiftlerin pek çok konsept seçeneği vardır. Oteller ise evlenecek çiftlere sundukları düğün paketleri ile onları en iyi şekilde ağırlamak ve onların cebine dost seçenekler sunmayı amaçlarlar. Bu sayede otel düğün fiyatı, çiftler için daha uygun hale gelir ve unutulmaz bir düğün günü hayali gerçek olur.

İşte İstanbul düğün otelleri dendiğinde ilk akla gelen otellerden biri olan Elite World Europe Hotel, evlenecek çiftlere sunduğu avantajlı düğün paketleri ve seçkin hizmet anlayışı ile onların en fazla tercih ettiği düğün oteli olmayı başarıyor. Peki, Elite World Europe Hotel'de evlenecek çiftleri ne gibi fırsatlar bekliyor? İşte Elite World Europe Hotel'i, düğün otelleri arasında ilk sıraya yerleştiren o ayrıcalıklı özellikler!

 

Kusursuz bir ambiyans!

Elite World Europe Hotel, balo salonu ve açık alan düğün konseptlerine ev sahipliği yapıyor. Elite World Europe Hotel’in, yeşilin muhteşem tonlarıyla donatılan bahçesinde gerçekleşen düğünlerde 750 kişiye kadar, özel mimari konseptler ile dekore edilen salonlarında ise kokteyl düzeninde 850, ziyafet düzeninde ise 750 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Üstelik dilediğinizde açık alana çıkabiliyor, gün ışığı alabiliyor, yüksek tavanlı ve kolonsuz tasarımlı farklı düğün salonu alternatiflerden de dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Eğer siz de bir otel düğünü yapmak istiyorsanız; düğün gününüzü kusursuz bir ambiyansla taçlandırmak için, düğününüzü Elite World Europe Hotel'de planlayabilirsiniz!

 

Hazırlık sürecinde de yanınızda!

Elite World Europe Hotel, evlenecek çiftlerin ailelerine 2 adet hazırlık odası imkânı sunuyor. Bu sayede, aileler de kendileri için ayrılan özel odalarda rahatça düğüne hazırlanabiliyorlar. Ayrıca gelen misafirleri, sadece düğün sırasında değil öncesinde de en iyi şekilde ağırlayarak onlara lezzetli atıştırmalıklar ile bir hoş geldiniz kokteyli hazırlayarak geceye keyifli bir başlangıç yapmalarını sağlıyor.

 

Zevkinize uygun süslemeler ve eşsiz bir organizasyon!

Elite World Europe Hotel, evlenecek çiftlere düğün pastası ve şampanya servisi konusunda da en iyisini sunuyor ve ödüllü şefler tarafından hazırlanan bir düğün pastası ile düğün gününüze güzellik katıyor. Ödüllü şef Mithat Yalçınkaya ve ekibi, Türk ve Dünya mutfaklarından özel menüler ile düğün yemeğinizi unutulmaz kılıyor. 

Ayrıca Elite World Europe, zevkinize uygun masa ve sandalye süslemeleri ile düğün ambiyansınızı kusursuz bir hale getirmeyi amaçlıyor. 100 kişi ve üzeri organizasyonlarınızda ise DJ performansı ile düğününüzü renklendiriyor ve misafirlerinize eğlencenin en keyifli halini sunuyor. 

 

Gelin ve damat için her şeyin en güzeli!

Elite World Europe Hotel, evlenecek çiftler için günün sonunda dinlenebilecekleri özel bir balayı odası hazırlıyor. Ayrıca düğünün hazırlık aşamasından düğün sonuna kadar gelin ve damada eşlik edecek asistanlar temin ederek, evlenecek çiftin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Düğünün ertesi gününde ise gelin ve damada spa ve aromaterapi masajı hediye ederek düğünün tatlı yorgunluğunu unutturuyor. 

Üstelik Elite World, düğün organizasyonunuz bittikten sonra da yanınızda! Çünkü sizi ilk evlilik yıl dönümüzde, her şeyin başladığı yere davet ediyor. Ve 1. evlilik yıl dönümünüzde size aynı odada konaklama ve akşam yemeği hediye ediyor.

 

Misafirleriniz için özel fırsatlar!

Elite World Europe Hotel, en özel gününüzde misafirlerinizin park yeri arayarak vakit kaybetmemesi için onlara vale hizmeti sunuyor. Ayrıca düğünden sonra otelde konaklamak isteyen misafirlerinizi de özel fiyatlarla en iyi şekilde ağırlıyor. 

 

Geleneksel ritüeller!

Elite World Europe Hotel, sadece sizin için bir otel düğünü organize etmiyor. Kına gecesi için özel salon seçeneği ve muhteşem bir gelin hamamı organizasyonu ile, geleneksel ritüelleri de en iyi şekilde yaşatmanızı sağlıyor. 

 

Düğün telaşı istemeyenlere özel nikâh organizasyonları!

Elite World Europe Hoteldüğün paketleri konusunda sınırsız seçeneğe sahip. Eğer düğün telaşına girmeden sade bir törenle nikâh yapmak istiyorsanız, Elite World'ün özel nikâh konseptlerini tercih edebilirsiniz.  Tüm detayların sizin istediğiniz gibi planlandığı özel nikâh konseptlerinde 50 kişiden 700 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Siz de Elite World Europe Hotel'de unutulmaz bir organizasyon yapmak ve düğün veya nikâh rezervasyonlarınızı yaptırarak %20 indirim fırsatından yararlanmak için tıklayın!