Temmuz ve Ağustos Aylarına Özel Planlayacağınız Kına Gecesi Organizasyonlarınız, 950 TL!

Kampanyamız 15 Ağustos 2024 tarihine kadar yapılacak sözleşmelerde geçerlidir. Kampanyamız sona ermeden hemen teklif alarak bizimle iletişime geçin, detaylar hakkında görüşelim.

Temmuz ve Ağustos Aylarına Özel Düğünlerinizde Kırmızı Etli Menü, 1.800 TL!

Temmuz ve Ağustos aylarına özel planlayacağınız düğünlerde kırmızı etli menü, limitsiz meşrubat ile 1.800 TL.

Kampanyamız sona ermeden hemen teklif alarak bizimle iletişime geçin, detaylar hakkında görüşelim.

Bilgilerinizi Bırakın
Sizi Arayalım

Aydınlatma Metni 'ni Okudum.
Elektronik Ticari İleti Onay Formu kapsamında kişisel verilerimin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi ile bana önerilmesi amacıyla işlenmesine açık rıza veriyorum.
Bizi Arayın 0212 237 17 00

Şehrin Kalbinde Şık Düğün Konseptleri

Tüm detayların sizin için özenle planlandığı Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres; zarif mimarisi eşliğinde özenle planlanan dekorasyonu, havuz başı ve balo salonu Düğün konseptleriyle mutluluğun ve şıklığın Basın Ekspres’teki en romantik adresi oluyor.

401 konforlu odasıyla, açık alanda 750 kişiye kadar, balo salonunda ise 850 kişilik kokteyl ve 750 kişilik ziyafet düzeniyle hizmet verebilen Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres, ödüllü şeflerin hazırladığı özel menüleri ve deneyimli ekibi ile düğün gününüzde kapılarını sizler için özenle açıyor.

 

Gelin ve Damat İçin Özel Asistan (Butler)

Gün boyunca size eşlik edecek deneyimli asistanınız ile hazırlıklarınızı kolayca tamamlayın.

Vale Hizmeti

En özel gününüzde, misafirleriniz park yeri arayarak vakit kaybetmesin. *Ücretli

Balayı Odası

Gelin ve damat için özel balayı teması ile hazırlanan odada, düğün gününün tatlı yorgunluğuna veda edin.

Hoş Geldiniz Kokteyli

Gelin ve damat için özel balayı teması ile hazırlanan odada, düğün gününün tatlı yorgunluğuna veda edin.

Düğün Pastası ve Şampanya

Ödüllü şeflerimiz tarafından hazırlanan düğün pastasının tadı, bir ömür boyunca damaklarınızda iz bıraksın.

Kına Gecesi İçin Salon

Geleneklerimizin tüm neşesiyle yaşatıldığı Kına Gecesi organizasyonları için Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres’in şık balo salonunu tercih edebilirsiniz. Üstelik ikram almanız halinde salon için hiçbir ücret ödemenize gerek kalmıyor!

Gelin ve Damat İçin Düğünün Ertesi Günü SPA Kullanımı ve 2 Kişilik Aromaterapi Masajı

Ücretsiz SPA uygulamalarımız ile düğün gecesinin yorgunluğuyla vedalaşabilir, kendinizi uzman terapistlerimizin sihirli dokunuşlarına bırakabilirsiniz.

Düğün Misafirleri İçin Özel Konaklama Fiyatları

Düğün günü otelimizde konaklamak isteyen misafirleriniz, özel fiyatlarımızdan faydalanabilirler.

Aileler İçin Hazırlık Odası

Aile fertleriniz, kendilerine ayrılmış odada hazırlıklarını rahatça tamamlayabilirler.

Elite World Marmaris’te Her Şey Dahil 2 Gece Konaklama Hediyesi

Bayram tatilleri, yılbaşı gecesi, hafta sonları ve özel günler haricinde geçerli olacaktır.

Ödüllü Şeflerimiz

Ödüllü şeflerimizin hazırladığı lezzetli düğün menüleri ile davetlilerinize yıllar sonra bile gülümseyerek hatırlayacakları bir lezzet deneyimi sunabilirsiniz.

Otel Bilgileri

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres’in açık ve kapalı alanlarında, havuz başı ve balo salonu gibi konseptleriyle düğününüzü şehrin kalbinde, kusursuz detaylarla planlayalım.

BALO SALONU KAPASİTESİ

750 Kişiye Kadar

Otel Bilgileri

MEKAN ÖZELLİKLERİ : Özel teraslı, kolonsuz, yüksek tavanlı balo salonu, balo salonundan açık alana çıkış imkânı, teras, çim alana sahip bahçe.

DAVET ALANLARI : Açık ve kapalı alan.

DANS PİSTİ VE SAHNE : İsteğe göre düzenlenmektedir.

AÇIK ALAN KAPASİTESİ

750 Kişiye Kadar

Kapasite

YEMEKLİ MİSAFİR KAPASİTESİ : 500 - 750

AÇIK HAVA KAPASİTESİ : 500 - 750

KOKTEYL KAPASİTESİ : 750 - 850

KAPALI ALAN KAPASİTESİ : 650 - 700

Nikah Konseptleri

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres, sade ve şık bir törenle “Evet!” demek isteyen çiftlere şehrin kalbinde, muhteşem bir nikâh seremonisi sunuyor.

Her ana değer katan Elite World Hotels & Resorts dünyasını keşfetmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonları

Birbirinden özgün konseptlerle size ve davetlilerinize eğlence dolu anlar yaşatacak bir Kına Gecesi organizasyonu için bize hayallerinizi anlatın, tüm ışıltısıyla gerçeğe dönüştürelim.

Galeri

Yıllar boyunca gülümseyerek hatırlayacağınız bir Kına Gecesi, Düğün veya Nikâh seremonisini planlamadan önce, fotoğraf galerimizi inceleyerek Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres’in özgün ve zarif konseptlerini keşfedebilirsiniz.

Hazal & Onur

Düğün Tarihi : 08.02.2020

Biz 8 Şubat 2020 tarihinde Hawaii salonunda düğünü gerçekleşen Hazal & Onur çiftiyiz. Düğünümüzün üzerinden neredeyse 1 yil geçti. Sizlere aklımızda hep olan bu teșekkür mailini iletmeye ancak firsat bulabildik. Ülkemizin ve dünyamizın geçtiği bu zor günlerde 1 yil geriye gittiğimizde, halen yüzümüzü güldüren, içimizi ısitan o güzel ve özel günümüzü bizim için daha anlamlı kıldığınız için sizlere teșekkür etmek isteriz.Düğünümüzü tasarlama sürecinde pek çok mekan gezdik ancak otelinizi gördüğümüzde her anlamda diğer mekanlardan Önde olduğunu ark ettik ve düğünümüzü otelinizde organize etmeye karar verdik. Öncelikle, tüm organizasyon aşamasından düğün sonuna kadar emeği geçen Operasyon Müdürü Mustafa Bey'e ve ekip arkadașı Emrah Bey'e özverili ve anlayışli tutumlarından ötürü teşekkür etmek steriz. Bizim bu stresli günümüzü verdikleri güven ve samimiyetleri ile çok daha rahat ve güze kıldilar. Düğün günü yanımızdan bir an olsun ayrılmayan, bakışlarımızdan ne istediğimiz anlayan, stresimize ortak olan Nedime Sümeyye Hanım' a da teşekkürü bir borç biliriz. Düğün zecesi tüm misafirlerimiz ve bizler için her anlamda unutulmayacak bir gece oldu. Ses ve lşik süreci ile ilgilenen Fingo Müzik'ten Metin Bey, fotoğraf çekim sürecinde Kadraj Photo'dan ebahattin Bey hem organizasyona hazırlık sürecinde hem de düğün gününde bizlerin hep yanında oldular ve titizlikle çalıştilar. Kendilerine de tekrar teşekkür etmek isteriz. Umarız ki bu kötü günler-geride kalır ve hayatını birlestirmek isteyen tüm çiftler düğün organizasyon sürecinde sizlerle tanıșir ve bu unutulmaz günlerini siz ve ekibinizle daha da anlamlı kılar. Bizler hep sizi başkalarına anlatıyor olacağız.

Sevgi ve saygilarımızla,

Merve & Şeref

Düğün Tarihi : 15.06.2019

Merhaba Büşra Hanım, 15 Haziran 2019 Tarihinde Eliteworld otelinizin hawai salonunda yaptiğımız Oğlum Şeref Onuralp'in düğünü her anlamda güzel oldu. Öncelikle kokteyl istediğimiz, beklediğimiz gibi oldu. Sonrasında salonun düzen ve ahengi mükemmeldi. Yemekler sectiğimiz menü aynen uygulandi ve son derece lezzetli idi, Yemeklerin sunumunu yapan, servis hizmeti veren elemanlar hiçbir aksamaya mahal vermeyerek işlerini güzel yaptilar. Fingo Müzik Metin Bey, Burcu Hanım konustuğumuz hizmetleri eksilksiz yerine getirdiler. Düğün davetlilerimizde olumlu anlamda birhayli geri dönüş aldık. işin sözlesme așamasından, yemek tadimında, düğünün her așamasında Büşra Hanım güler yüzünüzle ve sempatik davranışlarınızla hep yanımızda oldunuz size teşekkür ederim. Başka bir düğün, nişan, davet vs. organizasyonumuzda tekrar birlikte olmak dileği ile Allaha emanet olunuz.

Sezer & Onur

Düğün Tarihi : 05.10.2019

Değerli Elite World Europe Alilesi, Biz 5 Ekim 2019'da Europe otelinizde evlendik. Otel arayışımız düğün süresinden 8 ay önce başlamıştı. Şubat ayından itibaren çevredeki sayısız 8 oteli gezdik, görüştük ve teklif aldik. Elite World Europe ve Büşra hanımla şubat ayında başlayan görüşmemizden sonra her gittiğimiz oteli sizinkiyle kıyaslamaktan kendimizi alamadık fakat fiyat dolayısıyla otelinizi kafamızda üzülerek elemiştik. Fakat Büşra Hn. Samimiyeti, cana yakınliğı ve profesyonel davranışıyla bizi öyle etkiledi ki otelinize son bir defa daha gitmeye karar verdik, Büşra hanım da bizden ümidi kesmiş olacak ki kağıdımızı 'cancel' etmişti. Bizi tekrar tüm görüșme sürecindeki güleryüz ve samimiyetiyle ağırladı; görüşmemiz fiyat, organizasyon ve en önemlisi her gelin ve damadin ihtiyaç duyduğu gibi tüm manevi destekleriyle olumlu sonuçlandı. Bizim düğünümüz Büşra Hn.'in elinden çıkmallydı çünkü alacağımız hizmet, ilgi ve alaka artık belliydi. Sadece kontratı yapana kadar değil, tüm hazırlık sürecindeki ilgisi, Özverisi ve sorunlari hizlica çözen yapicı tavriyla her zaman motivasyonumuzu sağladı. O son görüşmeye gittigimiz için kendimize, bu güzel otelde kaliteli personeller çalıştırdiğınız için sizlere, kusursuz aldığımız hizmetler ve güler yüz için personellerinize ve özellikle bu özel günümüzün eksiksiz tamamlamamızı sağlayan Büşra Pinar'a teșekkürlerimizi sunuyoruz. Her zaman sizleri başkalarına anlatan ve öneren bir çift olacağiz. Tekrardan çok teșekkür ederiz, görüşmek üzere.. Saygı ve sevgilerimizle..

Düğün Tarihi : 19.10.2019

Otelinizde gerçekleștirmiş olduğumuz düğünűmüz ve sonrasında vermiş olduğumuz after party harikaydı. Dillere destan bir düğün oldu desek yeridir. Harika bir koordinasyon gösterilen ilgi, ikramlar ve fazlasıyla eğlence için bașta size ve arka planda bizim görmediğimiz tüm ekip arkadaşlarınıza sonsuz teşekkürler. Emeğiniz ve ilginiz süperdi. Sayenizde en ufak bir blumsuzluk dahi yaşamadık. Bu harika düğün için otelinize ve sizlere çok ama çok teşekkür ederiz. Misafirlerimiz ve en önemlisi biz her şeyden çok memnun kaldik. 3 lyi ki varsınız

Düğün Tarihi : 05.10.2019

Elite World Europe Hotel, tüm gõrüşme sūrecindeki gūleryüz ve samimiyetiyle ağirladi; görüsmemiz fiyat, organizasyon ve en önemlisi her gelin ve damadin ihtiyaç duyduğu gibi tüm nanevi destekleriyle olumlu sonuçlandı. Büşra Hanim tüm hazırlık sürecindeki ilgisi, özverisi ve sorunları hizlica çözen yapici tavriyla her zaman motivasyonumuzu sağladi. O son gõrüsmeye gitiğimiz icin kendimize, bu güzel otelde kaliteli personeller çaliştırdığınız için sizlere, kusursuz aldiğimiz hizmetler ve güler yüz icin personellerinize ve özellikle bu özel günümüzün eksiksiz tamamlamamızı sağlayan Büșra Pınar'a teșekkürlerimizi sunuyoruz.

Semih Sarı & Deniz Alp

Düğün Tarihi : 15.04.2017

15.04.2017 tarihinde gerçekleşmiş olan Semih SARI & Deniz ALP düğünü için göstermiş olduğunuz hizmet, kalite ve ilgi için sizlere çok teşekkür ederiz. Özellikle yardımları, ilgileri ve emekleri bizlerde çok olan Sn. Ferhat KELEŞ Bey’e ve işlerini gerçekten profesyonelce yapan Kadraj Photo ekibine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Hayal gibi bir günü, hayatımızın en önemli anlarından birini sizlerle paylaştığımız için çok mutluyuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Andaç & Deniz Aytaç

Düğün Tarihi : 18.05.2017

"Oğlumuz Andaç ve kizimız Deniz Aytaç'in dügün törenininde emegi geçen tüm Elite World Europe ekibine en içten dileklerimizle çok teşekkür ederiz. Düğün gecesinde tüm misafirlerimiz ve bizim için çok kaliteli, nezih, eğlenceli ve uzun süreler akılda kalacak bir organizasyona imza attinız. Tüm misafirlerimiz geceden çok mutlu bir şekilde ayrıldi. Düğün Salonu, yemekler, düğün esnasında ki servis, műzik eğlence ve fotoğraf çekimi kisacasi her sey istediğimiz șekilde düzenlenip, sunulmuştu, Otelinizde düğün planlama süreci Ve düğün gününde dahil olmak üzere her zaman tüm detaylar ile ilgilenen ve organizasyonun en iyi șekilde gerçeklesmesine destek olan Sn. Ferhat Keles beye, masa, mekan süsleme ve organizasyon konusunda, tűm isteklerimizi en güzel ve titiz bir sekilde yerine getiren cok güzel bir konsept ile düğüin törenin gerçekleşmesini sağlayan Burcu hanima, Ses ve Müzikte tüm steklerimizi dikkate alip eğlenceli bir akış planlayan bașta Metin Kayalar olmak üzere tüm Fingo Müzik ekibine, lezzetli yemekler ile tüm konuklarımızı memnun eden, düğünde servis ve salondaki akısı çok iyi bir sekilde yöneten sefimiz Mustafa beye, dügün günü ve düğün sirasinda tūm fotograf ve video çekimlerini kaliteli bir sekilde gerçeklestiren başta Sebahattin Bey olmak üzere tüm Kadraj Foto ekibine çok teşekkür ederiz.

"iyi haftalar"

Düğün Tarihi : 19.08.2018

Ağustos günü gerçekleşen düğünümüz ile ilgili her șey için size çok teşekkür ediyoruz, hayal ettiğimizin çok üstünde bir keyif yaşattınız bizlere, başta Ferhat olmak üzere, her aşamasında bizlere bu yüksek memnuniyet hissini yaşatan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ve minnet duyuyoruz, otel dışında fingo müzik olsun kadraj foto ve organizasyon için de bir teşekkür etmek isteriz hepsi işinde çok başarılı arkadaşlardi, başından sonuna kadar muhteșemdi."

Ercan & Hande Peksatıcı

Düğün Tarihi : 07.04.2018

7 nisan 2018 cumartesi akşamı elite word eropa otel hawai salonunda oğlum ihsan ve celinim Özgenin düğünűnü yaptik düğünden önce ilk gõrüşmemiz banket müdürü Ferhat Keleş ile oldu, ben ona küçük dev adam diyorum. Her konuda yardimc uygulamalarında taviz vermeyen, sistemini koruyan bu arkadaşım yardımları ile başladı başlangıc aşamamız. Ayni otelde otel ön büro müdürü Caner bey soyadını hatırlayamadım bize verdiği 30 oda ve odaların temizli ile dizyn ile beni çok onere etti 90 yaşındaki teyzem oglum ben evimde bile põyle temiz tuvalete girmedim diye ifade etti vale-bellboy -samimi hizmet örnek alınacak lüzeydeydi.daha sonra yiyecek içecek müdürü ihsan bey operasyon müdürü Mustafa türker hsan beyin garsonları temizlik konusunda bașlangıçta denetlemesini gördüm gurur duydum salon sefi ama biri varkı ihsan beyin sizi takip edecek dediği Emrah elimi oynatamadım inanın alkışlamak istesem yanımda idi bu genci kutluyorum büyük yerlere gelecek otelcilikte evet bersonel bu .. Simdi düğün hakkında güzel bir kokteyl kuzursuz yemeklerihazırlayan aşcı baş muhteşemdi yemek sicak lezzet muhtesem sunum muhtesem otelilin çalştığr foto ve müzik gurubu kesin profosyenel ve dogru seçimdir. Sayin genel müdür Emel hanım çalışan ve müdürleriniz taktiri hakediyor Çok güzel bir düğün yasattiniz bize sizin şahsinizda herkezi kutluyor ve teşekkür ediyorum. Genel fikrim her türlü aktivite için bu otel birinci öncelilkle tercih nedeni olmalıdır. sevgilerimle"

Meral-Cengiz Yanıkoğlu/Ercan-Hande Peksatıcı

Semih Sarı & Demir Alp

Düğün Tarihi : 15.04.2017

15.04.2017 tarihinde gerçekleşmiş olan Semih SARI & Deniz ALP düğünů için göstermis olduğunuz hizmet, kalite ve ilgi için sizlere çok teşekkür ederiz. Özellikle yardımları, igileri ve emekleri bizlerde çok olan Sn. Ferhat KELEŞ Bey'e ve işlerini gerçekten profesyonelce yapan Kadraj Photo ekibine ayrı ayrı tesekkür ederiz. Hayal gibi bir günü, hayatimızin en önemli anlarından birini sizlerle paylaştığımız için çok mutluyuz.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

İyi Çalışmalar

Saygilar,

Düğün Tarihi : 08.04.2017

"Ferhat Bey Merhaba,

8 Nisan akşamı bizim düğünümüze Europe otelinizde ev sahipliği yaptınız. Maldives salonunda gerçekleşen düğünümüz için size ufak bir teşekkür yazısı yazmak istedik.

Beraber çalıştığınız firmalarda elde edeceğiniz kârdan çok hizmet kalitesine önem verdiğiniz çok belliydi. Fotoğrafçı olarak anlaştığımız Kadraj Foto, hem düğün öncesi hemde duğün sonrası bizimle çok ilgilendi. Çalışma şekilleri ve nezaketleri ile bize hem samimi olduklarıni hemde profesyonelliklerini çok iyi hissettirdiler. Düğün kamera çekimleri ve canli yansıtmaları konuklarımız tarafından çok övdüldü. Onlara ne kadar teşekkür etsek az fakat bu firmayı bize sunduğunuz için size de ayrica teşekkür ediyoruz. Gün boyunca bize yardımci olması için görevlendirdiğiniz Gizem Hanımın ise hakkını ödeyemeyiz. Üzerine düşenin kat kat fazlasını yaptı ve çoğu ihtiyacımızı biz dile dökmeden anladi. Tüm yaşananlar boyunca hizlı, profesyonel ve nazikti. Kendisi çalıştiğı firmanın detaylarını bizimle paylaşmadı ama siz bizim adımıza pozitif geri dönüşümüzü iletebilirsiniz. Organizasyonun bize hediye ettiği ekstralar içinde ayrıca teşekkür ederiz. çok şıklardi. Masraftan kaçınmadıkları belliydi. sadece ufak bir detay atlanmıștı ve onu da düğün öncesi çözdüler. Teşekkürlerimizi iletin lütfen. Genel olarak feedbackimiz pozitif. Otelinizi çevremize ve arkadaşlarımıza tavsiye edeceğiz, yeterki sağladığınız kalite hep böyle olsun, Teşekkürler, selamlar.

Tuğçe & Bora

Düğün Tarihi : 08.04.2017

"Merhabalar,

Hawai balo salonunda dugunumuz gerceklesti, Yemekler, sunumlar, organizasyon icin cok tesekkur ederiz, Ozellikle Ferhat keles ve KADRAJ photo ekibine, sabahattin bey ve ve cuneyt bey ayrica tesekkurlerimi iletmek istiyorum, emegi gecen herkes sagolsun, emeginize saglik

Tugce & Bora"

Atanur Boduroğlu

Düğün Tarihi : 08.04.2017

"8 Nisan akşami bizim düğünümüze Elite World Europe otelinizde ev sahipliği yaptinız Maldives salonunda gerçekleşen düğünümüz için size ufak bir teşekkür yazısı yazmak istedik. Beraber çalıştığinız firmalarda elde edeceğiniz kārdan çok hizmet kalitesine önem verdiğiniz çok belliydi. Fotoğrafçı olarak anlaştığımız Kadraj Foto, hem düğün öncesi hem de düğün ;onrası bizimle çok ilgilendi. Çalışma șekilleri ve nezaketleri ile bize hem samimi olduklarını nem de profesyonelliklerini çok iyi hissettirdiler. Düğün kamera çekimleri ve canlı yansıtmalar konuklarımız tarafından çok övüldü.

Otelinizi çevremize ve arkadaşlarımıza tavsiye edeceğiz, yeter ki sağladığınız kalite hep böyle olsun"

Dr. F. Turan

Düğün Tarihi : 01.04.2017

"1 Nisan'da evlatlarımızın düğünü münasebetiyle gördüğümüz bu çok şik kurumu (Elite World Europe Hotel) iç ve diş mimarisi, enfes yemekleri, nezih ve kiymetli malzemeleri, emek ve personeli ülkeye kazandıran başta hemşerim Coşkun Elik Beyefendi olmak üzere tüm emeğ zeçenlere tüm personele teşekkür ederiz. Dünyanın bir çok yerinde bol konaklama tesisine uğramış biri olarak itici olmayan sımsıcak odalarından en küçük ayrıntısına kadar çok emek Harcanmış bu nezih mekan için harcanan emekleri cenabı hak boşa çıkarmasın. Nazardan muhafaza eylesin."

Açık Hava Düğün Konseptleri ile Mutluluğunuzu Taçlandırın!

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres; teras, havuz başı ve balo salonu gibi açık ve kapalı alanlarında birbirinden şık düğün konseptleriyle mutluluğunuza eşlik ediyor.

Açık Hava Düğün Konseptleri ile Mutluluğunuzu Taçlandırın!

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres; teras, havuz başı ve balo salonu gibi açık ve kapalı alanlarında birbirinden şık düğün konseptleriyle mutluluğunuza eşlik ediyor.