LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

Dört gözle beklediğimiz bahar, uzun bir kışın ardından nihayet geldi! Güneşin iyiden iyiye içimizi ısıtmaya başladığı bu keyifli günler, en çok da düğünü için bahar aylarını bekleyenleri sevindirdi. Çünkü baharda düğün bir başkadır! Bahar düğünleri daima cıvıl cıvıl ve enerjiktir; bu nedenle genelde açık havada gerçekleştirilir. Ancak baharda açık havada düğün yapmanın bir yandan büyük bir risk olduğunu da unutmamak gerek. Çünkü baharın değişken hava şartları, tüm hazırlıkları mahvedebilir ve konuklarınızı hayal kırıklığına uğratabilir. Eğer siz de risk almadan hayallerinizdeki düğün gerçek olsun istiyorsanız otelde düğün yapmak, sizin için ideal bir seçim olabilir. Otelde düğün yapmak istiyorsanız öncelikle düğün otelleri ve otelde düğün maliyeti gibi konular hakkında bilgi sahibi olmanız gerek. Veya düğün otelleri İstanbul Avrupa dendiğinde hizmet kalitesiyle rakiplerinden ayrılan Elite World Hotels düğün fırsatları ile ilgili bu söyleyeceklerimize bir göz atabilirsiniz!

Hayalinizdeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Elite World Hotels'in Tiffany Gold sandalyeler ile dekore edilen birbirinden şık ve zarif salonlarında hayallerinize yakışır bir düğünü hem 5 yıldız konforu hem de ulaşılabilir fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Böylece düğün hazırlıkları sürecinde kafanızı en fazla meşgul eden konuların başında gelen otel düğün maliyeti konusu da ortadan kalkmış olur!

İstanbul’un kalbi Taksim’de Elite World İstanbul ve Elite World Prestige, Florya’da Elite World Business, Basın Ekspres yolu üzerinde Elite World Europe otellerinde sizi birçok düğün fırsatı bekliyor.

 

Elite World Hotels'de Sizleri Bekleyen Ayrıcalıklar

Elite World Otelleri'nden herhangi birinde düğün planlamanız durumunda sizleri bekleyen ayrıcalıkları kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

Gelin ve damada hazırlık aşamasından düğün sonuna kadar eşlik eden özel asistanlar

Misafirleriniz için özel vale hizmeti

Düğün misafirleri için özel konaklama fiyatları

Gelin ve damada özel spa kullanımı ve aromaterapi masajı hediyesi

Ödüllü Şef Mithat Yalçınkaya ve ekibi tarafından hazırlanan düğün yemeği

Kına gecesi için salon avantajları

İlk yıl dönümünde gelin ve damada özel konaklama 

 

Ayrıca...

Düğününüzü, Basın Ekspres yolu üzerinde bulunan ve düğün otelleri İstanbul Avrupa dendiğinde ilk akla gelen düğün otellerinden olan Elite World Europe Hotel'de planlamanız durumunda sizi muhteşem bir düğün paketi bekliyor.

Elite World Europe Hotel zarif mimarisi, 401 konforlu odası, açık alanda 750; balo salonlarında 850 kişilik kokteyl ve 750 kişilik ziyafet düzeni, ödüllü şeflerin hazırladığı özel menüleri ve deneyimli ekibi ile düğün sahiplerine kusursuz bir düğün hizmeti sunuyor. İşte düğün paketinde sizi bekleyen o hizmetler:

Masa süslemeleri

Gelin ve damat için özel asistan

Nikah seremonisi

DJ

Vale hizmeti

Balayı odası

Hoş geldiniz kokteyli

Düğün pastası ve şampanya servisi

Kına gecesi için salon

Spa / Aromaterapi masajı hediyesi

Düğün misafirleri için özel konaklama fiyatları

Aileler için iki adet hazırlık odası

İlk yıl dönümünde gelin ve damada özel konaklama

Ödüllü Şef Mithat Yalçınkaya ve ekibi tarafından hazırlanan düğün menüsü

 

Düğün Telaşına Girmek İstemeyenlere Özel Nikah Organizasyonları 

Eğer siz de düğün telaşına girmeden daha sade bir törenle "Evet" demek istiyorsanız, Elite World Otelleri, nikah organizasyonlarınız için de sizlere benzersiz bir nikah atmosferi sunuyor! 50 kişiden 850 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip Elite World Hotels'de ister sade isterseniz de kalabalık bir törenle nikahınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşte Elite World Otelleri'nde nikah sahiplerini bekleyen ayrıcalıklar:

Çay, kahve, tatlı ve tuzlu ikramlar

Kokteyl menüsü

Vale hizmeti

1. evlilik yıl dönümünde iki kişilik akşam yemeği

 

Otelde düğün yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan ve düğün otelleri İstanbul dendiğinde hizmet kalitesi ile rakiplerinden ayrılan Elite World Hotels'de sizleri bekleyen düğün fırsatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayın: Elite World Hotels Düğün / Nikah Organizasyonları

Basın Ekspresi yolu üzerinde bulunan ve düğün otelleri İstanbul Avrupa dendiğinde ilk akla gelen düğün otellerinden olan Elite World Europe Hotel'de sizleri bekleyen düğün fırsatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayın: Elite World Europe Hotel Düğün / Nikah Organizasyonları