LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

EW CARE (COVİD-19 ANTİ RİSK EKİBİ)

Elite World Hotels’in alanlarında uzman yönetici kadroları ile bağımsız hijyen ve sağlık profesyonellerinden oluşan EW CARE Elite World Hotels Grubuna bağlı tesislerde sağlık ve hijyen standartlarının en üst seviyede gerçekleştirilebilmesi için çalışmaktadır.

EW CARE; DSÖ, TC Sağlık Bakanlığı, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ve ilgili tüm resmi kurumların yönlendirme ve taleplerine uygun olarak tesislerimizin en sağlıklı biçimde işleyebilmesi için olabilecek her alana özel yönetmelikler hazırlamaktadır. Elite World Hotels tesisleri içerisinde yapılan her türlü sosyal mesafe, dezenfektasyon ve hijyen uygulaması EW CARE tarafından hazırlanan yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Aynı şekilde Elite World Hotels çalışanlarının eğitimleri, günlük çalışma rutinleri ve iç çalışma sistemlerinde yapılacak revizyonlar EW CARE tarafından hazırlanan yönetmeliklerle belirlenmektedir.

EW CARE tesislerimiz içindeki tüm birimlerin, sistemlerin ve iç işleyişin hazırladığı yönetmeliklere uygun olup olmadığını denetlemekte, sorunsuz bir şekilde işlediğini garanti etmekte ve gerekiyorsa yönetmelikleri değişen şartlara göre düzenlemektedir.

EW CARE’in en büyük ve en önemli önceliği hem misafirlerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığıdır.

Bu yüzden; Elite World Hotels bünyesinde hijyen ve sağlık kurallarına uygunluğun garantisi EW CARE’dir. EW CARE logosu gördüğünüz her noktada hijyen standartlarının sağlandığına güvenebilirsiniz.

OTELLERİMİZDE ALDIĞIMIZ COVID-19 ÖNLEMLERİ

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ