LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
 • ELITE WORLD SAPANCA
 • ELITE WORLD ASIA
 • ELITE WORLD EUROPE
 • ELITE WORLD İSTANBUL
 • ELITE WORLD BUSINESS
 • ELITE WORLD MARMARİS
 • ELITE WORLD VAN
 • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

TOPLANTI & KONGRE & ETKİNLİK

ELITE WORLD HOTELS

PROFESYONELLERİN DÜNYASINA YOLCULUK

TOPLANTI & KONGRE & ETKİNLİK

Organizasyonlarınızı teknoloji ve konforun bir arada sunulduğu mekanlarda gerçekleştirmek için İstanbul’un kalbi Taksim’de Elite World İstanbul Hotel’i ve Elite World Prestige Hotel’i, Florya’da Elite World Business Hotel’i, Basın Ekspres’te Elite World Europe Hotel’i, Küçükyalı’da Elite World Asia Hotel’i, Sapanca’da convention & wellness konseptinde hazırlanan Elite World Sapanca Hotel’i ve doğunun incisi Van’da ise Elite World Van Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Kongre, toplantı ve seminer organizasyonlarınız için bize 0 212 237 17 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

 • SON TEKNOLOJİ EKİPMAN

  Son teknolojiye sahip ekipmanlar ile donatılan toplantı salonlarında, toplantılarınızın verimli geçmesi için ihtiyacınız olan tüm detaylara ulaşabilirsiniz. 

 • HIZLI İNTERNET ERİŞİMİ

  Tüm toplantı salonlarında kablolu ve kablosuz yüksek hızlı internet erişiminden yararlanın.

 • VALE HİZMETİ

  Zamanınızı yalnızca işinize ayırmak için vale hizmetinden yararlanın.

 • ÖDÜLLÜ ŞEFLERDEN ÖZEL COFFEE BREAK İKRAMLARI

  Ödüllü şeflerin Türk ve dünya mutfaklarından ilham alarak hazırladıkları ikramlar ile toplantı molalarınızı keyifli lezzet molalarına dönüştürün.

ERDAL GÜVENÇ/HEAD OF CORPORATE COMMUNICATIONS / LOFT
31 mayıs 2016 tarihli LOFT JEANS mağaza müdürleri toplantısını sizinle gerçekleştirdik. 1 gün gibi kısa bir sürede hazırladığınız kusursuz hizmet için teşekkürler . Bize tüm hizmet eden teknik ekipden bankete servisten öğle yemeğine kadar bizimle olan otel ekibine teşekkürler …
+
GÜLİN KAYSERİLİ / İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ / TREND TURİZM ORGANİZASYON
Elite World İstanbul Otel ‘de 24-26 Eylül 2014 tarihleri arası gerçekleştirdiğimiz 33 kişilik Iranlı doktor grubumuz için tüm otel olarak gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ekip olarak tüm otel çalışanların hassasiyeti ve ilgisi sonucu güzel bir organizasyon geçirdik. Bundan sonra ki organizasyonlar da berber çalışabilmek dileği ile.
+
ERBAY KORKMAZ / KOBİ KREDİ TAHSİS UZMANI KOBİ KREDİ TAHSİS PERAKENDE KREDİLER YÖNETİMİ YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.
Düzenlediğimiz ogranizasyonumuzda destekleriniz ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz
+
NİLGÜN HÖZEN / BSEC-URTA / UNION OF ROAD TRANSPORT ASSOCIATIONS IN THE BLACK SEA ECONOMIC COOPERATION REGION
Bsec-urta olarak Otelinizde yapmış olduğumuz etkinlikten çok memnun kaldık.Kusursuz yardımlarınız için her bir departmanınızdaki tüm ekibe tekrar teşekkürlerimiİletir, çalışmalarımızın sürekliliğini dilerim. İyi haftalar,
+
FATİH ALATAŞ / GENEL MÜDÜR / YEDİRENK SANAT VAKFI
Zeynep Hanım başından beri bizlerle sabırla ve güzel bir şekilde ilgilendiğiniz için size özel olarak teşekkür etmek istedim. Sizin dışınız da cumartesi günü oteliniz de düzenlenen kahvaltı programımız da bizlere güzel bir ev sahipliği yapan Serkan bey ve isimlerini bilmediğim ekip arkadaşlarına da samimi ve içten teşekkürlerimizi sunarız... Saygılarımla
+
ASST. PROF. DR. SELCUK BAKTİR / DEPARTMENT OF COMPUTER ENGINEERING BAHCESEHIR UNIVERSITY
12-14 Nisan 2016 tarihleri arasında DTIS 2016 konferansını otelinizde başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Konferans boyunca göstermiş olduğunuz misafirperverlik ve genel olarak otelinizin sunduğu kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim. Konferans katılımcılarımız konferans salonlarından, ayrıca kahve araları ve öğlen yemeklerinizden, sunduğunuz hizmetin kalitesinden çok memnun kaldıklarını belirttiler. Otelinizde konaklayan katılımcılarımız da kaldıkları odalardan memnuniyetlerini ayrıca belirttiler. Sunduğunuz kaliteli hizmet için tekrardan çok teşekkür ederim. Umarım bir başka toplantıda tekrar misafiriniz oluruz.
+
ONUR NAİL ARDA / GENERAL MANAGER / ARBER PROFESSIONAL CONGRESS ORGANIZER
İlk olarak, ülkemizin geçirdiği zor günler ve bunun neticesinde turizm sektöründe yaşanan olumsuzluklara rağmen, kongre öncesinde ve sırasında verdiğiniz desteklerin bizler için gerçekten çok önemli olduğunu bir kez daha belirtmek isterim. Hem kongre esnasında hem de kongre sonrasında bir çok katılımcı ve komite üyesi ile yaptığımız görüşmelerde "Elite World İstanbul Otel” olarak vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür ve tebrik almış bulunmaktayız. Hizmet veren personelinizin profesyonelliği, özverili çalışmaları, güler yüzü, yemeklerinizin kalitesi ve kahve molalarınızın doyuruculuğu öncelikle katılımcılarımızı, sonrasında katılımcı memnuniyetini her zaman ön planda tutan bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu vesile ile bir kez daha ICBC2016 katılımcılarımız, komite üyelerimiz ve tüm ekip arkadaşlarım adına, kongre boyunca bize hizmet veren tüm ekibinize, ekip şeflerinize ve tüm işleyişi sorunsuz bir şekilde koordine eden değerli şahsınızla birlikte çok değerli "Elite World İstanbul Otel” ailesine bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılarınızın daim olmasını diliyorum. İş birliğimizin artarak devam etmesi dileğiyle,
+
KENAN DOĞAN / ÖRGÜTLENME VE SAHA YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI / TEMA VAKFI
Öncelikle Elite World Otel olarak, Van Bölgesel Gönüllü Toplantımızdaki sıcak ev sahipliğiniz için çok teşekkür ederiz. Toplantımız katkılarınızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi. Katılımcılarımız ve tüm konuklarımız oldukça memnun bir şekilde toplantıdan ayrıldı. 
Yıllardır Van’a gelen, çeşitli toplantılar, etkinlikler düzenleyen bir sivil toplum çalışanı olarak itiraf etmeliyim ki; Van’da bu standartları yakalamış olmak, teknik ve olanaklar olarak kusursuz imkanlara erişmek ve satış ofisi, Hakan Bey, banquet personeli ve teknik arkadaşlar başta olmak üzere bu kadar kalifiye insan kaynağını bir arada bulmak bizleri oldukça şaşırttı. Gerçekten Van’da çıtayı bambaşka bir noktaya taşımışsınız. İstanbul’da çoğu 5 yıldızlı otelde dahi bulamadığımız konfor ve ayrıcalığı Van’da bizlere sundunuz. 
Çok teşekkür ederiz. Umarız bu artarak devam edecek işbirliğimizin bir başlangıcı olur.
+
HAKAN DURĞUN/ KEP&SODES/BBE BİRİM KOORDİNATÖRÜ, VAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
07-10-04-2014 tarihleri arasında kurumumuz ar-ge birimi tarafından organize edilerek Elite World Van otelinizde gerçekleşen bölge sergimizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkür eder bir sonraki sergimizde de sizlerle birlikte olmak ümidiyle.
+
SADIK ALTIPARMAK / FUGA TOURISM
Gürkan AKBAY Bey, 06-08 Kasım 2015 tarihinde Elite World Van Otelinizde gerçekleştirdiğimiz toplantımız süresince, sayenizde tarafımıza gösterilen, yakın ilgi, iyi hizmet, güzel servis ve anlayış için öncelikle size ve şahsınızda tüm personelinize teşekkür ederiz. Van’ a geldiğimiz saatten itibaren, dönüşümüze kadar yakinen ilgilenen özelikle Sayın Oktay Aksoy’a ve Sayın Serap Kart’a, Sayın Hakan Avcı’ya, Sayın İrfan Bilek’ e ve teknik bölümünüzden Sayın Emrah Yıldırımçakar’ a tekrar teşekkür ediyoruz. Bilgilerinizi rica eder, iyi iş birlikteliğimizin artarak devamını dileriz.
+
ROCHE
Elite World Van Otelinizde, Roche ilaç firması olarak 21 Nisan 2016 tarihinde akşam 25 kişilik bir toplantı düzenledik. Toplantı öncesi organizasyon ve her konuda bizlere yardımcı olan başta Bahar Hanıma ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Yapılan organizasyon, verilen hizmet ve ilgi son derece profesyoneldi. 25 Mayıs tarihinde yeni bir toplantıyı tekrar otelinizde, Bahar hanım ile gözümüz arkada kalmadan planlamanın vermiş olduğu rahatlık içinde ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
+
+
-
HAYALİNİZDEKİ TOPLANTI VE ETKİNLİK İÇİN
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM
 • AD
 • SOYAD
 • TELEFON
 • E-POSTA
 • MESAJ