LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

Her sene olduğu gibi bu sene de on bir ayın sultanı Ramazan ayının gelişiyle birlikte İstanbul, birçok keyifli etkinliğe ev sahipliği yapacak. İstanbul Ramazan etkinlikleri, İstanbul'un en önemli meydanlarında, mekanlarında gerçekleşecek. Yenikapı Ramazan etkinlikleri, Beyazıt Ramazan etkinlikleri, Feshane Ramazan etkinlikleri, İBB Ramazan etkinlikleri ve dahası Ramazan ayının birlik ve beraberlik ruhunu yaşatmak isteyen İstanbulluların uğrak noktası olacak. Peki, İstanbul'da Ramazan etkinlikleri sizlere ne gibi etkinlikler sunuyor? İşte sorularınızı yanıtlayacak Ramazan etkinlik takvimi.

İstanbul'da Ramazan etkinlikleri: İftar Etkinlikleri

İBB Ramazan etkinlikleri dendiğinde ilk akla gelen şey, keyifli iftar etkinlikleriİstanbul Belediyesi ve ilçe belediyeleri tarafından Ramazan ayı boyunca belli noktalarda iftar çadırları kurulacak ve her gün farklı mahallelerde gerçekleşen iftar programları İstanbulluları bir araya getirecek.

 

İstanbul'da Ramazan etkinlikleri: Yenikapı Ramazan Etkinlikleri

İstanbul Belediyesi tarafından hizmete sunulan ve bir milyon kapasiteli Yenikapı miting alanı, Ramazan ayı süresince çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Semazen gösterileri, orta oyunları, sohbet ve dinletiler, sinema gösterimleri Yenikapı Ramazan etkinlikleri arasında sayabileceğimiz keyifli etkinliklerden sadece birkaçı. 

 

İstanbul'da Ramazan etkinlikleri: Beyazıt Ramazan Etkinlikleri

Ramazan ayı etkinliklerine ev sahipliği yapan en önemli konumlarından biri de hiç şüphesiz Beyazıt Meydanı'dır. Her sene olduğu gibi bu sene de Beyazıt Meydanı'nda iftar öncesi ve sonrasında sohbet programları, dinletiler, semazen gösterileri gibi birçok etkinlik İstanbullular için düzenlenecek. 

 

Ramazan gelenekleri Elite World Hotels’te yaşatılıyor!

Elite World Hotels bünyesinde yer alan Elite World İstanbul, Elite World Europe, Elite World Prestige, Elite World Business ve Elite World Van Hotel; sizlere Ramazan ayının coşkusunu ve huzurunu bir arada yaşayacağınız bir iftar programı sunuyor. Türk ve Osmanlı mutfağının eşsiz lezzetlerinin yer aldığı lezzetli iftar menülerinin yanı sıra; tasavvuf müziği eşliğinde sevdiklerinizle birlikte kalabalık iftar sofralarının unutulmaz keyfini yaşayabilirsiniz.