LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
BİZİ ARAYIN

444 0 883

Rezervasyon

Hayatınızın en güzel günü için plan yapmaya başladınız ve bunun doğrultusunda bütçe çıkardınız. Bütçenin belirli bir kısmını ise düğün mekânı için ayırdınız. Fakat bu bütçeyi bir düğün salonuna mı yoksa düğün oteline mi harcayacaksınız, herhangi bir fikriniz yok. Son zamanlarda otel düğünleri, düğün organizasyonu yapacak kişilere sunduğu ayrıcalıklar ile daha fazla tercih ediliyor. Otelde düğün yapmanın maliyeti düğün salonuna göre daha düşük iken sunduğu ayrıcalıklar daha fazla oluyor. Peki bu ayrıcalıklar neler? Gelin, hep birlikte bakalım.

Otel düğünü maliyeti diğer düğün türlerine göre oldukça düşük ve sunduğu avantajlar da oldukça fazla. Bunların en başında dört mevsime uygun bir sistem benimsemeleri geliyor. Yani siz düğün yapmak istediğiniz zaman donanımsal olarak herhangi bir sorun olmuyor. Düğün tarihinizi belirlemeniz yeterli oluyor.

Söz konusu düğün olduğu zaman, sadece şehrinizden değil şehir dışından da misafirler gelebiliyor; hatta yurt dışından bile onlarca misafir geliyor. Normal düğünlerde bu durum konaklama problemi olarak ortaya çıkabiliyor. Fakat düğün otellerinde otel ile toplu bir anlaşma yapılarak bu durum en uygun şekilde hallediliyor.

Bazı düğün mekânlarının standart bir fiyatı olması, beraberinde standart bir kişi sayısı olmasına neden oluyor. Fakat düğün otellerinde durum böyle değil. Yani siz 500 kişilik bir düğün yapacağınız zaman her şey buna göre ayarlanıyor ve düğün organizasyonu yapamama riskiniz tamamen ortadan kalkıyor.

Düğün organizasyonunu otelde yapmak dikkatin dağılmamasını sağlıyor. Herhangi bir düğün mekânında düğün yapıldığı zaman birçok şeyin ayrı ayrı düşünülmesi ve planlanması gerekiyor. Vale hizmeti, fotoğrafçı, DJ, canlı müzik, catering hizmeti gibi konuların hepsi ayrı ayrı düşünülüyor. Fakat otelde düğün yapılması bu organizasyon eksikliğinin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Tek muhatap ile tüm istenilenler hallediliyor.

Bunlara ek olarak gerçek kurumsal ve kaliteli bir otelde düğün yapmak %20'ye varan indirimlerden yararlanmayı da beraberinde getiriyor. Bunun yanı sıra ekstra avantajlar ve hediyeler de söz konusu oluyor.

 

Bizimle evlenir misiniz?

Otelde düğün yapmanın maliyeti oldukça uygun, en azından Elite World’de öyle! Elite World Otelleri’nin birbirinden şık ve zarif salonlarında hayallerinize yakışır bir düğünü, hem 5 yıldız konforu hem de ulaşılabilir fiyatlarla gerçekleştirmeniz mümkün.