LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

Marmaris ülkemizin doğal güzelliklerinin olduğu turistik bölgelerimizden bir tanesidir. Yemyeşil oluşu, denizinin güzelliği, bölgenin düzeni, tarihi yerlere yakın oluşu her yıl binlerce turist ağırlamasını sağlar. Tarihi M.Ö 3.400'lü yıllara kadar uzanan Marmaris'in eski adı Physkos'dur. Muğla’ya bağlı olan Marmaris’te en uygun otel fırsatlarını, Marmaris 5 yıldızlı otelleri veya Marmaris otelleri bulmak mümkündür. Peki Marmaris’te nerede kalınır, Marmaris’te gezilecek yerler nerelerdir? Hepsi ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsin. Keyifli okumalar! 

Marmaris’e ne zaman gidilir?

Birçok kişi en uygun otel fırsatlarını değerlendirerek Marmaris otellerinde kalmak ister. Fakat Marmaris'e gitmek için en doğru tarih nedir bilmemektedirler. Marmaris'te ağustos ve temmuz ayları aşırı sıcak geçebilmektedir. İlkbahar ve sonbahar en uygun zamanlar denebilir. Soğuk olan Ocak ayından ve yağışın bol olduğu Kasım ayından uzak durulmalıdır.

 

Marmaris’te nerede kalınır?

Marmaris'te oldukça fazla tatil bölgesi bulunuyor. Ziyaretçiler en güzel yerlerde en uygun otel fırsatları ile kalmak ister. Peki Marmaris'in en güzel yeri neresidir?  Marmaris'te genellikle İçmeler tercih edilir. Aslında bu seçim yersiz bir seçim değildir hatta en doğru seçimdir. çmeler hem gerçek bir tatil bölgesi hem de doğa ile iç içedir. Merkeze de çok yakındır; tam 8 km’dir!  Ağaçların arasında olduğunuz gibi plajın tadını da çıkartabilirsiniz.    

 

Marmaris’te ulaşım nasıl sağlanır?

Marmaris'te ulaşım oldukça rahattır. Ulaşım için birçok seçeneğiniz vardır. Şehir içi sürekli olarak dolmuş ve otobüsler çalışmaktadır. Bunların yanı sıra kiralık araba veya kiralık motor ile ulaşım da sağlanabilir. Günlük kiralayabileceğiniz tekneler ile ise istediğiniz koylara gidebilirsiniz.

 

Marmaris’te gezilecek yerler

Marmaris'te gezilecek onlarca tarihi yer, plaj ve belde bulunmaktadır. Her taraf yeşilliğin içindedir ya da denize yakındır. Burada vereceğimiz önerilerin dışında saklı kalmış onlarca yer vardır. Belki siz de küçük keşifler ile yeni yerler keşfedebilirsiniz. Peki Marmaris'te gezilecek yerler nerelerdir? Marmaris’te gezilecek yerler arasında; Marmaris Kalesi, İçmeler, Turunç, Kleopatra Plajı, Dalyan, Kızkumu plajı, Turgut Şelalesi, Bozburun Yarımadası, Hisarönü Köyü, Amos Antik Kenti, Kumlubük Koyu bulunmaktadır.

 

Marmaris otelleri, en uygun otel fırsatları veya Marmaris 5 yıldızlı oteller dendiği zaman ise ilk başta akıllara İçmeler’de yer alan Elite World Marmaris gelir. Yetişkin otel konseptini benimseyen otel seçkin hizmet anlayışıyla Marmaris'in güzel havasına ve denizine doymanızı sağlar. Her şey dahil konsepti ile misafirleri ağırlayan Elite World Marmaris'in ayrıcalıklı dünyası hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın: Elite World Marmaris