LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
BİZİ ARAYIN

444 0 883

Rezervasyon

İstanbul düğün mekanları kendi içinde birçok seçeneği barındırmaktadır. Seçeneğin bu kadar fazla olması ise İstanbul düğün mekanları arasından mekan seçerken dikkatli bir seçim yapma zorunluluğunu beraberinde getirmektedir. İstanbul düğün mekanlarına baktığımız zaman; davetli sayısı, yemekli veya yemeksiz oluşu, seçilecek düğün mekanı ve İstanbul düğün fiyatlarını etkilemektedir. İstanbul düğün mekanları arasından bir seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Öncelikli olarak gelin ve damat adayı tam olarak ne istediğine karar vermelidir. Kır düğünü mü yoksa bir otel düğünü mü isteniyor; her şey kesinleştirilmelidir. Bu adımdan sonra karar verilmesi gereken konu ise bütçe ve hangi mevsim evlenileceğidir. Bu konular kararlaştırıldıktan sonra İstanbul düğün mekanları arasından bir seçim yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekildedir:

Konum

İstanbul düğün mekanları arasından bir seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konu düğün yapacağınız yerin konumudur. Düğün yapacağınız yer, merkezi bir konumda olmalıdır. Davetliler kolay bir şekilde düğün yerine ulaşmalı ve ayrılmalıdırlar. Bu yüzden düğün yapılacak yerin merkezi bir konumda ve ulaşım hattının üzerinde olması oldukça önemlidir. Son zamanlarda İstanbul düğün mekanları arasında özellikle merkezi konumlara sahip oldukları için otel düğünleri tercih edilmektedir. Davetliler bu otellere kolay bir şekilde ulaşabildikleri gibi konaklama seçeneklerinden de yararlanarak sağlıklı bir davet geçirmektedirler.

 

Servis

İstanbul düğün mekanları konusunda dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise servistir. İstanbul düğün mekanlarının fazlalığı servis konusunda alternatiflerin oluşmasına neden olmuştur. Bu mekanlar arasında seçim yapmadan önce mutlaka servise dahil olan her şey görülmelidir. Mekana karar verildiyse, servisin demosunun fotoğrafı sözleşmeye eklenmelidir. 

 

Fiyat

İstanbul düğün salonları fiyatları ve İstanbul düğün mekanları fiyatları mekandan mekana değişmektedir. İstanbul’da bulunan düğün mekanları birçok isteğe cevap verebilmektedir. İlk adımlardan bir tanesi olan bütçe kısmı belirlendikten sonra İstanbul’da uygun fiyatlı düğün mekanları bulmak mümkündür.

Düğün mekanları İstanbul Avrupa Yakası, düğün mekanları İstanbul Anadolu yakası, İstanbul düğün mekanları ve yemekli düğün mekanları dendiği zaman akla ilk gelen otellerden bir tanesi olan Elite World Hotels mutlu hatırlanacak bir düğün deneyimi için sizleri ayrıcalıklı dünyasına bekliyor. Düğün ve nikah organizasyonlarınız için İstanbul’un kalbi Taksim’de yer alan Elite World İstanbul Hotel’i ve Elite World Prestige Hotel’i, Florya’da yer alan Elite World Business Hotel’i, Basın Ekspres Caddesi’nde yer alan Elite World Europe Hotel’i ve Van’da yer alan Elite World Van Hotel’i tercih edebilirsiniz.