LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

Günümüzde birçok insan iş için sık sık seyahat etmek durumunda kalıyor. Bu durum, iş otellerinin sayısının giderek artmasına ve otellerin özellikle iş seyahatleri kapsamında konaklayan misafirlerini memnun etmek için daha fazla çaba göstermesine neden oluyor. İş için başka bir şehre gelen kişilerin ise konaklama konusunda göz önünde bulundurması gereken bazı unsurlar var. Örneğin iş seyahati için İstanbul'a gelecek olan bir kişinin, konaklama seçenekleri konusunda İstanbul havalimanı otelleri, İstanbul toplantı otelleri, Florya oteller gibi aramalar yapması gerekiyor. Çünkü kalabalık ve yoğun bir şehir olan İstanbul'da zaman kaybetmeden işlerini halledebilmesi ancak bu şekilde mümkün olabiliyor. Elbette iş için konaklama yaparken dikkat etmeniz gerekenler sadece bununla sınırlı değil. İşte iş seyahati için otel seçerken göz önünde bulundurmanız gereken unsurlar.

Merkezi konum

İş seyahatlerinde, otelin konumu diğer seyahatlere göre daha fazla önem taşıyor. Çünkü havaalanına ve şehir merkezine olan uzaklık, işlerinizi daha kolay halletmenize ve bunu yaparken de zaman kaybetmemenize yardımcı oluyor. Bu nedenle eğer siz iş seyahatiniz için İstanbul'da konaklayacak bir otel arıyorsanız İstanbul havalimanı otelleri, İstanbul toplantı otelleri, Florya oteller şeklinde bir arama yapmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Otel seçimi konusunda Florya, Atatürk Havalimanı'na yakınlığı nedeniyle ilk tercih sebebiniz olmalıdır.

 

Toplantı ve etkinlik salonları

İş seyahatleri için taleplerin artması, yukarıda da belirttiğimiz gibi otellerin artık sadece konaklama için değil, toplantı gibi etkinliklere ev sahipliği yapabilmek için de çaba göstermesine neden oluyor. Eğer siz de iş seyahatiniz için geniş salonlarında kalabalık misafirlerinizi ağırlayabilecek bir otel arıyorsanız, aramanızı İstanbul toplantı otelleri şeklinde daraltmalısınız. Bu sayede konaklamak için, geniş toplantı salonlarına sahip ve önemli toplantılara ev sahipliği yapabilecek kapasitede bir otel seçerek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Otelin sunduğu hizmetler

İş seyahatiniz için konaklama yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer şey de otelin sunduğu hizmetler olmalıdır. Bu yüzden İstanbul havalimanı otelleri, İstanbul toplantı otelleri, Florya oteller şeklinde arama yaptıktan sonra karşınıza çıkan konaklama seçeneklerini incelerken, mutlaka otelin sunduğu hizmetleri incelemelisiniz. Kuru temizleme, ütü hizmeti yine işinize yarayacak ek hizmetlerden olabilir. Ya da iş toplantılarınızdan kalan vakitte otelin sizin dinlenmenize olanak sağlaması da beklentilerinizden biri olacaktır. Bunun için seçtiğiniz otelin sizi dinlendirebilecek özelliklere sahip olması da çok önemli. Tüm bunların yanında, otelin mutfağının başarılı olması, odaların temiz ve konforlu olması, odalarda wi-fi bağlantısı olması, otopark hizmeti olması gibi nitelikler de rahat bir iş seyahatinin olmazsa olmazlarıdır.

Eğer siz de iş seyahati için İstanbul'da konaklayabileceğiniz güvenilir bir otel arıyorsanız, Atatürk Havalimanı'na yakın olan Florya'da yer alan ve iş toplantılarına ev sahipliği yapmak üzere tasarlanmış Elite World Business Hotel, sizin için ideal bir seçim olabilir. Elite World Otelleri'nin ayrıcalıklı dünyasıyla tanışmak için sitemizi ziyaret edin: Elite World Business Hotel