LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

Türk mutfağının dünyaya nam salmış lezzetlerinden biri olan kebap için İstanbul'da tercih edebileceğiniz pek çok restoran bulunuyor. Çünkü bu güzel şehirde neredeyse her gün yeni bir kebap salonu açılıyor. Ancak elbette her yerin yaptığı kebap aynı lezzette değil! Bu restoranların bazıları menüsündeki kebap çeşitleri ile damak çatlatırken bazıları da lezzet konusunda sınıfta kalıyor. Biz de tam bu nedenle Anadolu Yakası'nda en iyi kebap yiyebileceğiniz yerleri sizler için araştırdık. Anadolu Yakası en iyi kebapçılar veya Anadolu Yakası en iyi et restoranları hangileridir merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. İşte İstanbul'da en iyi kebap nerede yenir sorusuna yanıt olabilecek o restoranlar!

Anadolu Yakası en iyi et restoranları: Günaydın Kebap Restoran

İnternette, Anadolu Yakası kebapçı tavsiye şeklinde bir arama yaptığınızda eminiz karşınıza sayısız restoran çıkacaktır. Ancak önemli olan bunlar arasından tıpkı Günaydın Kebap Restoran gibi kaliteli ve leziz bir seçenek bulabilmektir. Günaydın, İstanbul genelinde bulunan 15 şubesiyle uzun yıllardır et lezzetini baştan yaratmaktadır. Bu yüzden mekanın menüsünde yer alan haşlama içli köfte, kuzu şiş gibi vazgeçilmez kebap lezzetlerini mutlaka deneyin deriz!

Adres: Acarlar Mah., 1.Kısım 6.Cadde C Kapısı, K:1, Acarkent- Beykoz

 

Anadolu Yakası en iyi et restoranları: Adanalı Hasan Kolcuoğlu Restoran

Anadolu Yakası en iyi kebapçılar 2018 listesinde ikinci sırayı hak eden mekân Adanalı Hasan Kolcuoğlu olarak karşımıza çıkıyor. Mekân muhteşem lezzetleri ile ara sıcaklara eşlik eden üstü karışık kebaplı pidesiyle konuklarına unutulmaz bir yemek deneyimi sunuyor. Bu nedenle, eğer siz de İstanbul'da en iyi kebap nerede yenir merak ediyorsanız kalitenin etle buluştuğu bu mekânı mutlaka deneyin deriz.

Adres: Fenerbahçe Mah., Bağdat Cad., No: 204, Kadıköy

 

Anadolu Yakası en iyi et restoranları: Dürümcü Emmi

Dürümcü Emmi de benzersiz lezzetleri ile Anadolu Yakası en iyi kebapçılar arasında yer almaktadır. Kadıköy merkezde yer alan bu kaliteli mekânda hepsi birbirinden lezzetli kebapları mutlaka deneyimlemenizi öneririz.

Adres: Hasanpaşa Mah., Mahmut Baba Sok., No: 11, Kadıköy

 

Anadolu Yakası en iyi et restoranları: Sahan Restoran

Eğer gerçek bir kebap tutkunuysanız ve Anadolu Yakası kebapçı tavsiye istiyorsanız Sahan Kebap Restoran tam size göre demektir! Gaziantep'in yöresel lezzetlerinden lahmacun, Antep Dolması, Gavurdak gibi tatlara kadar ne ararsanız bulabileceğiniz mekân, geniş menüsünün yanı sıra muhteşem lokasyonu nedeniyle de özellikle tercih sebebi!

Adres: Suadiye Mah., Bağdat Cad., No: 461/A, Kadıköy

 

Anadolu Yakası en iyi et restoranları: Kaşıbeyaz

İstanbul'da üç ayrı yerde hizmet veren Kaşıbeyaz, Ataşehir şubesiyle Anadolu Yakası en iyi et restoranları arasında yer alıyor. Watergarden Ataşehir'de açılan mekân, lezzetlerinin yanı sıra etkileyici mimarisi ile dikkat çekiyor. Aile yemekleri ve iş yemekleri için son derece ideal olan mekânda kebap çeşitlerini mutlaka denemenizi öneririz.

Adres: Watergarden İstanbul, Barbaros Mah., Şebboy Sok., No: 2, Batı Ataşehir

 

Anadolu Yakası en iyi et restoranları: Çanak Kebap & Katmer

Anadolu Yakası kebapçı tavsiye listemizin bir sonraki durağı; Çanak Kebap & Katmer! Mekânın menüsünde birbirinden lezzetli kebap çeşitlerinin yanı sıra birçok et yemeği bulunuyor. Oldukça uygun fiyatlı olduğunu da söylemeden geçmemek gerek!

Adres: Acıbadem Mah., Acıbadem Cad., No: 115, Kadıköy

 

Anadolu Yakası en iyi et restoranları: Develi Restoran

İstanbul'da en iyi kebap nerede yenir diye bir sorulur da cevaplar arasında Develi Restoran bulunmaz mı? Fiyatlarının bir parça yüksek olması sebebiyle zaman zaman eleştirilse de Develi Restoran, Anadolu Yakası en iyi kebapçılar arasında yer alıyor. Eğer siz de muhteşem lezzetle bir kebap yemek istiyorsanız Develi'ye bir şans vermenizi öneririz.

Adres: Münir Nurettin Selçuk Cad., Kalamış Yat Limanı

 

Türk ve dünya mutfaklarında deneyimli şefler tarafından hazırlanan lezzetleri keşfetmek için The Grill Ocakbaşı’na davetlisiniz. Şubelerimizi incelemek için;

The Grill Ocakbaşı

Elite World Europe Otel - The Grill Ocakbaşı (Basın Ekspres)

Elite World Asia Otel - The Grill Ocakbaşı (Küçükyalı)

Elite World Business Otel - The Grill Ocakbaşı (Florya)

Elite World Sapanca Otel - The Grill Ocakbaşı (Sapanca)

Elite World Van Otel - The Grill Ocakbaşı (Van)