LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
 • ELITE WORLD SAPANCA
 • ELITE WORLD ASIA
 • ELITE WORLD EUROPE
 • ELITE WORLD İSTANBUL
 • ELITE WORLD BUSINESS
 • ELITE WORLD MARMARİS
 • ELITE WORLD VAN
 • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

Hakkımızda

İş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veren Elite World Otelleri'nde konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada bulabilirsiniz.

Elite World Otelleri;

Elite World Prestige, Elite World İstanbul Taksim oteller bölgesi Talimhane’de, Elite World Business, Atatürk Havalima’nı yakını Florya’da, Elite World Van, Van şehir merkezinde ve Elite World Marmaris Otel , Marmaris İçmeler'de konumlanmıştır. Elite World Marmaris Otel , İçmelerde yeşille mavinin buluştuğu yerde size özel yeni bir tatil alternatifi sunuyor. 4 yıldızlı Elite World Marmaris Otel, Dalaman Havalimanı’na 90 km, Marmaris’e 7 km ve ünlü İçmeler Plajı'na 30 metre mesafede huzur dolu bir tatil geçirmeniz için ideal bir secim.

Elite World Otelleri, merkezi konumları gereği alışveriş merkezleri, toplantı, kongre, kültür ve sanat merkezlerine rahat ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bulabilir, son teknoloji ile donatılmış salonlarında verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Elite World Otelleri'nin restoranlarında özenli bir servis eşliğinde Türk ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetleri geniş menü alternatifleriyle beğeninize sunulurken otellerin bünyesinde yer alan sağlık merkezleri size seçkin bir ortamda zindelik kazanabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz güzel bir seçenek sunuyor.

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Otelleri bu amaç doğrultusunda tüm birimlerinde alanında uzmanlaşmış personel ile hizmet vermektedir.

 

 • Vizyonumuz

  Misafirlerimizin isteklerini doğru özümseyerek, üstün kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeyen, misafirlerin ve çalışanların tercih ettiği ulusal ve uluslararası alanda bilinen bir marka olmak

 • Misyonumuz

  Değerlerimizi koruyarak misafir ve çalışan memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak

 • Değerlerimiz

  Misafirperverlik ve Misafir Memnuniyeti

  Saygı ve Sevgi

  Sosyal Sorumluluk ve Yardımseverlik

  Etik Kuralların Uygulanması

  Yenilikçilik ve Yaratıcılık

  Güvenilirlik ve Sadakat

  Samimiyet

ELITE WORLD HOTELS SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKASI VE İLKELERİ

Elite World Hotels sahip olduğu değerler ışığında, insana, çevreye ve içinde bulunduğu kültürel yapıya tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi yönetim anlayışının değişmez bir parçası olarak kabul eder.

 • Bu kapsamda Elite World Hotels’i oluşturan bütün birimlerimizin ülkemizin kalkınmasına, çevrenin korunmasına, toplumun gelişimine katkı sağlayan faaliyetlerde bulunmasını temel görev olarak benimsemekteyiz.
 • Ülkemize değer katma ve sürdürülebilir bir büyüme için toplumumuzun ihtiyacı olan bütün faaliyetlere destek olmanın gerektiğine inanmaktayız.
 • Demokrasi ve insan hakları gibi evrensel değerler bütün iş yapış süreçlerimizde kılavuzumuz olarak kullanmaktayız.
 • İnsan kaynağımızın bizi biz yapan en önemli unsur olduğunu inanırız. Bu nedenle çalışanlarımızın özlük haklarının doğru bir biçimde kullanılmasını sağlamaktayız.
 • Çalışanlarımızın, sosyal sorumluluk şiarıyla yer alacakları sosyal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda desteklemekteyiz.
 • İnanç, düşünce ve farklı görüşlere saygı duyarak uyumlu bir çalışma ortamı ve işbirliğini destekleyici faaliyetlere önem vermekteyiz.
 • Bütün faaliyetlerimizi gerçekleşecebilecek çevresel etkileri önleyecek sorumluluk bilinciyle yönetmekteyiz.
 • Zincirimizin uluslararası standartlara uyum sağlayarak uygulamalarını sertifikalaştırmaları konusunda teşvik etmekteyiz.

***Bu politika belgesi, Elite World Hotels’in daha iyi bir gelecek için üzerine düşen her türlü sorumluluğu yerine getireceğinin açık bir taahhüdünü, tüm çalışanlarımızla, ve tüm paydaşlarımızla paylaşmak üzere hazırlanmıştır.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri
Şehit Muhtar Caddesi No : 40
Taksim İstanbul Türkiye
İletişim Bilgileri
Göl Mahallesi Koşuyolu Caddesi No:71 Sapanca / Sakarya - Türkiye
İletişim Bilgileri
İnönü Caddesi No: 22 Küçükyalı – Maltepe – İstanbul / Türkiye
İletişim Bilgileri
Basın Ekspres Caddesi No:4 34303 Halkalı Küçükçekmece İstanbul Türkiye
İletişim Bilgileri
Şehit Muhtar Caddesi No:42
34435 Taksim İstanbul Türkiye
İletişim Bilgileri
Gültepe Mahallesi Şehit Zafer Kızıltaş Sokak No:1 Florya E5 üzeri. Istanbul / Türkiye
İletişim Bilgileri
Cumhuriyet Mah. İstiklal Cad. No:6 487720 İçmeler-Marmaris Muğla Türkiye
İletişim Bilgileri
Bahçivan Mahallesi Kazım Karabekir
Caddesi No:67 Van Türkiye
İletişim Bilgileri
Şehit Muhtar Caddesi No : 40
Taksim İstanbul Türkiye