LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
 • ELITE WORLD SAPANCA
 • ELITE WORLD ASIA
 • ELITE WORLD EUROPE
 • ELITE WORLD İSTANBUL
 • ELITE WORLD BUSINESS
 • ELITE WORLD MARMARİS
 • ELITE WORLD VAN
 • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

Hakkımızda

Hakkımızda

Benzersiz kalite ve uluslararası standartlardaki hizmet anlayışıyla Türk misafirperverliğini ikonik binalarda sunan Elite World Otelleri; iş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamalarda kalite, teknoloji ve konforu zarafetle bir araya getirerek sıra dışı bir misafir deneyimi sunuyor.

Toplam sekiz otelimizden beşi İstanbul’da  yer alıyor. Taksim Talimhane’de Elite World Prestige, yine Talimhane bölgesinde bölgenin ilk 5 yıldızlı oteli Elite World İstanbul, Florya’da Elite World Business, Basın Ekspress Yolu’nda Elite World Europe Hotel ile İstanbul’un Avrupa yakasındaki değerli misafirlerine ev sahipliği yapıyor.

Boğazın diğer yakasındaki Elite World Asia ise Prens Adaları manzarasıyla kesinlikle görülmeye değer.

İstanbul’daki tüm Elite World Otelleri, merkezi konumları gereği alışveriş, toplantı, kongre, kültür ve sanat merkezlerine rahat ulaşım imkanı sağlıyor.

İstanbul’a 140 km uzaklıktaki büyüleyici Sapanca’da hizmet veren Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, alışılmışın dışındaki SPA deneyimi ile wellness kavramına farklı bir boyut kazandırıyor.  Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort; doğa ile içe içe konumuyla değerli misafirlerini şehir hayatının stresli ortamından uzaklaşıp, doğanın sakinliği ile kucaklaşmaya davet ediyor. Ayrıca toplam 2 bin 200 metrekarelik sütunsuz kongre salonu ile aynı anda yaklaşık 3 bin kişiyi her türlü organizasyon için ağırlayabilecek kapasiteye sahip.

Dalaman Havalimanı’na 90 km, Marmaris’e 7 km ve ünlü İçmeler Plajı'na 30 metre uzaklıkta bulunan Elite World Marmaris, zincirin ilk resort oteli konumunda.

Bir çok medeniyete ev sahipliği yapan, tarihi ve doğal güzellikleri ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin incisi Van’da bulunan Elite World Van ise şehrin önde gelen otelleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Tescilli bar ve restaurant markalarımız The Grill, Coffee Company ve One Bar’da ünlü şefler tarafından hazırlanan lezzetli yemekler ve  taze içeceklerin tadını çıkarmanın yanı sıra, tüm hijyen gereksinimlerini karşılayan geniş, açık alanlı,  sosyal mesafeli bir ortamda huzur bulacaksınız.

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Otelleri, bu amaç doğrultusunda tüm birimlerinde alanında uzmanlaşmış personel ve pazara yeni sunulan hibrit toplantıların da dahil edilebileceği birinci sınıf teknolojik altyapısı ile hizmet veriyor.

Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World Otelleri, geniş sosyal mesafeli alanlarıyla daha güvenli bir tatil ayrıcalığı sunuyor.

 • Vizyonumuz

  Misafirlerimizin isteklerini doğru özümseyerek, üstün kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeyen, misafirlerin ve çalışanların tercih ettiği ulusal ve uluslararası alanda bilinen bir marka olmak

 • Misyonumuz

  Değerlerimizi koruyarak misafir ve çalışan memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak

 • Değerlerimiz

  Misafirperverlik ve Misafir Memnuniyeti

  Saygı ve Sevgi

  Sosyal Sorumluluk ve Yardımseverlik

  Etik Kuralların Uygulanması

  Yenilikçilik ve Yaratıcılık

  Güvenilirlik ve Sadakat

  Samimiyet

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri
Şehit Muhtar Caddesi No : 40
Taksim İstanbul Türkiye
İletişim Bilgileri
Göl Mahallesi Koşuyolu Caddesi No:47 Sapanca / Sakarya - Türkiye
İletişim Bilgileri
İnönü Caddesi No: 22 Küçükyalı – Maltepe – İstanbul / Türkiye
İletişim Bilgileri
Basın Ekspres Caddesi No:4 34303 Halkalı Küçükçekmece İstanbul Türkiye
İletişim Bilgileri
Şehit Muhtar Caddesi No:42
34435 Taksim İstanbul Türkiye
İletişim Bilgileri
Gültepe Mahallesi Şehit Zafer Kızıltaş Sokak No:1 Florya E5 üzeri. Istanbul / Türkiye
İletişim Bilgileri
Cumhuriyet Mah. İstiklal Cad. No:6 487720 İçmeler-Marmaris Muğla Türkiye
İletişim Bilgileri
Bahçivan Mahallesi Kazım Karabekir
Caddesi No:67 Van Türkiye
İletişim Bilgileri
Şehit Muhtar Caddesi No : 40
Taksim İstanbul Türkiye