LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

Doğunun en güzel şehirlerinden bir tanesi olan, pek çok güzelliğe ve tarihi dokuya ev sahipliği yapan, tarihi M.Ö 7000 yılına kadar dayanan Van, olanaklarıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken şehirlerimiz arasında. Birçok otelin bulunduğu Van’da, Van otelleri 5 yıldız ve Van otelleri merkez dendiği zaman akla ilk gelen otellerden bir tanesi ise Elite World Van Hotel. Van otelleri ve fiyatları açısından ise ziyaretçilerin ilgisini çekmiş durumda. Peki Van’da bulunan Elite World Van Hotel’de konaklamanız durumunda sizi neler bekliyor beraber bakalım.

Van’daki olanaklar

Van otelleri 5 yıldız dendiği zaman akla ilk gelen Elite Word Van Hotel’de kalmanız durumunda Van’ın birçok olanağı deneyimleyebilmiş olacaksınız. Otelin bağımsız olarak rafting, yamaç paraşütü, dalış, kayak gibi birçok aktivite sizi beklerken ünlü Van kahvaltısı ve yöresel lezzetlerin tadına varabilirsiniz.

 

Neoklasik ve saray mimarisi

Elite World Van Hotel'e atacağınız ilk adım ile otelin ufak detaylarında bile fark edilebilen neoklasik ve saray mimarisi sizi etkisi altına alacak. Bunun yanı sıra oda seçeneklerinin çeşitliliği, ihtiyacınıza yönelik odayı seçmenize fayda sağlayacak. Yani Van otelleri fiyatları dendiği zaman her bütçeye uygun bir seçenek bulmanız kolaylaşacak.

 

5 yıldızlı toplantı ayrıcalığı

5 yıldızlı Elite World Van Hotel, Van otelleri merkez dendiği zaman şehrin tam kalbinde yer almasıyla; iş ve sosyal organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz iyi bir seçenek. 7 ayrı salonun yer aldığı ve toplam 1500 kapasitenin bulunduğu toplantı salonları iş seyahatlerindeki en büyük kurtarıcınız.

 

Damağınızı şenlendirin

Tepe Ocakbaşı Restaurant ile dünya mutfağından ve kebap çeşitlerinden vazgeçilmez lezzetleri 5 yıldız farkıyla keşfedebilir, Elite Restaurant ile İtalyan, İspanyol ve Fransız şarabıyla zengin menülerden tadabilir; One Bar ile günü keyifli bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra Coffee Company'de zengin kahve ve çay çeşitleri eşliğinde daha önce tatmadığınız pasta ve keklerin tadına varabilirsiniz. Ayrıca Elite World Club Lounge'ı ve Vitamin Bar'ı ziyaret etmeyi de unutmayın.

 

Düğününüz mü var?

Eğer Van'a geldiyseniz ve bir düğün mekanı arıyorsanız, uzaklarda aramanıza hiç gerek yok. Ulaşılabilir Van otelleri fiyatları ve beş yıldız konforu ile Elite World Van Hotel,  tüm düğün isteklerinizi sizlere yaşatıyor.

 

Zindelik kazanabilir ve rahatlayabilirsiniz

Van'ın tadını çıkarmayı bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız Elite World Van Hotel'in bünyesinde bulunan Fit Life Spa & Health Center ile zindelik kazanabilir ve rahatlayabilirsiniz. Masaj paketleri, buhar banyosu, hamam, son teknoloji Fitness Center ve Vitamin Bar sizleri bekliyor.

Van otelleri merkez ve Van otelleri 5 yıldız dendiği zaman akla gelen ilk isim olan Elite World Van Hotel'in yukarıda saydığımız ayrıcalıkları ve daha fazlası hakkında bilgi almak için tıklayın: Elite World Van Hotel