LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
BİZİ ARAYIN

0212 404 05 05

Rezervasyon

Evlilik yoluna girmiş çiftlerin heyecanlarından birisi, hayatlarını birleştirme kararlarını yakınlarıyla paylaşacakları nişan günleridir. Ve her insan, hayatındaki en özel günlerden biri olan nişan gününün muhteşem şekilde geçmesini ister ve bunun için ciddi bir hazırlık sürecinden geçer. İşte bu süreçte karar verilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesi, nişan mekânları konusudur. Bu seçimin ardından ise, çiftleri nişan pastaları, nişan elbiseleri, nişan pastaları gibi daha detay konularda seçimler bekler. Ancak her şeye rağmen yapılması gereken ilk ve en önemli seçim, tabii ki nişan mekânıdır. İstanbul nişan mekânları dendiğinde çiftlerin karşısına pek çok seçenek çıksa da önemli olan, onların hayalini kurduğu organizasyonu sağlayabilecek bir mekânla anlaşmalarıdır. İşte Elite World Europe Hotel, gelin ve damat adaylarının bu özel günlerinde yanlarında olarak, onlara hayallerindeki organizasyonu yaşatmak için çalışır. Çünkü nişan organizasyonu için Elite World Europe Hotel'i tercih eden konuklar, pek çok ayrıcalığa sahip olurlar. 

Nişan mekanının dekorasyonunun ne kadar önemli olduğunu, sanıyoruz söylemeye bile gerek yok. Çünkü gelin ve damat adayının giysilerine kadar pek çok karar, nişan mekânına göre belirleniyor. Yani nişanın diğer detayları, mekânın özellikleriyle uyumlu olacak şekilde seçiliyor. İşte Elite World Europe Hotel'in İstanbul nişan mekânları dendiğinde en fazla tercih edilen otel olmasının nedenlerinden bir tanesi de size dilediğinizde açık alana çıkma imkânı sunan, gün ışığı alan, yüksek tavanlı ve kolonsuz tasarımlı farklı salon alternatifleri sunması. Siz de Elite World Europe Hotel'in deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile hayatınızın en özel gününü unutamayacağız bir anıya dönüştürebilirsiniz!

Nişan mekânından sonra akla gelen bir diğer detay da nişan elbisesi konusu. Gelin adayı, nişan elbiseleri arasından nasıl bir seçim yaparsa yapsın; nişan mekânını da elbisesiyle uyumlu detaylarla süsleyebilir. Çünkü Elite World Europe Hotel'de nişan gününüzü organize ederken zevkinize uygun nişan masası ve sandalye süslemeleri yaptırma imkânına sahipsiniz! Yani tüm detaylar, sizin isteğinize ve zevkinize göre belirleniyor. 

Nişan gününüzde sizin güzelliğiniz ve mekânın şıklığı kadar, elbette ki konuklarınızın konforu ve memnuniyeti de önemli. İşte Elite World Europe Hotel, sizin adınıza konuklarınızla en iyi şekilde ilgileniyor ve seçkin hizmet kalitesi ile onları gerçek anlamda memnun ediyor. Nişan pastaları ve nişan yemeğiniz, Elite World Europe Hotel'in ödüllü şefi Mithat Yalçınkaya ve ekibi tarafından hazırlanıyor. Konuklarınız nişan gününüzde zaman kaybetmesin diye, onlar için bir vale hizmeti imkânı sunuluyor ve ayrıca nişandan sonra otelde konaklamak isteyen misafirleriniz varsa, onlar için de uygun fiyatlı konaklama seçenekleri teklif ediliyor. Çünkü Elite World Europe Hotel, sadece nişan gününüzde değil; hazırlık süreci ve sonrasında da yanınızda!

Elite World Europe Hotel'in nişan organizasyonlarına özel fırsatlarından haberdar olmak için tıklayın!