LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
Rezervasyon

İstanbul'un sahip olduğu kültürel mirasın en fazla hissedildiği noktalardan bir tanesi geniş lezzet yelpazesidir. Bu lezzet yelpazesinde farklı kültürlerden onlarca lezzet bulmak mümkündür. Son zamanlarda yeni nesil et restoranları bu yelpazede büyük bir pay alsa da, geleneksel ocakbaşı restoranları lezzetini ve kalitesini korumaya devam etmektedir. Eğer siz de ocakbaşı tavsiyesi istiyorsanız biraz sonra yer vereceğimiz Anadolu Yakası ocakbaşı mekanları ve Anadolu Yakası ocakbaşı restoranlarına mutlaka göz atın.

Anadolu Yakası ocakbaşı mekanları: Yusuf Usta’nın Yeri

Sakin bir kapalı salona ve şirin bir bahçeye sahip olan Yusuf Usta'nın Yeri, Suadiye’de bulunuyor. Mekânda muhteşem lezzetli etlerden önce enfes bir çiğköfte ikram ediliyor. Adana kebap zırh çekimi olduğu gibi geniş bir meze seçeneği bulunuyor. Hatta bizden söylemesi; ana yemekler aşırı lezzetli olduğu ve mezeler de aşırı doyurucu olduğu için meze tüketimine dikkat etmek de fayda var!

Adres: Suadiye Mahallesi, Emin Ali Pasa Caddesi, Turşucudere Sokak, No:65/3, 34740, Kadıköy/İstanbul

 

Anadolu Yakası ocakbaşı mekanları: The Grill Ocakbaşı

The Grill ocakbaşı, konsept ve lezzetli restoranları ile adından sıkça söz ettiren Elite World Asia'da bulunuyor. The Grill Ocakbaşı'nda eşsiz adalar ve deniz manzarası eşliğinde, kömür ateşinde pişen birbirinden lezzetli ızgaraları ve meze çeşitlerini tatmak mümkün. Ayrıntılı bilgi almak için tıklayın: The Grill Ocakbaşı

Adres: İnönü Caddesi, No: 22, Küçükyalı, Maltepe/İstanbul

 

Anadolu Yakası ocakbaşı mekanları: Selimiye Birtat

Kadıköy ve Koşuyolu'nda iki şube ile hizmet veren Birtat, sakatat sevenler için oldukça lezzetli bir mekân. Mekânda uykuluk, kokoreç ve ciğer en lezzetliler arasında. Bu muhteşem lezzetler ile birlikte sunulan içi domatesli kalın lavaşlar da cabası!

Adres: Caferağa Mahallesi, Sarraf Ali Sokak, Moda Caddesi, No:35, 34710, Kadıköy/İstanbul

 

Anadolu Yakası ocakbaşı mekanları: Ceneviz Ocakbaşı

Oldukça ferah ve geniş bir alana sahip olan Ceneviz Ocakbaşı yöresel lezzetlerin en kalitelilerini müşterilerine sunuyor. Mekânda özellikle Gaziantep yöresinin en iyi kebap türlerini ve mezelerini Gaziantepli ustaların elinden yemek mümkün.

Adres: Caddebostan Mahallesi, İskele Sokak, No: 19/1, Kadıköy/İstanbul

 

Anadolu Yakası ocakbaşı mekanları: Adana Öz Asmaaltı Ocakbaşı

Bostancı'da bulunan Adana Öz Asmaaltı Kebap oldukça salaş bir mekân. Bu salaşlık ona ayrı bir lezzet katıyor. Anadolu Yakası'nın en güzel çöp şişi kesinlikle burada! Yıllardır küçük bir dükkânda hizmet veren bu yere mutlaka uğrayın!

Adres: Bostancı Mahallesi, Bağdat Caddesi, No: 535/A, Kadıköy/İstanbul

 

Türk ve dünya mutfaklarında deneyimli şefler tarafından hazırlanan lezzetleri keşfetmek için The Grill Ocakbaşı’na davetlisiniz. Şubelerimizi incelemek için;

The Grill Ocakbaşı

Elite World Europe Otel The Grill Ocakbaşı

Elite World Asia Otel The Grill Ocakbaşı

Elite World Business Otel The Grill Ocakbaşı

Elite World Sapanca Otel The Grill Ocakbaşı

Elite World Van Otel The Grill Ocakbaşı