LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON
ARŞİV

TEMA VAKFI DOĞUM GÜNÜ KARTI

Elite World olarak sosyal sorumluluk bilinci ile fidan dikimine katkı sağlamak amacı ile özel günler için çiçek gönderimi yerine ilgili kişi adına bağışladığımız fidanları hediye etmekteyiz.

VAN 100. YIL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE BURS VE EĞİTİM

Elite World olarak, turizm ve eğitime katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, Van ve çevresinde markamız ile ilgili farkındalık yaratmak ve turizm sektörüne kalifiye eleman yetiştirmek amacı ile Elite World Van Hotel’in açılışı öncesi Van 100. Yıl Üniversitesi Turizm bölümünde okuyan başarılı öğrenciler arasından 40 kişiyi seçerek eğitimlerine destek olduk ve Elite World Van Hotel bünyesinde çalışma hayatına girmişlerdir. Şu anda dahi bünyemizde çalışmaya devam eden personellerimiz yer almaktadır.

KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR VAKFI (KORUNCUK)

Elite World olarak kurum kültürümüzde yer alan sosyal sorumluluk bilincini pekiştirmek, ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmak ve marka imajımızı pekiştirmek amacı ile Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Koruncuk Vakfı ile işbirliği sağladık. Koruncuk Vakfı adına satılan kitap ayraçlarından satın alarak, satın alma bedeli kadar vakfa bağış yapıp bu ayraçları misafirlerimize hediye ettik.

TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI (TOG)

Elite World olarak Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Toplum Gönüllüleri Vakfı ile 2014 yılında işbirliği sağlayarak, kurum kültürümüzde yer alan sosyal sorumluluk bilincini pekiştirdik. Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından yıl genelinde düzenlenen toplantı ve seminerlerde tüm otellerimizde salon ve konaklama desteği vererek etkinliklerine ev sahipliği yaptık.

TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ KAPAK TOPLAMA PROJESİ

Elite World olarak omurilik felçlileri yararına başlatılan kampanyaya katılarak hem hastalık ile ilgili bilinci artırmak hem de oteller içerisinde kullanılmayan plastik kapakların toplanması ile omurilikleri felçlileri yararına tekerlekli sandalye üretimine katkıda bulunmak amacı ile otellerimizde 2015 yılından bu yana plastik kapakları toplayarak düzenli olarak bağış gerçekleştirmekteyiz.

KIZILAY KAN BAĞIŞI

Elite World olarak çalışanlarımızın kan bağışı bilincini artırmak ve ülkenin kan ihtiyacına katkıda bulunmak adına gönüllü olarak kan bağışı kampanyasına 2014 yılından bu yana katılmaktayız. Amacımız her yıl düzenli olarak bu projeye katılmak, otellerimiz bünyesindeki çalışanlarımızın kan bağışı bilincini artırmak ve maksimumda katılım sağlayarak Kızılay aracılığı ile ülke hastanelerine gönderilmek üzere kan ihtiyacını karşılamaktır.