LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BASIN BÜLTENLERİ

ELITE WORLD HOTELS

ARŞİV

YENİ YILI ELITE WORLD OTELLERİ’NİN KEYİFLİ SEÇENEKLERİ İLE KARŞILAYIN

2021 yılını Elite World Otelleri ’nin zerafeti ve kalitesi ile karşılamak isteyenler; konforlu, bir konaklamanın yanı sıra ışıltılı bir yılbaşı yemeği ve yılın ilk gününde enfes lezzetlerle dolu yeni yıl brunch’ı deneyimi yaşayacaklar.

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Otelleri; sosyal mesafe, geniş ve açık ferah alanları ile misafirlerinin yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmalarını sağlayacak. İsterseniz şehir merkezinde, isterseniz doğanın kalbinde ışıltılı bir yeni yıl tatili sizleri bekliyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip Elite World Otelleri’nin; İstanbul’da Basın Ekspress Yolu üzerinde yer alan Elite World Europe, Anadolu Yakası’nda yer alan Elite World Asia, Florya'da bulunan Elite World Business, Taksim’deki Elite World İstanbul ve Elite World Van’da 2021 yılını karşılamak isteyenler, konforlu bir konaklama deneyiminin yanında ışıltılı bir yeni yıl akşamının keyfini de yaşayacaklar.  Elite World Otelleri’nin zengin yılbaşı menüsünde;     sebzeli  ve mozarella peynirli krep, gün kurusu domates sos meyve şurubu ile tatlandırılmış bahçe yeşillikleri, isli okyanus tuzu ve taze baharatlarla marine edilmiş fırında hindi tandır, fıstıklı ve üzümlü iç pilav, orman meyveli pannacotta gibi lezzetler dikkatleri çekiyor.

Ayrıca Elite World Otelleri’nin misafirleri; yılın ilk gününe enfes lezzetlerle dolu yeni yıl brunch’ı ile başlayacaklar.

Sapanca’da doğayla iç içe bir yılbaşı tatili

Doğanın kalbinde yer alan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, 2021 yılını doğayla iç içe girmek isteyenlerin tercihi olacak. Yılbaşı tatilini Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta geçirenler; Türkiye’de bir ilk olan biyolojik göletin etrafında doğa yürüyüşü yaparken, ATV’de eğlenceli zaman geçirerek, spor salonunda sporlarını, ormanda yürüyüşlerini yaparak doğanın iyileştirici gücünden yararlanıp 2020 yılının stresli günlerini geride bırakacak.

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’un yarım pansiyon yeni yıl paketinde; 31 Aralık akşamı Elite Restaurant'ta trio eşliğinde limitsiz yerli içkili zengin acık büfe yılbaşı yemeği, 1 Ocak günü Elite Restaurant'ta yeni yıl brunch’ı yer alıyor.

Ayrıca 3 kal 2 öde yılbaşı paketinden yararlanarak yeni yıl akşamınızı tatile dönüştürebilir veya turizm amaçlı seyahat izin belgesi ve/veya otel konfirmasyonu ile dilediğiniz gün check-in check-out yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için ;

 

📍Elite World Europe: 0212 404 05 05

📍Elite World Asia: 0216 458 90 00

📍Elite World Business: 0212 411 46 46

📍Elite World İstanbul: 0212 313 83 83

📍Elite World Van: 0432 484 11 11

📍Elite World Sapanca: 0264 415 10 00

Bilgi için: https://www.eliteworldhotels.com.tr/       444 0 883

07 Ocak 2021 / Tags : #sanat #müzik #etkinlik #istanbul
BU YAZIYI PAYLAŞIN