LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BASIN BÜLTENLERİ

ELITE WORLD HOTELS

MÜZİKSEVERLER BAHARI JAZZ COMPANY’DE KARŞILIYOR

Jazz Company müzikseverleri mest etmeye devam ediyor.

Taksim Talimhane’de bulunan Elite World İstanbul Hotel’in lobi katındaki Jazz Company’nin mart ayı programında birçok özel performans yer alıyor.

Jazz Company’de, 2 Mart Cuma akşamı caz tutkunlarına nostalji rüzgarı esecek. Sevil Esen’le 45’likler’ konsepti ile dinleyicilerin kulaklarının pasını silecek. Doyumsuz anların yaşanacağı gecede Sevil Esen, caz severlerin canlı müzik kutusundan seçeceği şarkıları onlar için seslendirecek. Geçmişin tozlu sayfalarından gelen caz melodileri ile caz severlerin ruhuna hitap edecek.

Blues kadına yakışır

Kadınlar tarafından yorumlanmış blues şarkılarını bir araya getirmek ve hikâyelerini paylaşmak üzere yola çıkan Woman Blues, 9 Mart Cuma akşamı müzikseverler ile buluşacak. Şarkıların yazılma hikâyeleri ve bestecilerinin yaşamından anekdotlar da anlatılarak blues'un kadınlarının selamlanacağı gecede, gitarda Gürkan Özbek, bas gitarda Ozan Yeşildal, davulda Soner Doğanca, vokalde Göksenin Tuncalı performanslarını sergileyecek.

Unutulmayan melodiler Jazz Company’de

Caz ve blues müziğin devlerini ağırlayan Jazz Company’de Kubilay Kan, 16 Mart Cuma günü ‘Unutulmayanlar’(Unforgettables) konsepti ile müzikseverlerle buluşacak. Kubilay Kan unutulmayan şarkılar ile sizleri içsel bir yolculuğa çıkarırken kendinizi keşfetmenize fırsat verecek.

Jazz Company’de akustik seyahat

Türkçe'nin yanı sıra İngilizce, İspanyolca, Rumca şarkıları da repertuarlarında bulunduran Akustik Bişeyler, 23 Mart Cuma akşamı müzik severlere doyumsuz bir gece yaşatacak. Country, folk, pop, caz tarzında 60'lı yıllardan günümüze gelmiş kült şarkıların akustik olarak yorumlanacağı bu özel gecede, gitarda Cevdet Alanbay, piyanoda Barış Göker, vokalde Goncagül Alankaya dinleyicilerin kulaklarının pasını silecek.

 

İlham Gencer’le efsanevi bir gece

İyi müziğin peşine düşenlerin uğrak noktası olan Jazz Company’de, 30 Mart Cuma akşamı Türk caz sahnesinin yaşayan efsanesi İlham Gencer ve genç vokal İpek Dinç Yüce caz severlere doyumsuz müzik ziyafeti sunacak.

Jazz Company performanslarına yönelik ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0212 313 83 83’ü arayabilir, biletleri www.biletix.com adresinden satın alabilirsiniz.

JAZZ COMPANY MART 2018 TAKVİMİ

2 MART 2018 / Sevil Esen’le 45’likler

9 MART 2018 / Woman Blues

16 MART 2018 / Kubilay Kan’la Unutulmayanlar

23 MART 2018 / Akustik Bişeyler

30 MART 2018 / İlham Gencer & İpek Dinç

06 Mart 2018 / Tags : #sanat #müzik #etkinlik #istanbul
BU YAZIYI PAYLAŞIN
ARŞİV