LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BASIN BÜLTENLERİ

ELITE WORLD HOTELS

ARŞİV

MASALSI DÜĞÜNLERİN ADRESİ ELITE WORLD HOTELS

Elite World Hotels’de ömür boyu mutluluğa “Evet” diyen çiftler; masallarına Elite World Sapanca Hotel veya Elite World Marmaris Hotel’de balayı ile devam ediyor

 

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Hotels; açık alan, balo salonu düğün konseptleri ile hayatlarının en unutulmaz anı olan düğün ve kına davetlerini çiftler için kusursuz kılıyor. Çiftler en özel heyecanını doyasıya yaşarken, Elite World Hotels düğün organizasyonunun başından sonuna kadar her detayı düşünerek hayallerin ötesine geçen seçkin hizmetler sunuyor.

 

Balo salonlarının ihtişamı ve konforunun yanı sıra dekorasyon, masa süslemesi, nikah seremonisi, DJ, özel asistan hizmeti; otellerin Executive Şef’lerinin ellerinden çıkan lezzetli menüler, düğün çiftlerine sunulan özel sürprizler ve Elite World Sapanca veya Elite World Marmaris Hotel’de 2 gece balayı konaklaması ücretsiz ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

 

Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel’ de Elegan ve İhtişamlı Düğünler

 

Estetik ve modern dış mimariden çarpıcı iç mekan tasarımlarına kadar her şeyin özel olarak hayata geçirildiği Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel; benzersiz konseptleri ile unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyor. Elite World Asia; kapalı alan 700 kişi kokteyl, 650 kişi banket düzeninde hizmet verirken Elite World Europe;, kapalı alan 850 kişi kokteyl, 750 kişi banket düzeninde düğün hizmeti veriyor.

 

Modern ve şık konseptler yaratan Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel hayallerdeki düğünü yaşamayı mümkün kılıyor. Deniz manzarasından kopamayan çiftler için adalar ve deniz manzarasının eşlik ettiği Elite World Asia Hotel; keyifli bir düğün yapma imkanı sağlıyor.

 

Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel’in ödüllü şeflerinin hazırladığı özel mönüler düğün ve kına organizasyonlarında aranılan her detayı çiftlere ve misafirlerine kusursuz bir hizmet anlayışı ile sunuyor.

 

 

Elite World Hotels’den balayı sürprizi

 

İstanbul’da yer alan Elite World İstanbul (Taksim), Elite World Prestige (Taksim), Elite World Business (Florya), Elite World Europe (Basın Ekspres) ve Elite World Asia (Küçükyalı) ile Van’da yer alan Elite World Van otellerinde dünya evine giren tüm çiftlere Elite World Sapanca veya Elite World Marmaris Hotel’de balayılarını romantik ve unutulmaz kılacak 2 gece hediye ediliyor.

13 Eylül 2019 / Tags : #istanbul
BU YAZIYI PAYLAŞIN