LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BASIN BÜLTENLERİ

ELITE WORLD HOTELS

ARŞİV

ELİTE WORLD SAPANCA CONVENTİON & WELLNESS RESORT HAUTE GRANDEUR GLOBAL EXCELLENCE AWARDS'TA 19 ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

Elite World Hotels zincirinin bir parçası olan ve doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, misafirlerine prestijli bir deneyim sunan seçkin otel ve SPA merkezlerini ödüllendiren “2021 Haute Grandeur Global Excellence Awards” tarafından 19 ödüle layık görüldü.

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort  “en iyi SPA”, “en iyi iş oteli”, “en iyi tasarım oteli”, “en iyi destinasyon düğün oteli” olmak üzere 4 kategoride,   Fit Life Spa & Wellness markası ise  15 kategori olmak üzere toplam 19 kategoride ödül almaya hak kazandı.

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Otelleri 2021 yılında yeni ödüller almanın haklı gururunu yaşıyor. Son olarak 2021 Haute Grandeur Global Excellence Awards tarafından Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort  4, Fit Life Spa & Wellness markası ise de 15 ödüle layık görüldü.

“İşimizi en iyi bir şekilde yapmak en önemli ödül”

Elite World Hotels Ceo’su Eyüp Babür, özellikle tüm dünyada yaşanan pandemi döneminde global çapta böyle bir ödül almaktan büyük onur duyduklarını ifade etti. Eyüp Babür, “Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort  ve Fit Life SPA & Wellness “2021 Haute Grandeur Global Excellence Awards” tarafından  toplamda 19 ödüle layık görüldük. Elite World Hotels olarak yeni ödüller kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uluslararası otel zinciri olma yolunda emin ve güçlü adımlarla ilerliyoruz. Ayrıca hizmet kalitemizi, başarılarımızı sürdürülebilir kılmak ve mevcut konumumuzu üst seviyelere taşımak için yatırımlarımızı artırıyoruz. Türkiye’nin en iyi uluslararası otel zincirlerinden biri olurken; misafirlerimizle, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte büyük ve mutlu bir aile olmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla ben tüm ekibimize bu özel ve prestijli ödülü ailemize kazandırdıkları için çok teşekkür ederim” dedi.

2021 Haute Grandeur Global Excellence Awards’da Elite World Sapanca ve Fit Life Spa&Wellness’in aldığı ödüller:

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort 

Global düzeyde en iyi Spa oteli

Türkiye'nin En İyi İş Oteli

Türkiye'nin En İyi Tasarım Oteli

Türkiye'nin En İyi Destinasyon Düğün Oteli

 

Fit Life Spa & Wellness 

Asya'daki En İyi Kadın Spa

Türkiye'nin En İyi Güzellik Spa’sı

Türkiye'nin En İyi Butik Spa’sı

Türkiye'nin En İyi Şehir Spa’sı

Türkiye'deki En İyi Country Spa

Türkiye'deki En İyi Eko Spa

Türkiye'nin En İyi Fitness Spa’sı

Türkiye'nin En İyi Sağlık ve Sağlıklı Yaşam Spa’sı

Türkiye'deki En İyi Hideaway Spa

Türkiye'deki En İyi Otel Spa

Türkiye'nin En İyi Yeni Otel Spası

Türkiye'deki En İyi Resort Spa

Türkiye'nin En İyi Spa Tasarımı

Türkiye'deki En İyi Spa Destinasyonu

Türkiye'nin En Hijyenik Spası

Elite World Hotels Hakkında

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Otelleri; konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada sunuyor.

Elite World Otelleri; Elite World Prestige, Elite World İstanbul Taksim’de, Elite World Europe Basın Ekspres’te, Elite World Business Florya’da, Elite World Asia Küçükyalı’da, Elite World Van, Van şehir merkezinde ve Elite World Marmaris Otel , Marmaris İçmeler'de konumlanmıştır.  Ayrıca son olarak Kocaeli Sapanca’da 650 milyon TL yatırım bedeliyle 44 dönüm arazi içinde yer alan bölgenin en büyük konaklama, toplantı ve spa kapasitesine sahip oteli Elite World Sapanca Convention&Wellness Resort’u hizmete açmıştır.  

06 Eylül 2021
BU YAZIYI PAYLAŞIN