LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BASIN BÜLTENLERİ

ELITE WORLD HOTELS

ARŞİV

ELITE WORLD HOTELS İLE EĞLENCE DOLU YILBAŞI PROGRAMLARI

Gerçekleştirdiği etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren Elite World Hotels, konukları için birbirinden eğlenceli yılbaşı programları hazırladı.

 

Küçükyalı’daki Elite World Asia Hotel’de, Güneşli Basın Ekspres yolu üzerindeki Elite World Europe Hotel’de, Van’daki Elite World Van Hotel’de, Taksim’deki Elite World İstanbul Hotel ve Florya’daki Elite World Business Hotel’de konuklar doyasıya eğlenerek unutulmaz bir yılbaşı akşamı yaşayacak.

 

Türk pop müziğinin sevilen çifti Eda-Metin Özülkü Elite World Asia Hotel’de

 

Elite World Hotels’in en yeni oteli Elite World Asia Hotel, ilk yılbaşı etkinliği için sürprizlerle dolu bir gece hazırladı. Konukların tadına doyulmaz bir keyif yaşayacağı gecede Türk pop müziğinin sevilen çifti Eda ve Metin Özülkü hem kendi şarkılarını hem de birbirinden güzel güncel ve nostaljik parçaları seslendirecek. Eda ve Metin Özülkü’nün yanı sıra DJ performansı ve yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı oryantal şov da konuklara eşsiz dakikalar yaşatacak.

 

Elite World Asia Hotel’de zengin Yılbaşı özel menüsü ve limitsiz yerli içecek alternatifleri ile gerçekleşecek bu unutulmaz gecenin fiyatı ise 220 TL’den başlıyor.

 

Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0216 458 90 19 veya 0534 597 48 50 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Biletler numarasız olup, rezervasyon sırasında masa numaraları verilmektedir.

 

Elite World Europe Hotel'de Fedon İle Taverna Keyfi

 

Elite World Europe Hotel, yılbaşına Fedon ile eğlence dolu bir taverna gecesinde girmek isteyenleri bekliyor. Taverna gecelerinin kralı Fedon’un muhteşem performansı ile unutulmaz bir eğlence vaat eden Elite World Europe Hotel, DJ performansı ve yılbaşının vazgeçilmezi oryantal şov ile konuklarına eşsiz dakikalar yaşatacak.

 

Zengin Yılbaşı özel menüsü ve limitsiz yerli içeceğin dahil olduğu, oryantal şov ve sürprizlerle renklenecek gecenin fiyatı 400 TL’den başlıyor. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 404 05 19, 0538 574 83 19 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 

 

 

Murat Kaynak Orkestrası Elite World Business Hotel’de

Yerli ve yabancı birçok parçayı sahne şovuyla birlikte seslendiren Murat Kaynak Orkestrası, zengin repertuarı ile Elite World Business Hotel’de eğlenceyi sonuna kadar yaşatacak.

 

Murat Kaynak Orkestrası’nın canlı müzik performansının yanı sıra DJ performansı ve perküsyon sahne şovları ile zenginleşecek gecenin fiyatı 259 TL’den başlıyor.

 

Jazz Company’de yeni yıla farklı bir başlangıç

 

Şehrin merkezi Taksim’de yılbaşı kutlamak isteyenler için özel program hazırlayan Elite World İstanbul Hotel,  bünyesindeki Jazz Company’de hem eğlence hem de eşsiz lezzetlerin yer aldığı yılbaşı gala menüleri ile misafirlerini ağırlayacak. Sınırlı sayıda misafirin katılabileceği yılbaşı gecesinde, ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve caz müziğine farklı bir soluk getiren Gökçe Hilal yılbaşı özel repertuarı ile müzik severlere Jazz Company’de özel anlar yaşatacak.

 

İlham Gencer ve Gökçe Hilal ile Jazz Company yılbaşı program fiyatı; ön koltuklar 245 TL, loca 225 TL, arka alan ise 195 TL. Elite World İstanbul Hotel’in yılbaşı programlarına yönelik ayrıntılı bilgiye 0212 313 83 51-33 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Elite World Van Hotel’de Saray Eğlencesi…

 

Van’ın ilk beş yıldızlı oteli olan Elite World Van Hotel yılbaşı gecesi için müzik dolu bir gece hazırladı. Şoreş, Cihan Yüksel, Gülsüm Hasar ve Orkestrası sahne alacak.

 

Zengin akşam yemeği menüsü, limitsiz yerli içecek, doyumsuz müzik eğlencesi, oryantal şov ve sürpriz çekilişlerin olacağı gecenin fiyatı ise 230 TL. Konaklamalı olarak da farklı fiyat alternatifleri sunan Elite World Van Hotel’de, bir kişilik kahvaltı dahil konaklamalı paket fiyatı 400 TL, iki kişilik konaklamalı paket ise 670 TL’dir.

Elite World Van Hotel çocuklara özel yılbaşı eğlencesi de sunuyor. “Çocuk Balosu”nda zengin açık büfe, limitsiz meşrubat servisi, çizgi film gösterimi, palyaço, eğlenceli animasyonlar ve birçok sürpriz yer alıyor. Çocuk Balosunda 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası ise kişi başı KDV dahil 100 TL.

Elite World Van Hotel yılbaşı rezervasyonları ve konaklamalı paket detayları için 0432 484 11 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

01 Aralık 2018 / Tags : #sanat #müzik #etkinlik #istanbul
BU YAZIYI PAYLAŞIN