LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BASIN BÜLTENLERİ

ELITE WORLD HOTELS

ARŞİV

ELITE WORLD HOTELS GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI ALDI

COVID- 19 pandemisi sebebiyle ara verdiği otelcilik faaliyetlerine sağlıklı ve güvenli tedbirleriyle devam eden Elite World Hotels, Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde başlatılan “Güvenli Turizm Sertifikası”nı aldı.

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, Elite World Marmaris ve Elite World İstanbul otelleriyle , “Güvenli Turizm Sertifikası” ile turizm sektöründeki hizmetlerini en üst düzeye taşıdı. Elite World Hotels, Türkiye Turizm ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen sertifikasyon programı çerçevesinde; “Konaklama tesisleri ve tesisler bünyesinde yer alan yeme ve içme ünitelerinde pandemi süresince uygulanacak COVID- 19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri” kapsamında istenen kriterleri yerine getirerek, sertifikayı almaya hak kazandı.

Dünya Sağlık Örgütü’nün konaklama sektörü ile ilgili direktifleri ve TC. Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun açıklamaları ve tavsiyeleriyle yeni döneme büyük bir titizlikle hazırlandıklarını söyleyen Elite World CEO’su Ünsal Şınık, aldıkları sertifikanın süreklilik arz etmesi ve önlemlerinin en üst düzeyde devam etmesi için çalışmalarının her geçen gün hassasiyetle devam edeceğini açıkladı.

 

Elite World Hotels, Elite World Care (COVID-19 Anti Risk Ekibi) adı verilen 12 kişilik özel ekiple yeni süreçte aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmelerine devam ediyor. Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort ve Elite World Marmaris otellerinde toplam kapasitelerin yüzde 50’si oranında misafir ağırlanırken, daha geniş sosyal mesafeli alanlarda daha güvenli ve daha ferah bir tatil ayrıcalığı ile hizmet veriliyor.

 

02 Temmuz 2020 / Tags : #etkinlik #istanbul
BU YAZIYI PAYLAŞIN