LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

HABERLER & ETKİNLİKLER

ELITE WORLD HOTELS

KORUNCUKLAR 23 NİSAN İÇİN PİZZA USTASI OLDU

Elite World Hotels, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliğiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı “Koruncuklarla” kutladı. Çocukların 1 günlüğüne İtalyan şeflerin gözetiminde “pizza ustası” olduğu kutlamada, çocuklar pizza yaparken doyasıya eğlendiler. Bu özel günde ünlü sunucu Ali İhsan Varol ve eşi çocuklara eşlik etti.

Son günlerde sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Elite World Hotels, Elite World Business Hotel'in Italyan restorani L'oliva'da gerçekleştirdiği etkinlikte, 1 günlüğüne Italyan şeflerin gözetiminde pizza ustası olan Koruncuklar, Loliva misafirleri için şefleri kadar iyi pizza yaptılar. O günün pizza satışlarından elde edilen gelir Koruncuk Vakfı’na bağışlandı.

L’oliva İtallian Cuisine’nin Italyan şeflerinden pizza yapımı konusunda tüyolar alan çocuklar, bu işteki marifetlerini sergileyip şefleri kadar iyi pizza yaptılar. Günün sonunda yaptıkları pizzaları yiyen çocukların mutluluğuyla Elite World Hotels, insana dokunmanın önemine bir kez daha dikkat çekmiş oldu.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (TKMCV); 1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kuruldu. Vakıftaki Çocukların hepsi Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelmektedirler. Koruncuklar Bolluca Çocukköyünde yaşamakta, sevgiyle büyümekte ve iş sahibi olabilecek bireyler haline gelmektedirler. Vakıf, kurup yaşattığı “Çocukköyleri” ile ihmal görmüş ve kişisel varlığı tehdit altında olan korunmaya muhtaç çocukları okul öncesi yaştan başlayarak; sağlıklı gelişmelerini sağlayarak, eğitim imkanı sunarak, kişisel yeteneklerinin geliştirerek, geleceğe hazırlayıp topluma kazandırıyor. http://www.koruncuk.org/