LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

HABERLER & ETKİNLİKLER

ELITE WORLD HOTELS

JAZZ COMPANY OCAK AYINDA DA DOPDOLU

Jazz Company müzik severlere, Ocak ayında İlham Gencer ve İpek Dinç’in özel performansları, Taylan Erler, Yeşim Pekiner, Fötr Blues Band, Olgun Açar Quartet, Latin  Night  gibi çok özel isimlerin konserleriyle doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Birbirinden değerli müzisyenleri ile kulağa, sıcak ortamı ile göze, menüsünde yer alan "Summertime", "Blue Moon" kokteylleri ve "Caz Yemeği" ile de damak zevkine hitap eden Jazz Company, adından sıkça söz ettirdiği "jam session"ları, sürpriz sanatçıları, yenilenen teknik donanım ve dekoruyla farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

“Yıldız Savaşları” 17 Ocak’ta Jazz Company’de

Pop arenasının dev isimleri Madonna, Lady Gaga, Katy Perry, Britney Spears , Rihanna gibi isimlerin alevi sönmeyen rekabetlerini dj kabinine taşıyan Psikolog dj Cenk Erdem’in ses getiren “Yıldız Savaşları” partisi yeni yılda 17 Ocak gecesi ilk kez Jazz Company’de.

Britney Spears’in “Circus” ve “Femme Fatale” albüm lansman gecelerinden, Madonna’nın “Hard Candy” ve “Celebration” resmi lansman partilerine kadar pop devlerinin hayranlarını bir araya getiren ve son olarak “Yıldız Savaşları” partileriyle en ünlü pop divalarının şarkılarını tek bir partiye taşıyan Cenk Erdem, 17 Ocak Cuma gecesi Jazz Company ile yılın ilk partisini gerçekleştiriyor.

Şehrin merkezi Taksim’de Elite World İstanbul Otel bünyesinde yer alan Jazz Company, her Cuma ve Cumartesi aksamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen otel misafirlerinin gözdesi olmaya devam edecek

Ocak Takvimi

10 OCAK JANUARY         FOTR BLUES BAND

11 OCAK JANUARY         YEŞİM PEKİNER TRIO

 17 OCAK JANUARY         CENK ERDEM & YILDIZ SAVAŞLARI

18 OCAK JANUARY         OLGUN AÇAR QUARTET

 24 OCAK JANUARY         İLHAM GENCER & İPEK DİNÇ

25 OCAK JANUARY         TAYLAN ERLER İSTANBUL JAZZ BAND

 31 OCAK JANUARY         İLHAM GENCER & İPEK DİNÇ

01 ŞUBAT JANUARY       LATIN NIGHT

 

Yer: Jazz Company - Elite World İstanbul Hotel

Adres: Şehit Muhtar Cad. No: 42 Taksim İstanbul

Tel: 0212 313 83 83 / infoistanbul@eliteworldhotels.com.tr

www.eliteworldhotels.com.tr