LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

HABERLER & ETKİNLİKLER

ELITE WORLD HOTELS

ELITE WORLD’DEN GENÇLERE DESTEK

Elite World Hotels, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle eğitime destek vermeye devam ediyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) 2014 yılında gerçekleştireceği bütün etkinliklere mekan sponsoru olarak yeni bir sponsorluğa imza atan Elite World Hotels, bu şekilde TOG’un ana sponsorları arasına girdi.

Karşılığı 150 bin euro olan bir bedelle, toplantı salonları ve odalarını TOG’un etkinliklerine açan Elite World Hotels, bu çalışmayla 5 bin 166 Toplum Gönüllüsü gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine destek vermiş olacak. Aynı zamanda Elite World Hotels, bu projeyle 1.660 gencin bir yıl süreyle “Gençlere Değer” kampanyası kapsamında desteklenmesine de katkıda bulunacak.

İstanbul Taksim’de 5 yıldızlı Elite World İstanbul Hotel ve 4 yıldızlı Elite World Prestige Hotel, Florya’da Elite World Business Hotel, Van’da Elite World Van Hotel ile zincir olma yolunda ilerleyen Elite World Hotels, “Gençler Dünyayı Değiştiriyor” sloganıyla gençlere destek olan Toplum Gönüllüleri Vakfı’yla (TOG) sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir işbirliği gerçekleştirdi.

Elite World’den gençlerin sosyolojik dönüşüm projelerine destek

Eğitime verdiği destek ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bu işbirliğiyle bir yenisini ekleyen Elite World Hotels, TOG’un 2014 yılı içerisindeki bütün etkinliklerine kapılarını açtı. Elite World Hotels bu sosyal sorumluluk projesiyle, gençlere ülkemizdeki toplumsal sorunları çözebilecekleri konusunda destek vermeyi amaçlıyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın desteğiyle (TOG), Toplum Gönüllüsü gençler aldıkları eğitimler ışığında her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyorlar.

Elite World Hotels de, TOG ile gerçekleştirdiği bütün etkinliklere, konaklama ve toplantı salonları ile sponsorluk kapsamındaki işbirliği ile gençler sayesinde sosyolojik bir dönüşüme destek olacak. Elite World Hotels bu sosyal sorumluluk kapsamında, karşılığı yaklaşık 150 bin euro olan bir bedelle 5 bin 166 Toplum Gönüllüsü gencin hayatını değiştirecek.