LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

HABERLER & ETKİNLİKLER

ELITE WORLD HOTELS

ELİTE WORLD‘DE YENİ YILA DİLEDİĞİNİZ GİBİ GİREBİLECEKSİNİZ...

Elite World Hotels, muhteşem bir yılbaşı gecesi geçirmek, canlı müzik ve eğlenceli şovlarla 2014’e girmek isteyenleri dopdolu bir yılbaşı programı ile karşılıyor.

Elite World İstanbul Hotel, Lalezar Balo Salonu’nda düzenlenen “Yılbaşı Balosu”’ hoş geldiniz kokteyli ile başlıyor ve zengin yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki, Orkestra Active ve Çisem’in eşsiz performansı, sürpriz çekilişler, oryantal show, şampanya ikramı ile devam ediyor. Executive Chef Mithat Yalçınkaya tarafından hazırlanan özel yılbaşı menüsünde; arasıcak olarak   “Ispanaklı mini cannelloni, istiridye mantarlı mini vol au vent, karidesli samosa böreği”, ana yemekte “isli okyanus tuzu ve taze baharatlarla marina edilmiş fırında Hindi Tandır”  tatlı olarak “orman meyveli flan”, gibi özel lezzetler yer alıyor. Bu özel paketin kişi başı fiyatı KDV dahil 269 TL.

Yeni yıl gecesini İlham Gencer’in canlı performansı eşliğinde geçirmek isteyenler için Jazz Company iyi bir alternatif. Yeni yıl menüsü, canlı müzik, limitsiz yerli içki ve şampanya ikramının olduğu paket, kişi başı KDV dahil 169 TL. 

Elite World İstanbul’un sunduğu özel ‘’Yılbaşı Konaklama Paketi’’nde ise Lalezer balo salonunda yılbaşı balosu, aynı gece deluxe odada konaklama, zengin açık büfe brunch, Fit Life SPA and Health Center kullanımı yer alıyor. Bu çok özel paketin kişi başı fiyatı ise KDV dahil 165 Euro. 

Elite World İstanbul’un bu yıl da çocuklara yönelik olarak düzenleyeceği “Çocuk Balosu”’nda zengin açık büfe, limitsiz meşrubat servisi, çizgi film gösterimi, palyaço, eğlenceli animasyonlar ve birçok sürpriz yer alıyor.  Çocuk balosunda 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası ise kişi başı KDV dahil 65 TL.

Elite World İstanbul Hotel: Tel: 0212 313 83 32-33   email: infoistanbul@eliteworldhotels.com.tr