LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

HABERLER & ETKİNLİKLER

ELITE WORLD HOTELS

ELİTE WORLD VAN HOTEL’DE FARKLI YILBAŞI ALTERNATİFLERİ...

Elite World Van Hotel, 2014’e şehrin merkezinde canlı müzik ve eğlenceli şovlarla girmek isteyen konukları için dopdolu bir yılbaşı programı hazırladı.

Elite World Van Hotel, her yemeğin ziyafet niteliğinde sunulduğu restoranları, konforlu alanları ve sıcak bir ortam sunan barları ile yılbaşı gecesi için eğlence ve lezzeti birarada sunuyor. Tercihinize göre Elite World Van Hotel Tuşba Balo Salonu’nda gerçekleşecek Yılbaşı Balosun’a katılabilir ya da Elite World One Bar&Night Club’da hareketli müziğin ritmine kendinizi bırakabilirsiniz. Çocuklar için hazırlanan Çocuk Balosu ve yeni yıla yenilenmiş girmenizi sağlayacak yılbaşı konaklama paketi bir çok alternatiften sadece bir kaçı…

Elite World Van Hotel Tuşba Balo Salonu’nda düzenlenen, hoş geldiniz kokteyli ile başlayan “Yılbaşı Balosu”, zengin ordövr tabağı, eşsiz lezzetlerin yer aldığı zengin yılbaşı menüsü ve  limitsiz yerli içki ile devam edecek. Geniş repertuarlarıyla “Grup Tünel”, “Bircan” ve “Murat Ateş”in canlı performanslarının yanı sıra, sürpriz çekilişler, oryantal show ile renklenecek yılbaşı gecesinde, saatler gece yarısını gösterdiğinde Elite World Van’ın konuklarına şampanya ikramı, gecenin özel sunumlarından biri olacak. Van’da eşsiz bir yılbaşı keyfi yaşamak isteyenler bu özel yılbaşı balosuna tüm paket dahil kişi başı 160 TL. karşılığında katılabiliyor olacak.

Ayrıca, yeni yılı hareketli müzikler eşliğinde eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyenler için One Bar&Night Club, Elite World Van Hotel’in yılbaşı alternatifleri arasında yer alıyor. Şehrin en gözde mekanı One Bar & Night Club’ın yeni yıl menüsü, masalarda croudites, mısır, çerezler ve peynir küpleri, soğuk -sıcak atıştırmalıklar, meyve dilimleri, yılbaşı pastası, limitsiz yerli içki ve şampanya ikramı farklı bir atmosferde lezzet sunuyor olacak. “Grup One”, “Murat Ateş” ve “Aylin Ulucan”ın canlı performanslarının yer alacağı kutlama gecesinin, kişi başı fiyatı 125 TL.

Elite World Van Hotel’in sunduğu ‘’Yılbaşı Konaklama Paketi’’nde ise Tuşba Balo Salonu’nda yılbaşı balosu, aynı gece deluxe odada konaklama, aynı gecenin sabahında brunch, Fit Life SPA and Health Center kullanımı ve masaj hizmetlerinde %15 indirim yer alıyor. Bu çok özel iki kişilik odada kişi başı fiyatı ise 220 TL.

Elite World Van Hotel çocukları da unutmadı. “Çocuk Balosu”’nda zengin açık büfe, limitsiz meşrubat servisi, çizgi film gösterimi, palyaço, eğlenceli animasyonlar ve birçok sürpriz yer alıyor. Çocuk balosunda 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası ise kişi başı KDV dahil 60 TL.