LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

HABERLER & ETKİNLİKLER

ELITE WORLD HOTELS

ELITE WORLD OTELLERİNDE TERASTA İFTAR KEYFİ…

Elite World Otelleri on bir ayın sultanı Ramazan ayı süresince Türk ve Osmanlı mutfağının en seçkin lezzetlerini fasıl müziği eşliğinde farklı mekân alternatifleriyle misafirlerin beğenisine sunuyor.

Elite World Prestige Otel “Teras Gardenya Restoran”’ nın etkileyici İstanbul manzarasına karşı fasıl müziği eşliğinde her damak zevkine göre Executive Şef Aydin Şahin ve ekibi tarafından özenle hazırlanan iftar menüleri ile keyifli bir ramazan geçirebilirsiniz.  Nefis serpme iftariyelikler,soğuk ayran aşı çorbası, Gardenya salata,  ıspanaklı peynirli su böreği, pazılı piliç kapama, etli sebzeli güveç gibi Türk mutfağının lezzetli yemekleri, güllaç, kaymaklı ekmek kadayıfı, Maraş dondurmalı fıstıklı baklava gibi geleneksel tatlı çeşitleri, limitsiz şerbet, çay, kahve servisinin olduğu iftar menüsü ile özel bir iftar yemeği sizleri bekliyor. Bu özel menünü kişi başı fiyatı 59TL. 

Elite World İstanbul Otel’de ödüllü Executive Şef Mithat Yalçınkaya ve ekibi tarafından hazırlanan nefis iftariyelikler, salata çeşitleri,  naneli yoğurt sos ile kıymalı ve peynirli su böreği, iç pilav ve sebzeli kuzu tandır, taze kekikli çoban kavurma gibi Türk mutfağının lezzetli yemekleri, geleneksel Türk tatlıları, limitsiz şerbet, çay, kahve servisi yer alıyor.  Bu özel menülerin fiyatları 65 tl den başlıyor.

Elite World Otelleri, Ramazan coşkusunu çalışanlarıyla ve iş arkadaşları ile paylaşmak isteyen şirketler için  birbirinden lezzetli, geleneksel tatların bulunduğu özel iftar menüleri hazırladı. Nezih bir ortamda huzurlu bir iftar için 30 kişiden 250 kişiye kadar farklı kapasitedeki salonlarda fasıl müziği eşliğinde iftar yemeği alabilirsiniz.   Gruplara özel açık büfe ve menü alternatifleri hakkında detaylı bilgi  için;

Elite World İstanbul ziyafet ofisi 0212 313 83 83 ; 

Elite World Prestige ziyafet ofisi 0212 297 13 13 ü arayınız.

Adres: Şehit Muhtar Cad. No:40-42 Taksim İstanbul , www.eliteworldhotels.com.tr