LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

HABERLER & ETKİNLİKLER

ELITE WORLD HOTELS

01 TEM 2021

ÇOCUKLAR BU YAZ ELİTE WORLD SAPANCA'DA TATİLİN TADINI ÇIKARACAK

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, minik misafirlerini de unutmadı. Türkiye’de 17 yıldır faaliyet gösteren Gymboree ile özel bir iş birliği gerçekleştiren Elite World Sapanca, çocukların eğlenceli ve farklı aktiviteler deneyimlemesini sağlıyor.

Ahşap, bez çanta boyama, takı tasarım atölyesinin yanı sıra; 1-3 yaş grubuna özel oyun hamuru, duyusal oyunlar ve 4-10 yaş gruplarına özel ise seramik yapımı, taş boyama etkinlikleri ile çocukların eğlenirken, yeni hobiler edinmesini de sağlıyor.

Elite World Sapanca’da aileler dinlenirken çocuklar ormanda hazine avının,  sanat atölyelerinin, oyun alanının keyfini çıkarıyor.

Bunların dışında çocuklar Elite World Sapanca Kids Club’ta müzik aleti yapımı, ebru atölyesi, maske yapımı, dart ve halka atma oyunları, SPA eğlencesi, baskı çalışmaları, origami, kuş sanatı, kapı süsü tasarımı, pizza, kek ve kurabiye yapımı gibi eğlenceli aktiviteler ile farklı deneyimler yaşarken; mini disko ve pop corn & sinema keyfiyle de unutamayacakları bir gece geçiriyor.

Hem hafta içi hem de hafta sonu ücretsiz gerçekleştirilen bu etkinlikler sadece 15 minik misafirin katılımı ile gerçekleştirilebiliyor. Rezervasyon yaptırılması gereken bu özel etkinliklere çocuklarının dahil olmasını isteyen aileler 0 264  415 10 00 numaralı telefonu arayabilirler.

Çocuklar ayrıca  Elite World Sapanca’da tenis ve  basketbol oynarken,  açık havuz ve Aquapark’ta eğlenceli dakikalar geçiriyor.

Hijyenik ve güvenli bir tatil için Elite World CARE

Elite World Hotels zincirinde yer alan tüm oteller, güvenli turizm sertifikasına sahip olup, yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle hizmetlerini sürdürüyor. Elite World CARE (Covid-19 Anti Risk Ekibi) adındaki uzman ekiplerle aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmeler sürekli devam ediyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World Otelleri’nde misafirler yüzde 50 doluluğu aşmayacak şekilde geniş ve hijyenik alanlarda sosyal mesafeye dikkat ederek ağırlanıyor.