لطفا هتل را انتخاب کنید
  • الیت وورد آسیا
  • الیت وورداروپا
  • الیت وورد استانبول
  • هتل الیت وورد بیزینس
  • الیت وورد مارماریس
  • الیت وورد وان
  • الیت وورد پرسیژ
محل استقرار
انتخاب هتل
تاریخ ورود
تاریخ خروج
بالغ
محل استقرار
انتخاب هتل
تاریخ ورود
تاریخ خروج
بالغ
رزرواسیون

بلوگ ها

ELITE WORLD HOTELS

HEMEN ŞIMDI SPORA BAŞLATACAK ÖNERILER

Yapacaklarımızı ertelerken geçip gidiyor hayat. Bunu bile bile ertelemeye devam ediyoruz. Oysaki hayat kısa ve yapacak iş çok! Sağlıklı yaşam için bir yerden başlamak gerekiyor. Başlangıç noktasını spor olarak belirleyenlere bazı tavsiyelerimiz olacak!

Spora sadece fit görünmek için değil, aynı zamanda sağlıklı yaşam için de vakit ayırın!

Yağsız, kas oranı yüksek ve dergi sayfalarından fırlamış gibi görünen bir fiziksel görünüş hepimizin hayali ancak duruma sadece bu açıdan bakmamak gerekiyor. Yağsız ve kas oranı yüksek biz fiziksel görünüşün de sağlıklı yaşamdan geçtiğini kabul edelim. Daha sağlıklı hissettiğiniz her gün, spor için ihtiyacınız olan motivasyona pozitif olarak katkı sağlayacak.

“Zamanı geçti” diye düşünmeyin!

Her pazartesi başlanan diyetlerin ve sadece yaza girerken yapılan egzersizlerin bize uzun vadeli bir katkı sağlamadığını artık biliyoruz. Yaz mevsiminin sonuna yaklaşıyor olabiliriz ancak sağlıklı yaşam için spora başlayacaksanız en doğru zaman tam da şimdi!

“Yapamam” demeyin, yapabilirsiniz!

“Sabah sabah spora mı gidilir?” veya “İş çıkışı zaten yorgun oluyorum” fikirlerini bir kenara bırakın. İhtiyacınız olan enerji içinizde bir yerlerde gizli! Size sadece ve sadece derinlere inip o enerjiyi bulmak kalıyor!

Size en uygun spor dalını seçin!

Yüzme, fitness, bisiklet, koşu, basketbol… Bu liste uzar gider! Peki size en uygun olanı hangisi? Ayırabileceğiniz zamanı, sahip olduğunuz veya edinebileceğiniz ekipmanı ve en çok hangi sporu yaparken mutlu olacağınızı bir düşünün. Doğru cevap bu soruların cevaplarında gizli.

Spora olan ilginizi artıracak küçük alışverişler yapın!

Belli olmaz, spora gitmeye çok üşendiğiniz bir gün ihtiyacınız olan tüm enerjiyi o yeni aldığınız taytı/şortu giyme fikrinde bulabilirsiniz.

Spor yapmak için doğru yeri seçin!

Spor yapacağınız yerleri iyi düşünerek planlayın! Korna seslerinin arasında koşmak veya aşırı kalabalık spor salonlarında fitness yapmak kimseyi mutlu etmez. Dış mekanlar için doğa ile iç içe, iç mekanlar için de hijyenik ve kalabalık olmayan alternatifleri tercih edin.

Sağlıklı yaşamın ilk adımını atmak için, Fit Life SPA & Health Center aradığınız yer olabilir! , Fit Life SPA & Health Center’da; deneyimli spor hocalarımız, teknolojik aletlerle donatılmış salonlarımız, dört mevsim hizmet veren havuzlarımız ve spor sonrasında rahatlayabileceğiniz SPA ve sauna merkezlerimizle aradığınız tüm detayları sizlere sunuyoruz. Üyelik ve bilgi almak için 444 0 883 numaralı telefonu arayabilir veya info@eliteworldhotels.com.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.

به اشتراک بگذارید
آخرین 5 EĞLENCE ارسالی
آخرین 5 ETKINLIK ارسالی
آخرین 5 EVLILIK ارسالی
آخرین 5 GENEL ارسالی
آخرین 5 İŞ HAYATI ارسالی
آخرین 5 HABERLER ارسالی
آخرین 5 ÖZEL GÜNLER ارسالی
آخرین 5 SAĞLIKLI YAŞAM ارسالی
آخرین 5 SEYAHAT ارسالی
آخرین 5 YEME İÇME ارسالی