لطفا هتل را انتخاب کنید
  • الیت وورد آسیا
  • الیت وورداروپا
  • الیت وورد استانبول
  • هتل الیت وورد بیزینس
  • الیت وورد مارماریس
  • الیت وورد وان
  • الیت وورد پرسیژ
محل استقرار
انتخاب هتل
تاریخ ورود
تاریخ خروج
بالغ
محل استقرار
انتخاب هتل
تاریخ ورود
تاریخ خروج
بالغ
رزرواسیون

بلوگ ها

ELITE WORLD HOTELS

19 أفريل الاربعاء

CANLI MÜZIK KEYFI İÇIN L’OLIVA RESTAURANT’A DAVETLISINIZ

Büyük şehirlerde yaşamanın zorlukları ve çalışma hayatının yoğunlukları sebebiyle hafta boyunca hem bedenen hem de zihnen yoruluyoruz. Bedeni dinlendirmek kolay da zihnimizi nasıl dinlendireceğiz? Siz de bu sorunun cevabını merak edenlerdenseniz, size keyifli bir önerimiz var!

Bahadır Tezil ile Keyifli Bir Akşam

Elite World Business Hotel’de yer alan L’Oliva Restaurant’ta Cuma ve Cumartesi akşamları gerçekleşen canlı müzik programında Bahadır Tezil sahne alıyor. Ana teması Türk ve Yunan ezgilerinin karışımından oluşan program 20.00 ile 22.00 saatleri arasında müzik tutkunlarına keyifli anlar yaşatıyor.

Lezzetli Yemekler Olmadan Olmaz!


L’Oliva’da gerçekleşen program sırasında özel lezzetler ile gecenize ayrı bir keyif katabilirsiniz. Program dahilinde belirlenen fiks menü, tercihinize göre meşrubat veya limitli alkollü içecek ile tamamlanıyor. 
Fiks menüde; başlangıç olarak dört çeşit serpme meze, ara sıcak olarak özel soslar eşliğinde Sebzeli Çin Böreği, ana yemek olarak Karışık Izgara veya Levrek Izgara, tatlı olarak da Dondurmalı İrmik Helvası veya mevsim meyveleri tabağı sunuluyor.

Siz de Cuma veya Cumartesi akşamınızı bu keyifli ortamda geçirmek isterseniz bilgi ve rezervasyon için 0212 411 46 46 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 

به اشتراک بگذارید
آخرین 5 EĞLENCE ارسالی
آخرین 5 ETKINLIK ارسالی
آخرین 5 EVLILIK ارسالی
آخرین 5 GENEL ارسالی
آخرین 5 İŞ HAYATI ارسالی
آخرین 5 HABERLER ارسالی
آخرین 5 ÖZEL GÜNLER ارسالی
آخرین 5 SAĞLIKLI YAŞAM ارسالی
آخرین 5 SEYAHAT ارسالی
آخرین 5 YEME İÇME ارسالی