لطفا هتل را انتخاب کنید
  • الیت وورد آسیا
  • الیت وورداروپا
  • الیت وورد استانبول
  • هتل الیت وورد بیزینس
  • الیت وورد مارماریس
  • الیت وورد وان
  • الیت وورد پرسیژ
محل استقرار
انتخاب هتل
تاریخ ورود
تاریخ خروج
بالغ
محل استقرار
انتخاب هتل
تاریخ ورود
تاریخ خروج
بالغ
رزرواسیون

Hakkımızda

Hakkımızda

İş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veren Elite World Otelleri'nde konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada bulabilirsiniz.

Elite World Otelleri;

Elite World Prestige, Elite World İstanbul Taksim oteller bölgesi Talimhane’de, Elite World Business, Atatürk Havalima’nı yakını Florya’da, Elite World Van, Van şehir merkezinde ve Elite World Marmaris Otel , Marmaris İçmeler'de konumlanmıştır. Elite World Marmaris Otel , İçmelerde yeşille mavinin buluştuğu yerde size özel yeni bir tatil alternatifi sunuyor. 4 yıldızlı Elite World Marmaris Otel, Dalaman Havalimanı’na 90 km, Marmaris’e 7 km ve ünlü İçmeler Plajı'na 30 metre mesafede huzur dolu bir tatil geçirmeniz için ideal bir secim.

Elite World Otelleri, merkezi konumları gereği alışveriş merkezleri, toplantı, kongre, kültür ve sanat merkezlerine rahat ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bulabilir, son teknoloji ile donatılmış salonlarında verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Elite World Otelleri'nin restoranlarında özenli bir servis eşliğinde Türk ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetleri geniş menü alternatifleriyle beğeninize sunulurken otellerin bünyesinde yer alan sağlık merkezleri size seçkin bir ortamda zindelik kazanabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz güzel bir seçenek sunuyor.

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Otelleri bu amaç doğrultusunda tüm birimlerinde alanında uzmanlaşmış personel ile hizmet vermektedir.

CONTACT

Contact Information
خیابان شهید موحتار پلاک:۴٠ تاکسیم استانبول ترکیه
Contact Information
Contact Information
ترکیه، استانبول، کوچوک چکمجه، حالکالی، خیابان باسین اکسپرس، پلاک:4 ص.پ.34303
Contact Information
خیابان شهید موحتار پلاک:۴٢ ۳۴۴۳٥ تاکسیم استانبول ترکیه
Contact Information
محله گول تپه، کوچه شهید ظفر کیزیل تاش، پلاک:1 ، فلوریا، مجاور جاده E5 استانبول / ترکیه
Contact Information
محله جمهوریت خیابان استقلال پلاک:۶ ۴۸۷۷٢٠ ایچملر-مارماریس-موغلا- ترکیه
Contact Information
محله باغچیوان، خیابان کاظیم کارابکیر پلاک:۶۷ وان ترکیه
Contact Information
خیابان شهید موحتار پلاک:۴٠ تاکسیم استانبول ترکیه