LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
 • ELITE WORLD SAPANCA
 • ELITE WORLD ASIA
 • ELITE WORLD EUROPE
 • ELITE WORLD İSTANBUL
 • ELITE WORLD BUSINESS
 • ELITE WORLD MARMARİS
 • ELITE WORLD VAN
 • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

WELLBEING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse lacinia sodales dapibus. Maecenas fringilla ex tincidunt, feugiat leo et, porttitor lectus. Etiam ut justo rhoncus, pretium ex a, suscipit risus. Curabitur eu ultricies dui. Fusce a lacinia erat. Donec vel neque posuere, consectetur ipsum at, lacinia lacus. In fringilla fringilla odio quis venenatis.

Aliquam malesuada diam arcu, vel lacinia dui rhoncus ac. Nulla sed purus sed ex gravida consequat sit amet vitae est. Praesent bibendum mauris eu tellus commodo aliquam. Aliquam mattis nibh id tortor pellentesque, vitae volutpat libero malesuada. Nulla sit amet aliquam ipsum. In iaculis tortor vitae nibh scelerisque, sed pulvinar elit maximus. Nulla non accumsan tortor. Nam sit amet quam mi. Sed quis ornare risus. Nulla et risus quis ipsum pharetra tincidunt sit amet vestibulum mauris. Aenean et vulputate tortor, sagittis tincidunt orci. In posuere porttitor leo, tempus consectetur ex dignissim eget. Aenean turpis mauris, egestas in euismod sit amet, commodo quis dolor. Aliquam et pellentesque turpis, sed fermentum tortor.

WELLBEING HOLİSTİK RİTÜELLER

YOGA

Esnekliği ve dayanıklılığı artırır ve postürü düzeltir. Her gün yoga yapmak esnemenize, sıkılaşmanıza ve kaslarınızı güçlendirmenize yardımcı olurken bir yandan da daha iyi form tutmanızı sağlayarak rahatça kilo vermenize ve ideal kilonuzda kalmanıza destek olur. Yogayla enerjinizin arttığını hissetmenin yanı sıra nasıl doğru nefes alabileceğinizi öğrenirsiniz ve bu sayede stres seviyeniz azalır, içinizi genel bir mutluluk kaplar ve bedeninizle yakınlaştığınız için de daha duyarlı bir insan haline gelirsiniz. HATHA, VINYASA, YIN YOGA (60 dk. / 90 dk.)

TAİ-CHİ

Dövüş sanatı yüzyıllar içinde değişerek gelişen eski zamanlara ait bir Çin geleneğidir. Tutkunları dövüş sanatının günümüzde 
stres ve kaygı seviyelerini azaltmaya yardımcı bir araç haline geldiğini ve hatta bir çeşit “hareket halinde meditasyon” olarak görülebileceğini söylüyor. Dövüş sanatının aynı zamanda kişiye sakinlik ve iç huzur getirdiği söyleniyor.  
Tai-Chi sağlığa yönelik faydalarıyla bilinen ve rekabete dayalı olmayan bir dövüş sanatıdır. Dikkatli bir şekilde yapılan hafif bir fiziksel egzersizle esneme hareketlerinin bir araya gelmesinden oluşur. 
Denge kontrolü, form tutma ve esneklik açısından faydalı olan Tai-Chi yaşlılığa bağlı düşme riskinin azalmasına da yardımcı bir spor (60 dk. / 90 dk.).

Qİ-GONG

Qi gong meditasyona yönelik ve fiziksel açıdan aktif elementleri bir araya getiren ve Çin tıbbında tanınan temel egzersiz sistemidir.  Qi gong egzersizleri kişinin benliğini (Jing) korumasına, yaşam gücü (Qi) enerjisinin akışını güçlendirip dengelemesine ve ruhunu (Shen) aydınlatmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

MEDİTASYON

Gelin ve profesyonel meditasyon uzmanlarımız rehberliğinde nasıl gerçek bir rahatlama hissine kavuşacağınızı öğrenin. Her bir seansta düşüncelerden nasıl arınabileceğinizi, size bir faydası olmayan kötü düşünce yapısından nasıl kurtulabileceğinizi öğrenin ve ruhunuzun günlük hayatı anlayıp genel anlamda hayata yeni bir bakış açısıyla bakmanızı sağlayacak güzel ve huzurlu bir ortama yolculuğuna tanık olun. Meditasyonun ayrıca hormonların dengelenmesi, stresten arınma ve kendi kendini iyileştirme becerisi kazanma gibi sağlık açısından önemli faydalarının olduğu da bilinmektedir (60 dk. / 90 dk.-Grup / Özel) 

ÇAKRA DENGELEME

Vücudumuzda bulunan 7 temel enerji merkezi başımızın tepe noktasından başlayıp sakral kemiğe kadar uzanır. Her bir çakra vücudumuzun belirli bir alanıyla ilişkili olup 
duygusal ve mental açıdan güçlü ve zayıf noktalarımızı içerebilir. Fiziksel sıkıntılar veya duygu durum değişiklikleri 
dengesiz çakraların belirtisi olabilir. Bu ritüel kapalı çakralarınızı tespit edip onları açmanızda size yardımcı olarak 
günlük hayatınızda belirsizliğe yer olmadan ilerlemenize olanak sağlayacaktır. 

STRESİ AZALTMA TERAPİSİ

Stres azaltma terapimiz günlük hayatın getirdiği ağırlığı üzerlerinde hissedenlere yönelik bir programdır. Bu program sizi stresli bir ruh halinden çıkarıp mutlu bir ruh haliyle tanıştırmak için tasarlandı. 
Dinlenmiş bir zihin ve sakin bir ruh hali için yoga seansımız ve hemen ardından rehberli meditasyon seansımız sizleri bekliyor (90 dk. / 120 dk.).

SAĞLIKLI YAŞAM İNZİVASI PROGRAMLARI

Yoga, fitness, sağlıklı yaşam, beslenme, koçluk, 
atölye çalışmaları ve seminer uygulamalarında uzman profesyonel ekibimiz tarafından verilecek aylık inziva programlarımızı oluşturduk. Her ay sizlere daha iyi bir hayat sürmenizde ve olabileceğinizin 
en iyisi olmanızda yardımcı olacak yeni ve ilham verici programlar sunuyoruz.  Bu ay ve önümüzdeki diğer aylarda size nasıl ilham kaynağı olacağımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin. 

SEÇKİN BİR ORTAMDA ZİNDELİK KAZANABİLMEK VE RAHATLAMAK İÇİN
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM
 • AD
 • SOYAD
 • TELEFON
 • E-POSTA
 • MESAJ