LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
 • ELITE WORLD SAPANCA
 • ELITE WORLD ASIA
 • ELITE WORLD EUROPE
 • ELITE WORLD İSTANBUL
 • ELITE WORLD BUSINESS
 • ELITE WORLD MARMARİS
 • ELITE WORLD VAN
 • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

SPA MENÜSÜ

Taptaze bir hava ve el değmemiş bir alana sahip bu yerde kulağınıza gelecek tek ses olan rüzgarın uğultusu eşliğinde size sadece huzuru ve dinginliği kucaklamak kalır.
İstanbul’un hareketli atmosferinden uzakta, misafirlerine spa ritüelleri, non-invaziv anti-aging, holistik sağlıklı yaşam ritüelleri ve uygulaması kolay fitness programlarının eşsiz
bir kombinasyonunu sunan, bölgesinin en kapsamlı spa ve sağlıklı yaşam merkezi...


Biz kim miyiz?
Fit Life Spa & Wellness
daha iyi bir hayata...

Spa Kullanım Rehberi

Misafirlerimizin spa merkezimizde harika vakit geçirmeleri bizim için önemlidir. Bu anlamda bizimle geçireceğiniz zamanın unutulmaz bir deneyim olması için aşağıdaki konularda iş birliğinizi rica ederiz:

Fit Life Spa & Wellness sınırları dahilinde sigara içilmemektedir. Terapinize girmeden ya da hamam, jakuzi, buhar odası, sauna ve yüzme havuzlarını kullanmadan en az bir saat öncesinde alkol tüketimini sonlandırmış olmanız sağlığınız ve güvenliğiniz açısından önemlidir.

Çocuklarınızın güvenliği için spa olanaklarımızın kullanımını 12 yaş ve üzeri misafirlerimizle sınırlı tutan bir politikamız mevcuttur. Bu politikayla aynı zamanda sizler için hazırladığımız huzurlu ortamın korunması ve gözetilmesi amaçlanmaktadır.

Fit Life Spa dahilindeki tüm alanlarda cep telefonlarınızı ve diğer iletişim araçlarınızı sessize almanızı rica ederiz.

Herhangi bir tehlike söz konusu olmasa da lütfen tatildeyken tüm değerli eşyalarınızı otel odanızdaki kasada bırakın. Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort misafirlerin spa içerisinde kaybolan, çalınan veya yeri değiştirilen eşyalarından sorumlu değildir.

Çocuklarımız havuza mayo çocuk bezi ile girebilir.

12 yaş altı fitness alanını kullanması tehlikeli ve yasaktır.

İş birliğiniz ve anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, size unutamayacağınız bir deneyim dileriz.

Spa Açılış - Kapanış Saatleri

Sağlık Klübü 08:00 - 22:00

Fit Spa&Welleness 09:00 - 22:00

Yönetim

Bilmeniz Gerekenler

Erken gelin
Kneipp yürüyüşü, bitkisel açık/kapalı buhar odası, sauna, jakuzi ve deniz suyu içeren ısıtmalı açık havuzumuzun keyfini çıkarmak için randevunuzdan en az 15-20 dakika erken gelmeniz tavsiye edilir.


Duş alın
Terapinizde kullanacağımız besleyici içeriklerin cilt emiliminin tam anlamıyla gerçekleşmesi için ritüeliniz öncesinde hızlı bir duş almanız tavsiye edilir. Olduğunuz gibi gelin Terapiniz sırasında giymeniz gereken iç giysiler ve aynı zamanda bir bornoz ve bir çift terlik size verilecektir. Mayonuz yanınızda olsun Her ne kadar kadın ve erkeklere özel ayrı alanlarımız olsa da ıslak ve sıcak alanlarımızda mayo kullanmanız tavsiye edilir. Daha fazla konfor için bir havlu, bornoz ve terlik de verilecektir.

İletişimde olun
Terapi öncesinde Sağlık Formumuzu doldurduğunuz için teşekkür ederiz ancak yine de daha fazla ilgilenilmesini istediğiniz sorunlu bölgelerinizi ya da dokunulmasını istemediğiniz sıkıntılı bölgelerinizi terapistinize belirtin.


Terapi sonrası etkiler
Masajın etkileri, lenf sisteminden toksinlerin ve kaslardan laktik asidin atıldığı bir egzersizin etkileriyle aynı olduğundan masaj sonrası kendinizi yorgun ve hatta rahatsız hissetmeniz gayet doğaldır. Bu durum terapinizden bir veya iki gün sonrasında biraz ağrı hissetmenize neden olabilir.


Şimdi kendinizi şımartma vakti
Gözlerinizi kapatın... Derin bir nefes alın... ve... Nefes verin.

Yolculuğunuza hoş geldiniz.

Randevu Alma

Tercih ettiğiniz saat aralığı veya terapistin müsaitlik durumundan emin olmak için randevularınızı terapi tarihinden önce almanızı rica ederiz. Tabii müsaitlik durumumuza göre aynı gün içinde yapılan rezervasyonlar ve rezervasyonsuz randevular da her zaman memnuniyetle karşılanır. Randevu almak için +90 264 415 10 10 numaralı hattı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Spa Açılış - Kapanış Saatleri

Sağlık Klübü 08:00 - 22:00

Fit Spa&Welleness 09:00 - 22:00 

İptal Politikası

Bizimle vakit geçirmeyi tercih ettiğiniz ve aşağıda yer alan iptal politikamızı incelediğiniz için teşekkür ederiz. Randevunuzu iptal etmeniz veya yeni bir tarihe almanız gerektiğinde istenmeyen bir ücretle karşı karşıya kalmamak için lütfen randevunuzdan 6 saat önce Spa Resepsiyonunu veya Misafir İlişkilerini bu yöndeki taleplerinizden haberdar edin. Zamanında yapılmayan bilgilendirmeler randevu öncesi belirtilen terapi ücretinin %50 oranında ödenmesini gerektirir. Randevusuna gelmeyen misafirlerin oda hesabına otelden ayrılacakları gün
%100 oranında bir cayma ücreti yansıtılır. Randevunuza geç gelmeniz halinde sizden sonraki misafirlerimizin bu durumdan etkilenmemesi için terapinizin süresini kısaltmak zorunda kalabiliriz. Böyle bir durumda normal terapi ücreti aynen uygulanır. Anlayışınız ve iş birliğiniz için teşekkür ederiz.

MASAJLAR SPA’NIN BÜYÜLEYİCİ ETKİLERİ WELLNESS HAMAM

AROMATERAPİ MASAJI - 50 + 80DK.

Sizin bireysel ihitiyaclarınıza göre seçilmiş esans yağların karışımı kullanılarak uygulanır. Rahatlatıcı bu masaj vücudun baskı noktaları boyunca hem canlandırıcı hem de yavaş ve yumuşak tekniklerin birlikte uygulanarak, iyileştirici etkiye sahip esans yağları ciltde nufüs eder, arzulanan sonuçlar alınır.

BALİ MASAJI - 75DK.

Bu masaj uzun ve ısıtıcı hareketlerle  dingin ve iyi olma hissinin tamamlanmasını teşvik eder. Hafifçe avuç içinde ısıtılmış olan masaj yağı  vücudun merkezinden geneline hafıf, uzun esnetici ve geniş hareketlerle masaj yapılarak uygulanır ve vücudu rahatlatarak enerji verir.

LOMİ LOMİ MASAJ - 50DK. + 80DK.

Uzun ve akıcı hafif dokunuşlar, değişken ve art arda gelen el ve dirsek hareketleriyle tamamlanan masaj kaslarınızı rahatlatır ve kas hareketliliğini artırır. Kas hareketliliğini artırır.

İSVEÇ MASAJI - 50DK. + 90DK.

Vücut ekseni boyunca yapılan yumuşak masaj hareketleriyle vücuda baskı uygulanmasını içeren İsveç masajı, vücuttaki gerginliği alarak genel bir rahatlama hissi sağlar.

REFLEKSOLOJİ - 50DK. + 80DK.

Etkisi sadece ayaklarla sınırlı olmayan bu derinlemesine ayak masajında ayak parmaklarının tabanı ve kaval kemiğindeki belli noktalara baskı uygulanarak, organların düzgün işleyişi harekete geçirilir ve vücuttaki gerginlik hafifletilir.

DERİN DOKU MASAJI - 50DK. + 90DK.

Güçlü baskı teknikleriyle kas bağları ve liflerini derinlemesine hedef alan bu masajı kronik kas gerginliği ve geriliminden şikayetçi kişilere öneriyoruz. Yorucu bir antrenman sonrası kaslarda oluşan laktik asidin vücuttan atılmasını sağlayan bu masaj kas düğümlerinin ve gerginliklerinin azaltılmasına yardımcı olur.

BAŞ, BOYUN & OMUZ MASAJI - 50DK. + 80DK.

Kafa derisi, boyun ve omuzlara yönelik bu hızlı ve bir o kadar da faydalı masaj gerginlik ve yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur. Baskı noktalarını hedef alan bu masajla kendinizi hızla iyi hissedersiniz.

SICAK TAŞ MASAJI - 75DK.

Yüksek seviyede bir rahatlama için sıcak ve pürüzsüz bazalt taşlarının omurga boyunca yerleştirilip terapi süresince kullanılmasıyla gerçekleştirilen bu masaj vücudunuzdaki gerginliği ve yorgunluğu nazik hareketlerle gidererek vücutta derinlemesine bir gevşeme sağlar.

EKSPRES GEVŞEME MASAJI - 50DK. + 90DK.

Uzun bir yolculuk veya stresli bir iş günü sonrası rahatlamaya mı ihtiyacınız var? Sizin için seçtiğimiz bitki özleriyle kaslarınızın gevşediğini ve tazelendiğinizi hissedeceksiniz.

RAHATLAMA TERAPİSİ - 50DK. + 90DK.

Bu dinlendirici masaj türü birkaç derin nefesle başlar. Uygulanan nazik masaj hareketleri vücudunuzu gerginlikten arındırarak ruhunuzu dinlendirir. Uykusuzluk sorunu için birebirdir.

ÇİFT MASAJI - 50DK. + 90DK.

Sadece partnerinizle size özel bir zaman. Yorgunluğunuzu alacak vücut masajı seçeneklerimizden istediğinizi seçin. Ve size tam anlamıyla bir fiziksel ve mental rahatlama sunacak hoş kokular ve sesler eşliğinde anın tadını çıkarın.

4 EL MASAJI - 50DK. + 90DK.

Avantajları arttırın ve en sevdiğiniz masaj ritüelinin zevkini ikiye katlayın. Terapistlerimizin simbiyotik ritmi sizi tamamen rahat bir zihin durumuna sokar.

SEÇKİN BİR ORTAMDA ZİNDELİK KAZANABİLMEK VE RAHATLAMAK İÇİN
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM
 • AD
 • SOYAD
 • TELEFON
 • E-POSTA
 • MESAJ