LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
 • ELITE WORLD SAPANCA
 • ELITE WORLD ASIA
 • ELITE WORLD EUROPE
 • ELITE WORLD İSTANBUL
 • ELITE WORLD BUSINESS
 • ELITE WORLD MARMARİS
 • ELITE WORLD VAN
 • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

CİLT BAKIMI

Temiz, bakımlı, nemlendirilmiş ve beslenmiş bir cilt için... Titizlikle hazırlanan cilt bakımı programlarımız ve evde bakım ürünlerimiz sayesinde sağlıklı ve ışıltılı bir cilt sizi bekliyor. 

Non-invaziv ve nazik uygulamalar olan Ses Titreşimleri, Sıralı Ultrason, Tripolar Radyo Frekansı şeklindeki 3 ileri teknolojiyi bir araya getiren ilk profesyonel cihazla cilt bakımı seansınızı daha ileri bir boyuta taşıyın - I BEAUTY® SOLUTION. Kanıtlanmış etkinlik ve %100 güvenilirlik.  

I BEAUTY ANTI AGING SOLUTIONS ™ CİLT BAKIMI HER ŞEY GÖZLERİNİZ İÇİN ERKEK KİŞİSEL BAKIM SALONU

I BEAUTY® ANTİ-AGİNG ACTİVATOR - 15DK.

Anti-Aging tekniğinin içeriğinden esinlenilmiştir. Bu bakımın etkin konsantrasyonu sayesinde zaman belirtilerine karşı savaşır. İlk seanstan itibaren cildin görünümü toparlar ve yüz kontürünü yeniden yapılandırır. Thalgonun diğer anti-aging bakımlarıyla konbinlendiğinde daha etkili
ve kalıcı sonuçlar elde edilir.

I BEAUTY PURİFY REVİVER - 30DK.

30 dakikalık ekspres bakım seçeneği ile tüm ciltler için mükemmel bir derinlemesine temizleme seansıdır. Cildi kirden arındır, sağlıklı ve aydınlık bir cilde kavuşturur. Ocean Purute Marine Ritüeli ile desteklendiğinde bakımın uzun süreli etkisini sağlar.

I BEAUTY HYDRATİON CORRECTOR - 50DK.

Yorgun ve mat ciltler için hidrasyonu sağlayan güçlü bir bakım. Yoğun nemlendirme içeriği ve doğal nem desteği ile cildi minerallerle besler, drenaja yardımcı olur ve su kanallarına yoğun nem depolar. İlk seansta gözle görülür bir şekilde cildi tazeler, aydınlatır ve yoğun nemlendirir. Heat Of The Ocean Source Mineral Rutin ile konbinlendiğinde daha yoğun etki ve cildin dengelenmesini sağlar.

RENOVATİON RADİCALE TREATMENTS M-CEUTICAL - 50DK.

Gerçek medikal uygulamalardan esinlenen bu güzellik bakımı kişiye özel üç adımda gerçekleşir: Renovating Peel, Bio-Regenerative Infusion, Corrective Intervention. Bunların sayesinde cildin fizyolojisine zarar vermeden yenileyerek; görünümünü gençleştirir, doldurur, ışıltı verirken cilt kalitesini arttırır.

RENOVATİON RADİCALE COURSE X 4 - 30DK.

Dört farklı bakım alternatifi ile maksimum 50 dakika ve minimum 30 dakikalık Renovation Radicale bakımı cildi doğal kalitesine kavuşturur, test edilip onaylanmıştır. Gözle görülür ve kalıcı sonuçlar sunar.

THALGO COLLAGENE RENOVATİON RADİCAL - 50DK.

Thalgo’da kimyasal ve mekanik etkinin bir arada sunulduğu ilk bakım. Mikrodermabrazyon uzmanlığı ve Mceutic ile yeni kombinasyonu sayesinde daha temiz canlı bir cilt sunar ve cildi yeniden yapılandırır.

COLLAGEN RADİANCE FACİAL - 50DK.

Marine Collagenin içeriğindeki eşsiz aktif biyoyararlanımı sayesinde yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı savaşır. İnce çizgiler ve kırışıklıklarda azalma olur. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve ışıltı ile ultra pürüzsüz görünüme kavuşturur.

SİLİCİUM SUPER LİFT FACİAL - 50DK.

Thalgo’nun bu bakımı derin çizgileri ve elastikiyetini kaybetmiş cildi toparlamaya yardımcı olur. Cildin radyansını arttırıp düzenler, profesyonel toparlayıcı maskesi ve yüksek etkili kırışıklık karşıtı masaj tekniği sayesinde bakımın eşsiz protokolünü oluşturur.

ULTİMATE TİME SOLUTİON RİTUAL - 50DK.

Simyanın doğuşu ile birlikte değerli deniz içerikleri ve Ultimatetime Solition ritüelinin sunduğu anti-againg etkisi bulunmaktadır. Thalgonun seçkin masaj tekniği Enerji Lift masajı tam olarak bir yüz toparlama etkisi ve Ultimatetime Solutıon bio-selüloz maske içerisindeki yenileyici aktifler ile yüz kontürünü yeniden şekillendirir,kırışlıkları doldurur ve cildi sıkılaştırır.

SEÇKİN BİR ORTAMDA ZİNDELİK KAZANABİLMEK VE RAHATLAMAK İÇİN
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM
 • AD
 • SOYAD
 • TELEFON
 • E-POSTA
 • MESAJ