LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
 • ELITE WORLD SAPANCA
 • ELITE WORLD ASIA
 • ELITE WORLD EUROPE
 • ELITE WORLD İSTANBUL
 • ELITE WORLD BUSINESS
 • ELITE WORLD MARMARİS
 • ELITE WORLD VAN
 • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

KİDS OWN SPA

ÇOCUKLARA ÖZEL SPA

Sadece siz ve kıymetli çocuklarınız için ayrılmış bir alan.

Bütün ailenizin hoşuna gidecek harika hizmetlerimizle kendinizi şımartın. Çocuklarınıza sunduğumuz harika kişisel bakım hizmetleriyle onları bakımlı ve sağlıklı yaşamın faydalarıyla tanıştırarak bunları günlük hayatlarının bir parçası haline getirmelerine yardımcı oluyoruz.

Kişinin kendisini sevmesinin ve kendisine özen göstermesinin önemi hakkında onları bilinçlendiriyoruz.

Çocuklara yönelik yoga programlarımız uzun süren faydalarıyla çocukların ev ve okuldaki dikkat seviyelerine kesinlikle olumlu etki edecektir!

Gelin bu bilinç yolculuğuna çocuklarınızla birlikte katılın!

1 ½ SAATLİK PROGRAM

Çocuklarınızla deneyimleyebileceğiniz keyifli bir program. Tüm aileye yönelik bu keyifli deneyimde çocuklarınızla birlikte bol köpüklü bir hamamda yıkanıp keselenmenin tadına varacaksınız. Bu güzel deneyim sonrasında ise hoşunuza gideceğinden emin olduğumuz eşsiz bir nemlendirici vücut masajıyla gününüz taçlanacak.

3 SAATLİK AİLE SPA & SAĞLIKLI YAŞAM PROGRAMI

Hiçbir şey tüm ailenizi 45 dakikalık muhteşem bir aile yoga seansı kadar iyi bir araya getiremez. Yoga eğitmenimiz çocuklarınıza yoganın faydalarının sadece fiziksel sağlıkla sınırlı olmadığını aynı zamanda okul başarılarına da katkıda bulunabileceğini anlatacak. Yoga sonrasında vücudunuzun yenilenip canlanmasını sağlayacak çikolata peelingi eşliğindeki köpük dolu bir hamam ritüeli sizi bekliyor olacak. Ardından da sizi lavanta yağı eşliğinde uygulanan baş, boyun ve sırt masajı seansına alacağız. Son olarak çocuklarınıza özel sunacağımız Mutlu Ayaklar pedikür seansıyla (12 -16 yaş arası çocuklar için cilt bakımı) programdan sizi mutlu anılarla uğurlayacağız.

ANNE / BABA İLE HAMAM - 45DK.

Siz ve çocuğunuza özel hamam ritüelimiz. Size en uygun vücut peelingi ve köpük uygulamalarımızdan seçiminizi yapın. Sizin ve çocuğunuzun saçları için en iyi sonucu verecek doğal ürünümüz Atelier Rebul şampuanlarını da mutlaka denemelisiniz.

ANNEM VE BEN / BABAM VE BEN MASAJLARI - 30DK.

Siz ve çocuğunuza özel bir an... Bu 30 dakikalık masajla her ikinizde hem eğlenecek hem rahatlayacaksınız. Tatlı ve eğlenceli aromatik koku ve bitkisel yağ özleri seçeneklerimiz sizi ve çocuğunuzu tek kelimeyle büyüleyecek!

PRENSES / PRENS CİLT TEMİZLİK TERAPİLERİ (12 - 16 YAŞ) - 30DK.

Eğlenceli bir yüz temizleme köpüğüyle başlayıp sevimli bir yüz maskesi ve güzel bir nemlendirici eşliğindeki yumuşak bir masajla devam eden nazik cilt bakımı seansımız her ikinize de kendinizi şımartma fırsatını sunuyor.

MUTLU AYAKLAR VE SİHİRLİ ELLER - 30DK.

Genç kız ve erkeklere özel mini VIP manikür ve pedikür hizmeti. Hem iyi bir görüntü hem de iyi bir his için ayaklarınıza masaj yapıyor, onları gıdıklayıp şımartıyoruz ve tabii ellerinizi de unutmuyor, onlara da canlılık katıyoruz (oje uygulaması yoktur).

ÇEKİCİ KIZLAR MANİ PEDİ - 40DK.

Manikürünle ışılda!! Kız çocuklarına özel manikür ve pedikür uygulamamız ışıldaman için tam da ihtiyacın olan şey! Tüm kıyafetlerine uyacak kadar çok ojemiz var. Bizimle her zaman ışıldarsın!

MİNİ VIP SPA GÜNÜ ÖZEL PROGRAMLARI

Kids’ Own Spa menü seçeneklerimizle kendi programınızı oluşturun. İster 60 dakika, ister 90 ya da 120 dakika... Hamam, Chocoluscious vücut peelingi, 30 dakikalık masaj, manikür, pedikür... Listeyi kısa ya da uzun tutmak tamamen size kalmış. Ayrıca unutmayın... kendinizi ne kadar şımartırsanız o kadar iyi hissedersiniz! Önceden tesise bilgi verilmesi gerekmektedir.

KIZ VE ERKEKLER İÇİN TEMEL BAKIM DERSLERİ (12 - 16 YAŞ) - 60DK.

Cilt temizliği dersi başlıyor! Cildinizi doğru bir şekilde temizleyip nemlendirmenin önemini öğrenin. Genç prensesiniz cilt temizliği, cilt nemlendirme, kaş şekillendirme ve basit makyaj uygulamalarına yönelik gerekli teknikleri uzmanlarımızdan öğrensin. Erkekler içinse yine cilt temizliği ve cilt nemlendirme uygulamalarına yönelik gerekli tekniklerin yanı sıra uzmanlarımız aynı zamanda tıraş olmanın püf noktalarını öğretmek için buradalar!

KÜÇÜK YOGİ (12-16 YAŞ) - 60DK.

Çocuklarınızı yoganın faydalarıyla tanıştırın. Yoga eğitmenlerimiz çocuklarınıza daha esnek bir vücuda sahip olmalarında yol gösterecek ve onlara yoganın faydalarının sadece fiziksel sağlıkla sınırlı olmayıp aynı zamanda daha iyi konsantre olmaya da yardımcı olduğunu anlatacak. Bununla birlikte çocuklarınıza bu öğretiyi okul başarılarına katkı sağlayacak şekilde günlük hayatlarına nasıl adapte edebileceklerini de öğretiyoruz.

SEÇKİN BİR ORTAMDA ZİNDELİK KAZANABİLMEK VE RAHATLAMAK İÇİN
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM
 • AD
 • SOYAD
 • TELEFON
 • E-POSTA
 • MESAJ