LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON
01

ADVENTURE PARK

Türkiye’nin saklı cenneti, yeşilin mavi ile buluştuğu Sapanca’nın güzelliklerini Elite World Sapanca’da keşfedin. İstanbul’un yanı başında, Sapanca Gölü’nün yakınında eşsiz bir lokasyonda bulunan Elite World Sapanca’da maceranın keyfini yaşayın. 

...
Devamını Oku
02

FIT LIFE SPA

Spa merkezimiz misafirlerimize şehrin yorucu temposundan kaçıp sığınabilecekleri huzurlu bir ortam sunuyor.  

Fit Life Spa & Wellness'a gelip kendinizi Doğa Ananın tazeliğine bırakarak sizi rahatsız eden tüm duygulardan arınabilirsiniz. Burada misyonumuz her bir...

Devamını Oku
03

SPA MENÜSÜ

Taptaze bir hava ve el değmemiş bir alana sahip bu yerde kulağınıza gelecek tek ses olan rüzgarın uğultusu eşliğinde size sadece huzuru ve dinginliği kucaklamak kalır.
İstanbul’un hareketli atmosferinden uzakta, misafirlerine spa ritüelleri, non-invaziv anti-aging, holistik sağlıklı...

Devamını Oku
04

HOLİSTİK RİTÜELLER

Vücudunuzu iyileştirecek, dengeleyecek ve uyandıracak doğal yöntemleri keşfedin.  Ses, esneme ve sessizlik gibi otantik uzak doğu ritüelleri hem bedeninizi hem ruhunuzu şifayla buluşturuyor. 

Devamını Oku
05

CİLT BAKIMI

Temiz, bakımlı, nemlendirilmiş ve beslenmiş bir cilt için... Titizlikle hazırlanan cilt bakımı programlarımız ve evde bakım ürünlerimiz sayesinde sağlıklı ve ışıltılı bir cilt sizi bekliyor. 

Non-invaziv ve nazik uygulamalar olan Ses Titreşimleri, Sıralı Ultrason, Tripolar Radyo...

Devamını Oku
06

MEDI-SPA

Profesyonel non-invaziv anti-aging sistemlerimiz sıkı, genç ve sağlıklı bir vücuda ve cilde sahip olmanızda size yardımcı olur.  Sonuç odaklı program ve ekipmanlar istediğiniz sonuçlara zahmetsizce ulaşmanızı sağlar. 

I BEAUTY ANTI AGING SOLUTIONS  -  Non-invaziv,...

Devamını Oku
07

WELL-BEING

Sağlıklı yaşam uygulamalarımız sizi bilinçli bir fiziksel hareketlilikle tanıştırarak bedeninizi daha iyi anlamanıza ve zihninizi boşaltmanıza yardımcı olacaktır. Tüm bu faydaları hissetmek için bize katılın.

Devamını Oku
08

YAŞAM TARZI İYİLEŞTİRME

Yaşam Tarzı İyileştirme felsefeleri söz konusu olduğunda size en iyisini sunabilmek için birçok holistik şifacı ve uygulayıcıyla iş birliği yapıyoruz. Fit Life Spa & Wellness “En İyi Hayatınızı Yaşayın” mottosu altında bir dizi atölye çalışması ve seminere ev sahipliği yapacak. Bu...

Devamını Oku
09

ORMANLA YENİDEN BULUŞ

Misafirlerini şehir hayatının çılgın temposundan alıp doğanın sakin ritmi ve sonsuz güzelliğiyle buluşturan Fit Life Spa & Wellness'ın önceliği misafirlerine kusursuz bir deneyim sunmaktır. Sapanca uzun yıllardır şehir temposundan kaçıp enerjisini geri kazanmak, doğanın renkleriyle...

Devamını Oku
10

SAĞLIK KULÜBÜ

Technogym marka ekipmanların kullanıldığı Sağlık Kulübü size çok yönlü bir fitness deneyimi sunuyor. Fitness ihtiyaçlarınıza yönelik grup seansları, birebir ve özel antrenman programları mevcuttur. 

Devamını Oku