LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON
08 TEMMUZ 2021 - 25 TEMMUZ 2021

ELİTE WORLD SAPANCA'DA BAYRAM KEYFİ

Kurban bayramı tatilini doğanın muhteşem atmosferinde sevdiklerinizle ailenizle geçirebilirsiniz. Bayram tatilinde doğanın kalbinde özlediğiniz bir tatil için Elite World Sapanca’nın eğlenceli ve güvenli ortamında ayrıcalıklarla dolu bir bayram tatili sizleri bekliyor. 

2 gecelik konaklamalarda %10 indirim,

3 gecelik konaklamalarda %15 indirim, 

4 gece konaklamalarda 3 gece ödeme avantajlarını ve çok daha fazlasını bu bayram Elite World Sapanca’nın konforlu ortamında yaşayabilirsiniz.

Çocuklarınız Gymboree Kids Club’ın çocuklar (3-10 yaş ) için hazırladığı eğlenceli ve öğretici  aktivitelerinden yararlanırkensizde orman içinde Adventure Park’ta ATV, trekking, paintball,  hazine avı, Game Arena’da bowling, bilardo gibi eğlenceli aktiviteler ile  keyifli zaman geçirip, doğa yürüyüşü ve koşu gibi bireysel aktivitelerle de ruhunuzu  dinlendirebilirsiniz.

Fasıl Müziği eşliğinde bayram çoşkusu

Bayram suresince çarşamba-cuma-cumartesi akşamları  The Grill Ocakbaşı’nda canlı fasıl müziği eşliğinde özlediğimiz acık hava müzik eğlenceleri ile doğanın içinde bayram tatilinizin keyfine keyif katabilirsiniz. 

Ayrıca sıra dışı bir SPA deneyimi için Fit Life Spa&Wellness’ın özel hamamında baştan aşağı arınabilir, masaj ve cilt bakımları ile rahatlayabilir,   tuz terapi odasındaki sıcak kum masaj yatağında uzanıp, himalayan tuzu ile kaplanmış olan tuz terapisi odasının keyfini çıkartabilir veya Türkiye’de ilk ve tek olan ısıtmalı tuzlu su lagününü deneyimleyebilirsiniz.  

 

*Gymboree Kids Club Rezervasyon T:  0264 415 10 00 / D: 7393

 (etkinlikler 15 çocuk ile sınırlıdır. Rezervasyon gereklidir. )

* The Grill Ocakbaşı Rezervasyon T: 0264 415 11 20

*Fit Life Spa Wellness Rezervasyon için  0264 415 10 10