LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

UZAK DOĞU’NUN TADINI ELITE WORLD CHEFS’TE ÇIKARIN

uzak doğu mutfağı

Elite World Chefs’te lezzet sanatları yine sizleri bekliyor! Düzenlediği birbirinden farklı konseptlerdeki etkinliklerle misafirlerini buluşturan Elite World Chefs, Mart ayında Uzak Doğu Lezzetleri Etkinliği düzenleyecek. Uzak Doğu Lezzetleri, 10- 25 Mart 2018 tarihleri arasında lezzet tutkunları ile buluşacak.

Elite World Hotels’in yetenekli şefleri tarafından hazırlanan Uzak Doğu Lezzetleri Etkinliğinin seçmeli menüsünde başlangıç olarak; acılı ekşili çorba, Çin böreği, sebzeli ve karidesli noodle bulunuyor. Ana yemek olarak; kung pao kajun fıstıklı dana eti, tatlı ekşi soslu karides, Shanghai tavuk servis edilirken; soya filizli ve yengeçli salata da sunuluyor. Tatlı seçenekleri arasında ise kızarmış ballı ananas ve kızarmış ballı muz yer alıyor. Etkinlik, Elite World Hotels bünyesinde yer alan Elite World İstanbul, Elite World Business, Elite World Europe ve Elite World Van Hotel’de gerçekleşecek.

Uzak Doğu’nun eşsiz lezzetlerinin ustası olun

sushi

Etkinlik süresince misafirler, düzenlenecek çeşitli atölyelere katılarak sushi ya da Uzak Doğu tatlıları yapmayı öğrenebilecek.

25 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek Uzak Doğu Lezzetleri etkinliğinde; merak duyduğu alanda uzmanlaşmak, işi profesyonellerinden öğrenmek isteyen mutfak tutkunları için atölyeler de düzenlenecek. Geleneksel Japon mutfağının vazgeçilmez lezzeti sushinin yapımını tüm incelikleriyle öğrenmek isteyenler, Mart ayında Elite World Chefs’te buluşarak bu lezzet deryasına tanık olacak. Sushi Yapımı Atölyesi, 10 Mart Cumartesi günü Elite World İstanbul Hotel’de 14.00-16.00, 17 Mart Cumartesi günü ise Elite World Van Hotel’de 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Sushinin tarihinin anlatılacağı ve malzemelerinin tanıtılacağı atölyede; California roll, magura roll, somon maki ve avokado maki uygulamaları, Sushi Ustası Şef Hasan Karabazar ve Şef Mithat Yalçınkaya tarafından öğretilecek. Sizlere benzersiz bir deneyim sunacak olan Sushi Yapımı Atölyesi’nin kişi başı fiyatı, 45 TL.

Etkinliğe katılmak için biletlerinizi Biletix üzerinden satın alabilir veya Elite World İstanbul Hotel için 0212 313 83 14; Elite World Van Hotel için ise 0432 484 11 11 numaralı telefonlar üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, 24 Mart Cumartesi günü Elite World Business Hotel’de Uzak Doğu Tatlıları Atölyesi düzenlenecek. Uzak Doğu’nun eşsiz tatlılarından kızarmış dondurma, kızarmış ballı muz, kızarmış ballı ananas, kızarmış ceviz tarifi ve yapımı; çeşitli tekniklerle meraklılarına öğretilecek. Uzak Doğu Tatlıları Atölyesinin kişi başı fiyatı, 40 TL.

Etkinliğe katılmak için biletlerinizi Biletix üzerinden satın alabilir veya 0212 411 46 46 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Lezzetle dolu Mart ve Nisan programı

minik eller

Mart ayında Uzak Doğu Lezzetleri’nin yanı sıra farklı atölye çalışmalarını misafirleriyle buluşturacak Elite World Chefs; hamburger ekmeği yapımı, hamburger köftesinin hazırlanışı ve sunumunun öğretileceği Hamburger Yapımı Atölyesi düzenleyecek. 31 Mart Cumartesi günü Elite World Europe Hotel’de düzenlenecek bu eğlence dolu atölyenin kişi başı fiyatı, 49 TL.

Etkinliğe katılmak için biletlerinizi Biletix üzerinden satın alabilir veya 0212 404 05 05 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Minik eller harikalar yaratıyor

Elite World Chefs’in Nisan ayındaki atölyesi ise 21 Nisan Cumartesi günü Elite World Business Hotel’de, 6-14 yaş arası çocuklara özel Pizza Yapımı Atölyesi olacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan atölyenin fiyatı, 39 TL.  

Etkinliğe katılmak için biletlerinizi Biletix üzerinden satın alabilir veya 0212 411 46 46 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm detayların Elite World Hotels tarafından organize edileceği Elite World Chefs atölyelerinde; molalarda otelin ikramlarını tadabilecek, kurs bitiminde yaptığınız leziz yemekleri ve tatlıları sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini de yaşayabileceksiniz. Ayrıca, atölyeler sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarla eğitiminizi taçlandırabileceksiniz.

Hep birlikte mucize lezzetler hazırlamak için Elite World Chefs’te görüşmek üzere…

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ