LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

ÇOCUĞUNUZLA YAPABİLECEĞİNİZ EN İYİ TATİL TÜRLERİ

Ailece tatil yapmak, yeni anılar biriktirmenin en güzel yollarından biri. Yine de göz önünde bulundurulması gereken faktörlerin sayısı nedeniyle, ebeveynler için çocuklarla tatil planlamak zorlayıcı olabilir. Çocuğunuzun yaş grubuna göre ne zaman, nereye seyahat edeceğiniz ve neler yapacağınız farklılık gösterebilir. Uzun bir yaz tatili, günübirlik bir seyahat ya da bir hafta sonu kaçamağı fikirleri arasında kararsız kalabilirsiniz. Nerden başlayacağınıza henüz karar veremediyseniz, önceliğinizi çocuğunuzla nasıl bir tatil geçirmek istediğinize verebilirsiniz. İşte kararsız ebeveynlere ilham olacak, çocuğunuzla yapabileceğiniz en iyi tatil türleri.

 

O Tam Bir Klasik: Araba Yolculuğu

En keyifli, en güzel aile tatilleri araba yolculuğu ile başlar. Çocuklarınızla bağ kurmak ve farklı yerler görmek istiyorsanız, bir araba yolculuğu planlayabilirsiniz. Çocuğunuzun yaş grubuna göre destinasyon sıklığını ve yolda geçecek zamanı planlamanız yeterli. Yol üstünde keşfedilen ancak haritalarda yer almayan köşeler, neşeli kahkahalarınızın yeni adresi olabilir. Varacağınız nokta neresi olursa olsun, tatilinizin büyük çoğunluğunun yolda geçeceğini göz ardı etmeyin. Çocukların sıkılmasını engelleyecek birkaç küçük oyun ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kağıt kalem kullanmadan isim şehir oynayabilir, tahmin oyunları yaratabilir ya da seyir halindeki araçlarla renk avına çıkabilirsiniz. Yolculuğunuzu planlarken yol üstü lezzet duraklarında vereceğiniz molaları dikkate almayı unutmayın. Bunun yanında çocukların olası ihtiyaçları için çevredeki sağlık kuruluşları hakkında bilgi sahibi olmanız da faydalı olabilir.

 

Doğaya Kaçış: Kamp Tatili

Doğaya Kaçış Kamp Tatili

Kamp ateşi etrafında geçen akşamların ardından yıldızlı bir gökyüzünün altında uyumak cazip geliyor mu? O halde kampa gidiyoruz! Öğrenmeye aç ve meraklı her yaştan çocuk için kamp tatilleri başlı başına bir macera demek. Bir aile kurmadan önce doğada vakit geçirmeyi ve kamp yapmayı seviyorsanız biraz daha şanslı olabilirsiniz. Zira çocukların ihtiyaçlarını gözeterek seçim yapma konusunda tecrübenize güvenebilirsiniz. Kamp tatili sizin için de yeni bir deneyim olacaksa endişe etmenize gerek yok. Tatilinizi planlarken çocuğunuzun yaş grubunu göz önünde bulundurmanız yeterli. Büyük yaştaki çocuklarla çadırda kalmak eğlenceli olurken bebeklerle bu şekilde konaklamak zorlayıcı olabilir. Bu yüzden pansiyon ya da bungalov hizmeti de veren kamp alanlarında tatil yapmayı tercih edebilirsiniz. Ülkemizde Burhaniye, Fethiye ve Datça başta olmak üzere pek çok yurt içi destinasyonda camping alanı bulunuyor.

 

Dünyanın En Büyülü Yerini Ziyaret: Yeni Şehirlere Yolculuk

Dünyanın En Büyülü Yerini Ziyaret Yeni Şehirlere Yolculuk

Tatil anlayışınız daha çok keşfetmek ve yaşayarak zenginleşmek üzerine kuruluysa çok şanslısınız. Artık hep gitmek istediğiniz o şehri keşfederken size eşlik edecek küçük ayaklar var. Yemek kültüründen tarihi güzelliklere uzanan bir tur ile yeni bir şehri tatilde keşfedebilirsiniz. Bütçenize uygun konaklama seçenekleri sunan şehirlerde çocuğunuzun ilgi alanına yönelik programlar yapmayı ihmal etmeyin.

 

Yurt içi ve yurt dışı pek çok destinasyonda bütçenize uygun bir tatil planlayabilirsiniz. Tema parklarını kapsayan bir tatil planlayarak eğlenceyi, tarihi mekanları gezerek keşfetme arzusunu arttırabilirsiniz. Disneyland'ı andıran Eskişehir Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı'nda çocuğunuzun kalbini kazanabilir, İzmir Efes Antik Kenti'ni ve civar Ege köylerini birlikte keşfedebilirsiniz.

 

Hem Konforlu Hem de Eğlenceli: Otel Tatilleri

Elite world sapanca doğa tatili

Yıl boyunca hayatın stresini ve yorgunluğunu omuzlarından atmak isteyen ebeveynler kadar, çocuklar da tatili dört gözle bekliyor. Okul, kurslar ve sınavlar arasında geçen koşuşturmacanın sonrasında ailenize konfor hediye etmek isteyebilirsiniz. Sizi düşünce yükünden kurtaran bir otel tatili planlayarak sabah uyandığınız o ilk andan itibaren rahatlamanın keyfini sürebilirsiniz. İster güneyde sahil eğlencesini, ister daha izole bölgeleri seçmiş olun; iyi bir otel tüm aileye hitap edecek aktiviteleri sizinle buluşturur.

Elite World Sapanca

Elite World Sapanca, çocuklarıyla eğlenceli bir tatil planlayan misafirlerini heyecanla bekliyor. Gymboree işbirliği ile bir ilke imza atan Elite World Sapanca Kids Club, çocuğunuzun kaliteli bir tatil geçirmesine destek oluyor. Orman içi aktivitelerle çocukların doğa ile bağ kurmasını sağlayan Kids Club etkinlikleri ile çocuğunuzun bambaşka bir tatil deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ