LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

KIŞ AYLARINDA SPA VE WELLNESS OTELLERİNİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 5 SEBEP

Son zamanlarda birçok kişi şehrin yorucu temposundan kaçıp sığınabilecek huzurlu bir ortam arıyor. Bu huzurlu ortamı ise SPA ve wellness uygulamalarının olduğu yerlerde buluyor. Fakat SPA ve wellness uygulamalarının yapıldığı merkezler şehrin içinde olduğu için ulaşılan huzur ve dinginlik muhafaza edilemiyor. Bu yüzden son zamanlarda birçok kişi özellikle kış aylarında SPA ve wellness otellerini tercih ederek kalıcı bir huzur yakalayabiliyor. İşte kış aylarında SPA ve wellness otellerini tercih etmeniz için bazı sebepler!

 

Bulduğunuz huzuru muhafaza edebilirsiniz

Elite World Sapanca

Kış aylarında bir SPA ve wellness otelinin tercih edilmesinin en önemli nedeni bulunan huzurun ve dinginliğin muhafaza edilebilmesidir. Örneğin İstanbul’da bir SPA merkezine gidilirken merkeze ulaşmak oldukça zor iken dönüşte büyük bir trafikle ve şehir kaosuyla karşılaşmak olasıdır. Bununla birlikte kış aylarında evden dışarı çıkmak oldukça zahmetlidir. Fakat bir SPA & wellness oteline gidildiği zaman SPA ve wellness uygulamaları doyasıya hissedilir, sonrasında da bu çerçevede dizayn edilmiş otel odasında keyifle konaklanır.

 

Odanızda sağlık bulmaya devam edersiniz

Elite World Sapanca konaklama

SPA ve wellness uygulamalarını deneyimledikten sonra odanıza geçtiğiniz zaman dinlenmeye devam edersiniz. Bunun sebebi şifa çerçevesinde oluşturulan bir otelde, odadaki her ayrıntının sizin huzurunuz için dizayn edilmesidir. Bu durum da tatiliniz bitse dahi haftalarca hatta aylarca huzurunuzun devam ettiği anlamını taşır.

 

SPA’nın faydalarını vücudunuzda hissedersiniz

Elite World Sapanca Fit life SPA

Kış aylarında bir SPA otelini tercih etmek su ile sağlık bulmayı beraberinde getirir. ''Sudan gelen sağlık'' anlamını taşıyan SPA uygulamaları ile vücudunuzdaki ağrılar rahatlar, kan dolaşımınız hızlanır, ölü derileriniz atılır, rahatlarsınız, cildiniz güzelleşir, eklem rahatsızlıklarınız rahatlar. Bununla birlikte bir SPA otelinde hizmet almak profesyonel hizmet almak demektir. Çünkü otel bu işin dikeyinde kurulmuştur.

 

Wellness’ın faydalarını vücudunuzda hissedersiniz

‘’Esenlik’’ ve ‘’sağlık’’ anlamını taşıyan wellness uygulamaları ile mesleki boyut, fiziksel boyut, çevresel boyut, yaratıcı boyut ve ruhsal boyut gibi birçok ‘’iyi olma’’ halini deneyimleyebilirsiniz. Bu boyutlarda fiziksel ve zihinsel gücünüz artar, yüksek konsantrasyon sağlarsınız, akciğer kapasiteniz artar, yaratıcılığınız gelişir, daha fazla enerjiye sahip olursunuz ve kendinizi daha iyi hissedersiniz.

 

Farklı ritüelleri deneyimlersiniz

Bir SPA & wellness oteline gitmek aynı zamanda bir serüvendir. Aklınızda bir masaj türü veya bir ritüel bulunabilir. Fakat sunulan hizmetler size bambaşka deneyimleri vadeder. Böylelikle siz de içinizdeki asıl sizi daha yakından tanır, kendinize olan saygınızın artmasını sağlarsınız. SPA ve wellness otellerinde SPA, holistik ritüeller, cilt bakımları, medikal SPA, çocuklara özel SPA, wellbeing, yaşam tarzı iyileştirme, ormanla yeniden buluş, sağlık kulübü, kişisel bakım ritüelleri gibi birçok hizmet türü bulmak mümkündür.

 

Bu kış SPA ve wellness otelline gitmek ister misiniz?

Tüm misafirlerimiz için ilham kaynağı olarak; yaşadıkları hayata dair derin bir farkındalık kazanmalarını sağlamayı ve kişisel bakımı bir yaşam tarzı haline dönüştürmeyi amaçlıyoruz. İster yoğun temponuz dolayısıyla süper hızlı bir cilt ve vücut bakımını tercih edin, ister doğanın huzurlu kollarında yenilenmek ya da dinlenmek isteyin... Doğa ile öz farkındalık arasındaki ortak ilişkiden yola çıkarak, yıl boyu gerek kapalı alanda gerekse açık alanda iddialı ve ilham verici antrenman programları sunuyoruz. Misafirlerimizi şehir hayatının stresli ortamından uzaklaşıp doğanın sakinliğiyle kucaklaşmaya davet ediyoruz. Aldığınız her nefeste sağlığı ve zindeliği içinize çekerken, verdiğiniz her nefeste ise hayatın yorucu bir unsurundan daha kurtulmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bilgi almak için tıklayın: Elite World Sapanca Fit Life Wellness & SPA

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ