LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

SAĞLIĞINIZ EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ

Elite World Hotels olarak misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir.

Siz değerli misafirlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza sağlıklı ve güvenli alanlar yaratmak için, Kalite Politikamızın ayrılmaz bir parçası olan Sağlık, Hijyen ve Çevre konularında 2015 yılından bu yana dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi “SGS” ile yaptığımız işbirliğini Koronavirüs (COVID-19) ile mücadelede önleyici sağlık tedbirleri kapsamında artan bir yoğunlukta devam ettiriyoruz.

Otellerimizde kurulduğumuz günden buyana temizlik ürünlerinde dünya markası Ecolab ürünlerini ve standartlarını kullanıyor, gıda güvenliği, teknik bakım, havalandırma alanlarında da uluslararası markalar ile çalışıyor ve  bu markalar ile olan işbirliğimizi yeni süreç için geliştiriyoruz.

COVID-19 haberlerinin kamuoyuna yansıdığı ilk günden itibaren gelişmeler yakından takip edilip, tüm olasılıkları en üst seviyede değerlendirilmiş; Dünya Sağlık Örgütü, Sağlık Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığının yönlendirmeleri doğrultusunda gerekli önlemler alınmıştır.

Bu süreçte; içinde sağlık çalışanlarımızın, gıda muhendislerimizin de bulunduğu özel bir “Görev Takımı” oluşturulmuştur. “Görev Takımı”mız gerek ilgili bakanlık ve kurumların yönlendirmeleri, gerekse kendi donanımı ve tecrübeleri neticesinde oluşturduğu Elite World Hotels Koronavirüs Tesis Yönetim Uygulamaları Yönetmeliğimizi eksiksiz bir şekilde revize etmekte, ilgili alanlarda uygulanmasını  sağlamakta ve bu kapsamda yapılan çalışmaların “İç Denetim ve Risk Değerlendirme” departmanı tarafından süreç takibi ve kontrolünün yapılmasını sağlamaktadır.

Elite World Hotels olarak siz değerli misafirlerimize ve çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli alanlar oluşturmak için önümüzdeki dönemde de T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı aksiyonlar almaya ve önlemlerimizi en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz.

Dünyanın ve ülkemizin yaşadığı bu zorlu dönemi hep birlikte; en kısa zamanda ve mümkün olan en az hasarla atlatacağımıza inanıyoruz.  Dün olduğu gibi bugün ve yarın da otellerimize yapacağınız ziyaretlerinizde sizi her zamanki Elite World misafirperverliği ve titizliği ile ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacağız

Görüşmek üzere.

Elite World Hotels

 

FOR ENGLISH PLEASE CLICK HERE

 

 

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ