LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL DENEYİM ODAKLI HEDİYELER

14 Şubat Sevgililer Günü'ne az kaldı. Bu nedenle birçok kişi, eşine veya sevdiği kişiye güzel bir sürpriz yapmak için hediye arayışı içerisine girmiş durumda. Hepimiz biliyoruz ki söz konusu 14 Şubat olunca hediye alma süreci epey zorlayıcı. Bu süreçte sevdiğiniz kişiyi mutlu edecek ve şaşırtacak bir hediye için kafanızda sürekli dolaşan "Ne alsam ki?" sorusunu duyar gibiyiz. Çünkü biliyoruz ki siz de herkes gibi bu özel günü en güzel hediye ile taçlandırmak istiyorsunuz. Bu nedenle sizin için bazı araştırmalar yaptık. 14 Şubat için sevdiğiniz kişiye alabileceğiniz en güzel armağan, deneyim odaklı bir hediye olabilir. Deneyim odaklı hediyeler, hem kişinin kendini çok daha özel hissetmesini sağlar hem de uzun zamandır yapmak istediği bir aktiviteyi hayata geçirmesine olanak tanır. Peki, deneyim odaklı hediye nedir? En güzel deneyim odaklı hediyeler nelerdir? Bu soruların cevabını gelin, birlikte keşfedelim...

 

Klişelere Son Verin: Yeni Trend, Kişiye Özel Deneyim Odaklı Hediyeler

Kişiye Özel Deneyim Odaklı Hediyeler

Söz konusu sevgiliye hediye almak olunca bu süreçte hemen hemen herkes, işin içinden çıkmakta zorlanıyor. Çünkü aldığınız hediyeyi herhangi bir kişiye değil; hayatınızda en önem verdiğiniz kişilerden birine, sevgilinize vereceksiniz. Bu nedenle onu tanıdığınızı ve önemsediğinizi gösteren bir hediye almak hem sizi hem de sevdiğiniz kişiyi mutlu eder. İşte, tam da bu noktada klişe seçeneklerden uzaklaşarak kişiye özel deneyim odaklı hediyeleri tercih edebilirsiniz. Son zamanların trendi haline gelen deneyim odaklı hediyeler; kişinin uzun zamandır düşündüğü ya da yapmak istediği bazı aktiviteler, deneyimlemek istediği ama fırsat bulamadığı hobi odaklı kurslar gibi daha birçok faaliyet olabilir. Bu konuyu biraz daha açmak gerekirse bir yoga dersi, güzel bir tatil rezervasyonu, eğlenceli bir konser, yamaç paraşütü deneyimi, masaj ve SPA aktiviteleri gibi sürprizler sayesinde sevdiğiniz kişiyi oldukça mutlu edebilirsiniz. Siz de sevgilinize özel bir sevgililer günü hediyesi için bu konuda araştırma yaparak muhteşem bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Ancak bu hediyeleri araştırırken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Şimdi o kriterleri inceleyelim.

 

Deneyim Odaklı Hediye Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sevgililer günü için deneyim odaklı hediye almaya ve araştırmaya karar verdiniz. Ama "Nereden başlamalıyım? Nasıl bir hediye seçmeliyim?" gibi sorular kafanızda dönüp duruyor. Neyse ki seçim sürecini kolaylaştıracak bazı püf noktaları sizin için sıraladık.

Öncelikle sevdiğiniz kişinin ilgi alanlarını düşünerek araştırma yapmalısınız.

Sevgilinizle daha öncesinde yaptığınız konuşmaları hatırlayarak sevgilinizin yapmak istediği aktiviteleri gözden geçirmelisiniz.

Bu özel günde baş başa olabileceğiniz romantik ve eğlenceli bir aktivite seçmelisiniz.

Üzerine yoğunlaşmak istediğiniz belli konuları seçtikten sonra iyi bir araştırma yapmalısınız.

Karşınıza çıkan seçeneklerin güvenilirliğini ve içeriğini iyice araştırmalısınız.

Hediyeyi almayı düşündüğünüz satıcıya ya da firmaya aklınıza takılanları mutlaka sormalısınız.

Kafanızda her şey netleşince artık bu özel hediyeyi alarak sevgilinize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Sevgilinize En Güzel Hediye: Elite World Hotels Kalitesiyle Fit Life SPA Deneyimi

Elite World Hotels, hem güler yüzlü ve deneyimli personeli hem misafirlerine sunduğu kaliteli hizmetleri ile mutluluk vadediyor. Bu hizmetlerden biri olan Fit Life SPA & Health Center, o özel kişi ile şehrin kaosundan uzak ve rüya gibi bir Sevgililer Günü geçirmeniz için sizleri bekliyor. Masaj ve SPA, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonları, şok duşları, kişisel bakım hizmetleri ve vitamin barlar gibi birçok olanağıyla sizleri çağırıyor. Ayrıca Elite World Hotels; temiz ve ferah odaları, ödüllü aşçıları tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli menüleri ile size romantik bir tatil vadediyor.

Siz de Sevgililer Günü'nü uzun yıllar boyunca unutulmayacak bir anıya dönüştürmek için bu güzel hediye ile sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz. Masal tadında romantik ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmek için Elite World Hotels ile iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ