LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

ELITE WORLD’DE ON BİR AYIN TAZE DEMİ: RAMAZAN AYI

Ramazan ayı

Sofraların şenlendiği, kalabalık ve mutlu buluşmaların yaşandığı, on bir ayın özlenen sultanı, Ramazan ayı geliyor! Gün batımına doğru ortalığa yayılan mis gibi yemek kokularıyla heyecanlanmaktır, sabırsız ama şen bekleyişlerdir, paylaşma dönemidir Ramazan. Hevesli bir eskiye dönüştür, anılarla ve sıcacık geleneklere özlem giderme isteğinin en çok duyulduğu zamandır.

İşte Elite World; bu kıymetli ayda iftar keyfini ve köklü değerlerimizi doyasıya yaşayabilmeniz için, Türk ve Osmanlı mutfağının en gözde lezzetleriyle donatılan sofralarında size yer açıyor!

 

Türk ve Osmanlı Mutfağının Benzersiz Lezzetleri Şık Sunumlar Eşliğinde Elite World’de!

Ramazan ayının sıcaklığı ve ihtişamı Elite World’de yaşanıyor! Elite World’ün şık ziyafet salonlarında; yetenekli ve yaratıcı şeflerinin orijinal dokunuşlarla hazırladığı, Ramazan ayına özel zengin menü seçenekleri ile kalabalık iftar sofralarının tadına varmak için yerinizi ayırtın.

İstanbul’un en merkezi bölgesinde yer alan Elite World İstanbul Hotel’de yer alan The Braserrie’de sunulan özel set menü ile iftarlar daha keyifli hale geliyor.

Deniz manzarasından vazgeçemeyenler için ise adalar manzaralı Elite World Asia Hotel’de havuz başında iftar yemeği; bunun yanı sıra The Grill Ocakbaşı’nda cuma ve cumartesi günleri canlı fasıl müziği eşliğinde iftar buluşmaları için misafirlerini bekliyor.

Elite World Europe Hotel; büyük balo salonlarının yanı sıra havuz başında açık hava iftar keyfine ev sahipliği yaparken; Elite World Business Hotel ise The Grill Ocakbaşı ile sizlere açık havada iftar keyfi yaşatıyor. Elite World Asia Hotel, Elite World Busines Hotel, Elite World Europe Hotel ve Elite World Van Hotel’de bulunan ocakbaşı konseptinin modernize versiyonu olan The Grill Ocakbaşı, açık büfe ve set menü alternatifleri ile her damak zevkine uygun lezzetleri iftar sofralarında buluşturuyor.

İşte, Elite World Hotels’in açık büfe ve set menü seçenekleri ile 80 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunduğu Ramazan programları…

 

Elite World Asia Hotel

Elite World Asia Hotel’de, havuz başında keyifli ve lezzetli bir iftar yemeği sizleri bekliyor! Elite World Asia Hotel’de iftar menüsü; zengin iftariye tabağı, çorba, ana yemek, ara sıcaklar, Ramazan pidesi; saray şerbeti, el yapımı ayran, cevizli güllaç, gül suyu, çay, kahve ve meşrubattan oluşuyor. Alternatiflerden oluşan menülerde ana yemekler içerisinde; piliç sarma, sebze mücver, istim antrikot, hünkâr beğendi, patlıcan beğendi, kuzu sarma, sebzeli keşkek bulunuyor. İftar programının fiyatı, 110 TL’den başlıyor.

Adalar ve deniz manzaralı Elite World Asia Hotel’de 15. katta yer alan The Grill Ocakbaşı’nda, cuma ve cumartesi akşamları canlı fasıl müziği eşliğinde hazırlanan set menü iftar yemeğinin fiyatı ise KDV dahil 120 TL.

Detaylı bilgi için, 0216 458 90 00 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Elite World Europe Hotel

Elite World Europe Hotel, sizleri havuz başında iftar keyfine davet ediyor! İftar menüsü; zengin iftariye tabağı, çorba, ana yemek, ara sıcaklar, Ramazan pidesi; tatlı, çay, filtre kahve ve limitsiz meşrubattan oluşuyor. Alternatiflerden oluşan menülerde ana yemekler içerisinde; piliç sarma, patlıcan beğendi, piliç kapama, hünkâr beğendi, istim antrikot, kuzu sarma bulunuyor. İftar programının fiyatı, 95 TL’den başlıyor.

The Grill Ocakbaşı’nda sizler için özenle hazırlanan set menü ise KDV dahil 119 TL.

Detaylı bilgi için, 0212 404 05 05 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Elite World Business Hotel

Elite World Business Hotel, sizleri keyifli bir iftar yemeğine davet ediyor! iftar menüsü; zengin iftariye çeşitleri, çorba, ana yemek, ara sıcaklar, Ramazan pidesi; tatlı, çay, filtre kahve ve limitsiz meşrubattan oluşuyor. Alternatiflerden oluşan menülerde ana yemekler içerisinde; piliç sarma, patlıcan beğendi, piliç kapama, kuzu sarma, sebzeli keşkek bulunuyor. İftar programının fiyatı, 90 TL’den başlıyor.

Bununla birlikte Elite World Business Hotel, The Grill Ocakbaşı ile sizlere açık havada iftar keyfi sunuyor. The Grill Ocakbaşı’nda özenle hazırlanan açık büfe iftar yemeği ise KDV dahil 119 TL.

Detaylı bilgi için, 0212 411 46 46 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Elite World İstanbul Hotel

Elite World İstanbul Hotel’de iftar menüsü; zengin iftariye çeşitleri, çorba, ana yemek, ara sıcaklar, Ramazan pidesi, saray şerbeti, el yapımı ayran, çay, kahve ve meşrubattan oluşuyor. Alternatiflerden oluşan menülerde ana yemekler içerisinde; piliç sarma, patlıcan beğendi, kuzu sarma, hünkâr beğendi, piliç kapama, bahçe otlarıyla sebze mücver, kuzu tandır bulunuyor. İftar programının fiyatı, 89 TL’den başlıyor.

Elite World İstanbul Hotel’de yer alan The Brasserie Restaurant’ın sizlere sunduğu zengin set menü iftar yemeği ise KDV dahil 99 TL.

Detaylı bilgi için, 0212 313 83 83 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Elite World Prestige Hotel

Elite World Prestige Hotel’de iftar menüsü; zengin iftariye çeşitleri, çorba, ana yemek, ara sıcaklar, Ramazan pidesi, saray şerbeti, el yapımı ayran, çay, kahve ve meşrubattan oluşuyor. Alternatiflerden oluşan menülerde ana yemekler içerisinde; piliç sarma, hünkâr beğendi, çoban kavurma, kuzu tandır bulunuyor. İftar programının fiyatı, 89 TL’den başlıyor.

Detaylı bilgi için, 0212 297 13 13 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Elite World Van Hotel

Elite World Van Hotel’de iftar menüsü; zengin iftariye çeşitleri, çorba, ana yemek, ara sıcaklar, Ramazan pidesi ve tatlıdan oluşuyor. Alternatiflerden oluşan menülerde ana yemekler içerisinde; piliç sarma, hünkâr beğendi, patlıcan beğendi, kuzu tandır, istim antrikot, piliç but, sebzeli pilav bulunuyor. İftar programının fiyatı, 80 TL’den başlıyor.

Bunların yanı sıra Elite World Van Hotel’de yer alan The Grill Ocakbaşı, Ramazan ayı boyunca tasavvuf müziği ile misafirlerini ağırlıyor. Tasavvuf müziği eşliğinde özenle hazırlanan açık büfe iftar yemeği ise KDV dahil 90 TL.

Detaylı bilgi için, 0432 484 11 11 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Elite World ailesi olarak siz değerli misafirlerimizi otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Hep birlikte, huzur dolu bir Ramazan ayı dileriz…

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ