LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

10 Haziran Pazartesi

BABALAR GÜNÜ’NDE BABANIZI MUTLU EDECEK 7 HEDİYE ÖNERİSİ

Babalar Günü

Her yıl haziran ayının 3. pazar günü olarak kutlanan Babalar Günü, babalarımıza duyduğumuz sevgiyi göstermek için bir fırsattır. Bundandır ki bu özel gün için onlara en özel ve anlamlı hediyeyi seçmek isteriz. Gel gelelim, konu erkekler olduğunda hediye seçmek bir parça zorlaşabilir. Peki, babamızı mutlu edecek ve ona olan sevgimizi somutlaştıracak bir hediyeyi nasıl seçebiliriz? İşte Babalar Günü'nde babanızı mutlu edecek bazı hediye önerileri!

 

1. Fotoğraf albümü

Babalar Günü'nde babanızla olan mutlu anılarınızdan oluşan bir fotoğraf albümü veya çerçevesi, maliyeti düşük ama anlamı büyük bir hediye olabilir. Babanızla olan en güzel anılarınızı bir araya getirin ve ona özel olarak aldığınız albüme yerleştirin. Hatta belki her fotoğrafa o ana dair mutlu bir not bile ekleyebilirsiniz!

 

2. Cüzdan

Cüzdan

Babalar Günü hediyeleri arasında bir klasik olsa da cüzdan, babalarımızın en sık kullandığı eşya olabilir. Bu sebeple siz de babanız için onun zevkine hitap eden, şık bir cüzdan satın alabilirsiniz. İçerisine ona özel bir sevgi notu iliştirebilir ve gözlerindeki mutluluğa şahit olabilirsiniz.

 

3. Saat

Saat de tıpkı cüzdan gibi babalarımızın en fazla kullandığı aksesuarların başında geliyor. Babanıza bu özel gün için son derece şık bir saat alabilir, baktıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Eminiz ki onun zevkine uygun bir seçim yapmanız, kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

 

4. Aile aktivitesi

Aile aktivitesi

Babanız için en büyük mutluluk, eminiz ki yan yana olmanızdır! Bu nedenle Babalar Günü'nde ailenizle ufak bir kaçamağa çıkabilirsiniz. Tüm hafta sonunu veya bir günü piknik, kamp, akşam yemeği gibi aktivitelerde birlikte geçirmeniz en pahalı hediyeden bile üstün olabilir!

 

5. Hobi

Evet, yanlış duymadınız! Babalar Günü'nde babanız için bir hobi satın alabilir veya var olan bir hobisini destekleyebilirsiniz. Diyelim ki babanızın fotoğraf hobisi var. O zaman bu hobiyi keyifle yaşamasını sağlayacak bir fotoğraf makinesi, özel hissetmesini sağlayacaktır. Bu konuda ne alacağınız, tamamen babanızı iyi tanımanızla alakalı! Biraz düşünürseniz onu mutlu edecek hediyeyi kolaylıkla bulabilirsiniz!

 

6. En sevdiği yemek


Babanızın en sevdiği yemek hangisi? Kim bilir belki de uzun zamandır o yemeği hiç yememiştir... Bu özel günde onu, en sevdiği yemeğin en güzel yapıldığı yere götürebilirsiniz. Bu ince düşünceniz hem onu iyi tanıdığınızı hem de çok önemsediğinizi ortaya koymaya yetecektir.

 

7. Olta takımı

olta takımı

Baba ile balık tutan çocuk, hep filmlerde gördüğümüz ve içimizi ısıtan bir sahnedir. Babalar Günü'nde bu duygusal ve keyifli sahneyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bunun için babanıza bir olta takımı alın ve hemen yola koyulun! Eminiz, balık tutmaktan çok birlikte vakit geçirmeniz sizi mutlu edecektir.


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri

Anneler Günü'nde Annenizi Özel Hissettirecek İpuçları

İstanbul'a Yakın Muhteşem Güzellikte 12 Tatil Yeri

İstanbul'a Yakın Bir Hafta Sonu Kaçamağı İçin: Edirne

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ