LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

ANNELER GÜNÜ'NE ÖZEL, MUTLULUK VE DENEYİM ODAKLI HEDİYELER!

Anneler Günü'ne Özel, Mutluluk ve Deneyim Odaklı Hediyeler!

Annelerimiz dünya üzerinde tartışılmaz en kıymetli varlıklarımız… Bu sonsuz sevgi tabii ki bir güne sığdırılamaz fakat Anneler Günü'nde onlara özel bir plan yapmanız onları elbette çok mutlu eder. Özel günlerde ise maddi değil, manevi değeri daha yüksek hediyeler tercih etmek annenizin daha çok hoşuna gidebilir. Peki, Anneler Günü'nde annenize özel mutluluk ve deneyim odaklı hediyeler vermeye ne dersiniz? İşte, Anneler Günü planlarınızda size yardımcı olabilecek deneyim odaklı hediye fikirleri…

 

Annenizle Bakım Günü İlan Edin

Masaj

Annenizle şehrin tüm stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atacağınız bir bakım günü planlamak, eminiz ki size çok iyi gelecek. Bunun için masaj yaptırarak hem annenizi hem kendinizi şımartacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu özel günde aroma terapi masajı, shiatsu masajı, refleksoloji, Thai masajı, sıcak volkanik taş terapisi, geleneksel Bali masajı gibi özel masaj çeşitlerini deneyimleyebilirsiniz. Böylece hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirebilir, esenlik hâline ulaşabilirsiniz. Bakım günü demişken tabii ki cilt bakımını da es geçmek olmaz. Nem dengesini sağlamış, beslenmiş, ölü deriden arındırılmış pürüzsüz bir cilt için uzmanlar eşliğinde cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Bunun için öncelikle hem kendi cildinizin hem annenizin cildinin ihtiyaçlarını belirleyebilir, ardından etkili bir bakımla bebeksi bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Annenizi bu bakım gününden daha çok rahatlatacak ve sevindirecek ne olabilir ki?

 

Doğanın Kalbinde Bir Gün Planlayın

Orman

Anneler Günü için baştan sona annenizle geçireceğiniz keyifli bir gün planlamaya ne dersiniz? Anneler Günü vesilesiyle doğanın kalbinde hafta sonu için kısa ama keyifli bir tatil planlayabilirsiniz. Mavi ve yeşilin ahenkle dansına şahit olacağınız huzur dolu doğa tatilleri için en ideal lokasyon ise kesinlikle Sapanca. Anneler Günü'nde bir değişiklik yapıp hem kendinizi hem annenizi keyifli bir kahvaltı ile ödüllendirerek güne başlayabilirsiniz. Ardından gün içinde annenizle baş başa yapacağınız doğa yürüyüşünde bol bol sohbet edebilir, akşam yemeğinde ise annenizin damak zevkine uygun bir seçim yaparak leziz yemekler eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Baştan sona özenle planladığınız bu günün her detayı annenizi çok mutlu edecek, buna eminiz!

 

Elite World Sapanca ile Anneler Günü'nü Unutulmaz Kılın

Kahvaltı

Annenizle baş başa geçireceğiniz Sapanca tatilinizi Elite World ayrıcalığı ile planlayabilirsiniz. Tecrübeli ekibi ve kusursuz hizmet anlayışıyla Elite World Sapanca size hem eğlenceli hem dinlendirici bir konaklama deneyimi vadediyor. Van kahvaltısının ünü malum, bu lezzeti Elite World Sapanca aracılığıyla tadabilirsiniz. Elite World Sapanca'nın ünlü şeflerinin elinden çıkan leziz Van kahvaltısının ardından huzur dolu bir doğa turu yaparak annenizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bu keyifli yürüyüşün ardından günü sonlandırırken Fit Life SPA & Health Center'da uzman masaj terapistleri eşliğinde vücudunuzu dinlendirebilir, cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Ardından annenizle canlı müzik dinleyerek şahane bir akşam yemeğine ne dersiniz? Elite World Sapanca bünyesindeki The Grill Ocakbaşı’nda canlı fasıl müziği eşliğinde ocakbaşı lezzetleri, taze mezeler, balık çeşitleri ve dünya mutfağından daha birçok yemek arasından damak zevkinize uygun bir seçim yaparak annenizle keyifli bir akşam yemeği planlayabilir; Anneler Günü için tercihinizi Elite World Sapanca'dan yana kullanarak her detayı ile unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz.

 

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ