LÜTFEN OTELİNİZİ SEÇİNİZ
  • ELITE WORLD SAPANCA
  • ELITE WORLD ASIA
  • ELITE WORLD EUROPE
  • ELITE WORLD İSTANBUL
  • ELITE WORLD BUSINESS
  • ELITE WORLD MARMARİS
  • ELITE WORLD VAN
  • ELITE WORLD PRESTIGE
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
YETİŞKİN
REZERVASYON

BLOG

ELITE WORLD HOTELS

İSTANBUL'UN ANADOLU YAKASI’NDA KEYİFLE KAHVE İÇEBİLECEĞİNİZ 10 MEKÂN

İstanbul’da birçok kahveci, kendi kahvesini getirip kendisi kavuruyor. Tatlı mekânları ile de bu lezzetli kahveleri kahve severlere sunuyorlar. Bu mekânlar Avrupa Yakası’nda yoğunlaşsa da Anadolu Yakası’nda da hatırı sayılır sayıda mekân mevcut. İşte İstanbul’un Anadolu Yakası’nda keyifle kahve içebileceğiniz o mekânlar…

 

İstisna Tatlar

istisna tatlar

İstisna Tatlar'ın ismi aslında her şeyi anlatıyor. Moda'da bulunan İstisna Tatlar oldukça ilginç ve istisna kahveleri bünyesinde barındırıyor. Eğer yolunuz Moda’ya düşerse İstisna Tatlar’ın samimi ortamını ve dağ çilekli Türk kahvesini tatmayı unutmayın!

Adres: Caferağa Mahallesi, Moda Cd. 94/A, 34710 Kadıköy/İstanbul

 

Cafe MU

Geniş ve ferah içi, önünde oturabilecek sandalyeleri ve Yel Değirmeni'ne bakan o güzel manzarasıyla gönülleri mest eden Cafe MU, Kadıköy tarafında gidilebilecek keyifli mekânlardan.

Adres: Rasimpaşa Mahallesi, Karakolhane Caddesi, No. 46/A, Kadıköy, İstanbul

 

Drip Coffeist

Damlatarak demleme tekniğinin İstanbul'daki önemli temsilcilerinden bir tanesi olan Drip Coffeist'in oldukça lezzetli kahveleri bulunuyor. Eğer mekâna giderseniz kavrulma ve çekilme aşamalarının olduğu keyifli görsel şölenlere de tanıklık edebilirsiniz.

Adres: Suadiye Mah., Bağdat Cad., Şaşkınbakkal Noter Sok. 17/C, 34740 Kadıköy/İstanbul

 

Cherrybean Coffees

Moda'nın en tatlı kahvecilerden biri olan Cherrybean, güzel bir bahçeye sahip. Aynı zamanda da güzel bir dekorasyona... Bu yüzden, bu hoş mekânda kahvenizi ferah bir şekilde yudumlayabiliyorsunuz.

Adres: Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No. 122, Kadıköy, İstanbul

 

Soulmate

soulmate

Dershaneler Caddesi olarak bilinen, Kadıköy'ün Halitağa Caddesi'nde yer alan Soulmate'de dört mevsim ‘’Cold Brew’’, yani soğuk demleme kahve bulabilirsiniz. Ayrıca kendi kavurdukları kahvelerden de satın alabilirsiniz.

Adres: Osmanağa Mahallesi, Vahap Bey Sk. 31/A, 34714 Kadıköy/İstanbul

 

Hatr-ı Kahve

hatrı kahve

Beylerbeyi'nin semt kahvecisi olan Hatr-ı Kahve, tatlı ve uyumlu dekorasyonuyla sizleri bekliyor. Ayrıca nostaljik semt havasını buram buram hissedeceğiniz Hatr-ı Kahve'de oldukça tatlı fincanlar kullanılıyor.

Adres: Çengelköy Mahallesi, Oymak Sokak, No. 5/A, Üsküdar, İstanbul

 

Montag

Bir binanın birinci katında yer alan Montag, lavantalı ve yaseminli gibi oldukça farklı kahve çeşitlerini müşterilerine sunuyor. Birinci katta olması, adeta kahve sevdalıların gizli karargâhı olmasına neden olmuş. Bu karargâhta Kadıköy Çarşısı’nın hareketliliğini keyifle izleyebilirsiniz.

Adres: Caferağa Mahallesi, Muvakkithane Caddesi No:16 Kat:1, 34710 Kadıköy/İstanbul

 

Rafine Espresso Bar

Küçük ama kasvetli olmayan bu mekân oldukça tatlı. Güzel müzikleri, lezzetli tatları ve huzurlu ortamıyla Kadıköy'de bulunan Rafine Espresso Bar'da Americano, Espresso ve Latte’yi gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.

Adres: Caferağa Mahallesi, Moda Cd. 69/A, 34710 Kadıköy/İstanbul

 

Walter's Coffee Roastery

walters coffee

Breaking Bad dizisinin konsepti ile dekore edilen Walter's Coffee Roastery'nin kahveleri oldukça lezzetli. Deney tüpüyle kahve servisi ve sarı tulumlarla fotoğraf imkânı da sizi bekleyenler arasında.

Adres: Caferağa Mahallesi, Badem Altı, Bademaltı Sk. No:21, 34710 Kadıköy/İstanbul

 

Santral Coffee House 

Santral Coffee House; iki gazeteci tarafından kurulmuş, oldukça tatlı bir kahveci. Huzurlu ve sakin ortamında farklı demleme seçenekleri ile kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Adres: Sahrayı Cedit Mahallesi, Atatürk Cd. 63/A, 34736 Kadıköy/İstanbul

 

Coffee Company

Anadolu Yakası’nın yeni yıldızı Elite World Asia Hotel’de yer alan ve klasik İtalyan kafeleri tarzında dekore edilen Coffee Company’de kahvenin çekici kokusu eşliğinde keyifli bir mola verin. Lezzetli kahveler, pastalar ve atıştırmalıklar için her gün saat 07.00 ile 23.00 saatleri arasında misafirimiz olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için alanında uzman ve deneyimli ekibimize 0216 458 90 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
SON 5 EĞLENCE GÖNDERİSİ
SON 5 ETKİNLİK GÖNDERİSİ
SON 5 EVLİLİK GÖNDERİSİ
SON 5 GENEL GÖNDERİSİ
SON 5 İŞ HAYATI GÖNDERİSİ
SON 5 HABERLER GÖNDERİSİ
SON 5 ÖZEL GÜNLER GÖNDERİSİ
SON 5 SAĞLIKLI YAŞAM GÖNDERİSİ
SON 5 SEYAHAT GÖNDERİSİ
SON 5 YEME İÇME GÖNDERİSİ